Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Halo Wars wciąż sprawą otwartą

11 postów w tym temacie

pepsi

Halo Wars trafi do sprzedaży, gdy będzie gotowe - oświadczył Graham Sommers, menedżer do spraw społecznościowych w Ensemble Studios. Pogłoski dotyczące rzekomego pojawienia się tego RTS-a jeszcze przed końcem 2008 roku można więc uznać za zdementowane.

Przeczytaj cały tekst "Premiera Halo Wars wciąż sprawą otwartą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czyżby zatem RTS miał szanse zgromadzić wokół siebie także fanów innych gatunków, z wielbicielami strzelanin pierwszoosobowych na czele?"

Obawiam się że NIE... bo co ma wspólnego strategia z FPS''em? Oczywiście oprócz np. świata, "jednostek", powiązań fabularnych (niezbyt często) itp.. Choć, czy ja wiem,takie przeniesienie może się udać =D

Choć zobaczyć wszystko co było w Halo 1-3 najlepsze z góry, to jest coś wspaniałego =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo jako FPS jest dobry, aczkolwiek pomysł na konsolowego RTS''a w tym uniwersum to niezbyt dobry pomysł (IMO będzie małe zróżnicowanie jednostek itp)... Oczywiście fanboje poprzednich gier Bungie z pewnością zakupią tą gierkę, to wątpię żeby przyciągnęła ona nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... "Dzięki zawieszonej wysoko kamerze pozwalającej graczom kontrolować całe pola bitew przedstawiamy świat z zupełnie nowej perspektywy" jakos Supreme Commander mi do gustu nie przypadl a tu wlasnie zalatuje tego typu produkcja... no coz... jak zwykle - pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować