Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III powraca jak bumerang

97 postów w tym temacie

pepsi

Blizzard prawdopodobnie ogłosi nowy projekt na nadchodzącej imprezie Blizzard Worldwide Invitational, zaplanowanej na 28-29 czerwca. Serwis Xfire wspomniał o tym wydarzeniu przy okazji reklamowania swej relacji na żywo z Paryża. Czyżbyśmy doczekali się wreszcie oficjalnej zapowiedzi Diablo III?

Przeczytaj cały tekst "Diablo III powraca jak bumerang" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to diablo 3. Z zapartym tchem czytam wszystkie informacje. Od kilku lat mam nadzieję że już wkrótce ogłoszą prace nad kontynuacją te wspaniałej gry. Tylko czy wyjdzei na xboxa 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:39, Pile napisał:

Mam nadzieję że to diablo 3. Z zapartym tchem czytam wszystkie informacje. Od kilku lat
mam nadzieję że już wkrótce ogłoszą prace nad kontynuacją te wspaniałej gry. Tylko czy
wyjdzei na xboxa 360?


odpowiedz jest prosta i zwięzła Nie ;p Blizzard nie przeniesie Diablo na konsole jedyna jaka gra może kiedyś na nie wyjdzie to StarCraft Ghost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft Ghost dostał cancel''a parę lat temu i raczej do niego nie wrócą.

Do tej pory Blizz był czysto PC-tową firmą, a ich model gier (wymagany oryginał, aby grać - WoW, Diablo/Warcraft III na battlecie) pozwala im zarabiać mimo wszędobylskiego piractwa :)

Konkluzja - szanse na premierę na konsolach = 1% imho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co nowego wniósł ten news do gramowego świata ? nic btw. Diablo III nie ma prawa w ogóle zainstnieć na konsoli ... to by była herezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:43, Sephirath napisał:

Blizza się nie popędza tylko się czeka na kolejne masterpajsy ;]


*Masterpisy się wymawia :P
Bardzo chciałbym żeby wreszcie zapowiedzieli Diablo 3, już z 8 lat minęło od LoDa, mogliby nam coś nowego zgotować. Do tej pory nic nie przebiło IMO Diablo 2 pod względem grywalności, klimatu i rozbudowania. Mam tylko nadzieję że to nie będzie MMO... zresztą WoW robi taką kasę, że nie rozsądne byłoby wydawać kolejne płatne MMO. Co do Diablo 3 na konsolę- LOL! Szansa na to jest minimalna, jakiś tam ułamek ułamka jest ale nie sądze żeby zdradzili PeCetowców. Dobra gra się obroni przed piractwem. No i jest jeszcze battle.net który jest dostępny tylko dla posiadaczy legalnych kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh pitolicie że na konsole nie bo konsole blee O.o Już Diablo był na PSXa więc ocb? jak chcą to niech robia ja mam nadzieje że na PC będzie sobie mozna spokojnie mody wgrac itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy , ale wcześniej jak przed 2010 na pewno nie ujrzymy tej gry gry na rynku.
Teraz tylko trzymajmy kciuki , aby blizzard potwierdził tą informacje. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:49, Rupilius napisał:

Starcraft Ghost dostał cancel''a parę lat temu i raczej do niego nie wrócą.

Do tej pory Blizz był czysto PC-tową firmą, a ich model gier (wymagany oryginał, aby
grać - WoW, Diablo/Warcraft III na battlecie) pozwala im zarabiać mimo wszędobylskiego
piractwa :)

Konkluzja - szanse na premierę na konsolach = 1% imho :)



nie dostał "cancel''a" tylko projekt jest wstrzymany :< i jak powiedział Padro jak znajda się chętni ludzie w Blizzie to projekt powróci :>

Co do samego tajemniczego projektu może być i Diablo 3 tez zagram ale jak by to był WarCraft 4 to bym skakał ze szczęścia xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się kompletnie pogubiłem.
Najpierw tajemniczy licznik odliczający do 1 maja, po którym została zmieniona domena fanowskiej strony o diablo. Później plotki mówiące o Diablo III jakoby miało być w fazie produkcji, które zostały szybko zdementowane przez Blizzard tłumaczący się tym, że są zajęci Starcraftem II i dodatkiem do World of Warcraft - Wrath of the Lich King. teraz kolejne przypuszczenia, które są według mnie bezpodstawne, bo przecież Blizz wyraźnie zaznaczył, że mają co innego na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 na X360 to by byla najwspanialsza wiadomosc jesli chodzi o gry. Sterowania padem jest dla mnie wygodniejsze od myszki + klawiatury (wygodniejsze nie znaczy bardziej skuteczne). Poki, co wystarczy mi sam fakt stworzenia d3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ogłoszą również rozpoczęcie prac nad Warcraft 4 ?! Było by super, choć jak tylko doczekam się zapowiedzi Diablo 3, to będę cieszył się zjawiskowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować