Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Too Human praktycznie gotowa

18 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Planowany na sierpień action-RPG Too Human za kilka dni powinien być już gotowy - ujawnił Dennis Dyack, szef studia Silicon Knights. Przez lata tworzenia gra przeszła mi.in. przez dwukrotną zmianę platformy docelowej i spore problemy z engine'em, ale w końcu się pojawi. Jako jeden z największych potencjalnych hitów tego roku Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Gra Too Human praktycznie gotowa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co nie da się? DNF niech spada. :D A serio to muszę mieć to cacko. Czytałem sporo. Na pewno fabuła powali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wohaha to ta gra jednak wyjdzie ? A spodziewałem się że gra będzie jak DNF tylko że na Too Human tak naprawdę mało osób czeka(ło).
Właściwie mi ta gra z jednego materiału na drugi podoba mi się coraz mniej, no i do tego jest Osadzona w realiach "S-F". No ale zobaczymy jakie oceny zbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cudnie.^^ Ja w lipcu będę miał X360, to aurat pogram już trochę w GTA IV i AC i będę miał już następny zakup. Ale rzecz jasna poczekam na recenzje i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... i jak zwykle zamiast odpoczywac aktywnie na powietrzu to sie bedzie siedziec przed TV ... i jak tu byc zdrowym czlowiekiem ? ... chyba sobie Wii Fit sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może i dobra, ale już z filmików można wywnioskować, że gra będzie denna. Swoją drogą przypomina lekko PeCetowy Hellgate: London...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bifur, a skąd taki wniosek? Na filmikach wygląda jak slasher/h''n''s w oryginalnym otoczeniu. Filmiki z wiedźmina też wyglądały kiepsko, a wyszło całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie bosko! RPG w takich realiach? Bogowie i maszyny? Bajer...muszę kupić tą gre. Tak się napaliłem. AAAAAAAAA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Action-RPG czy h''n''s? Realia ciekawe, aczkolwiek wolę klasyczny podział - średniowieczne fantasy, futurystyczne fantasy (hybrydy mnie nie satysfakcjonują). Zapowiada się na grę co najmniej dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować