Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Spore Fabryka Stworów już krąży po Internecie

72 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 21:47, Chester001 napisał:

ok stworze portora i co.. stoi w miejscu nic nie robi ?

Wbrew pozorom nie... Po stworzeniu i pomalowaniu swojego stwora wybierasz opcję "Jazda próbna". Tam możesz oglądać przeróżne animacje swojego pupilka, np. kazać mu tańczyć, walczyć, usiąść, skoczyć, zawołać kogoś, przywitać się, pomachać itp. Możesz też zobaczyć jak twój stworek zachowuje się kiedy jest szczęśliwy, zły czy zaskoczony. Poza tym znajduje się tam panel, w którym możemy zrobić zdjęcia, nagrać film, a nawet stworzyć ruchomy awatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę pobawiłem, i czekam niecierpliwie do września. Bardzo fajnie wyszło to "demo dema", orientuje się ktoś, czy w wersji niepróbnej są wszystkie kończyny itd. czy tylko kolejny rządek ?
Swoją drogą, wbrew pozorom miśka zrobić się da :)
Poniżej moje "dzieła" :

20080615221615

20080615221635

20080615221651

20080615221734

20080615221815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 22:59, APOSTEL16 napisał:

czym sie różni wersja wydana 20 czerwca 2008 od tej we wrześniu ?


Wersja z 20 czerwca to sam kreator stworzeń, kiedy wersja z wrzesnia to cała gra. Tj. rozbudowywanie swojej osady, zakładanie kolejnych miast, kończąc na podboju galaktyki.

tu masz filmik, który dogłębnie objaśnia o co chodzi w grze (mam nadzieję że znacie angielski):

http://video.google.pl/videosearch?q=spore&sitesearch=#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Na koniec instalki było o ile się nie mylę...jak wyskakiwało okienko rejestracji.

2) Przecież pokazuje jak najeżdżasz na element.

btw. udało sie komuś zarejestrować? Bo mi wywala napis że klucz użyty podczas instalacji jest nieprawidłowy O.o

a i proponuję przenieść dyskusję tu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9514&u=330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi przybliży jak odbywa się rozgrywka internetowa ?
Można sobie łazić potworkiem swoim i można np. spotkać stwory stworzone przez inne postacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować