Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III powraca jak bumerang

97 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 17:25, macio napisał:

D3 na X360 to by byla najwspanialsza wiadomosc jesli chodzi o gry. Sterowania padem jest
dla mnie wygodniejsze od myszki + klawiatury (wygodniejsze nie znaczy bardziej skuteczne).
Poki, co wystarczy mi sam fakt stworzenia d3. :)



sterowanie padem na PSXie w Diablo było istnym zarzynaniem się >< brakowało precyzji brakowało otwierania sobie na szybko inv brakowało mi kursora gdzie nim mogłeś bardziej precyzyjie przycelować no i ta poooowolnośc =.= miałem i PSX i Ps2 więc wiem o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:12, zzajac napisał:

Ehhh pitolicie że na konsole nie bo konsole blee O.o Już Diablo był na PSXa więc ocb?


I była absolutnym i totalnym shitem. Grałem, wiem. Najpierw zagrałem w wersję na PSX, potem miałem kontakt z wersją na PC. Różnice w wygodzie gry kolosalne na korzyść pieca.

TTBoS - ale na razie jakoś się nie znaleźli. Rzadko się zdarza, aby wstrzymany projekt był przywracany do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 jeszcze nie ma w zapowiedziach a wy już pragniecie go na konsole na które sie zupełnie nie nadaje?
Niech gry Blizzarda pozostaną PC Only jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nie chce mi się wierzyć, że to będzie Diablo III. Ale z drugiej... Jak nie Diaboł to co? Jakoś za bardzo nic mi nie pasuje... Chyba, że całkowicie nowa marka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:26, R-radzio napisał:

Jak diabloIII miałoby mieć grafę a''la warcraft to dziękuje...


Zastanów się co piszesz... jak wyjdzie to będzie to podrasowana grafa z D2, lub na nowym silniku, w ogóle nie przypominającym grafiki warcrafta. Tu i tu są inne dzieje, inny styl. Więc sam nie wyobrażam sobie D3 w szacie warcrafta, choć uważam, że Warcraft/wow jest bdb grafą. Wyjdzie nie wyjdzie, blizzard''owi gracz winien ufać.

Ale wolałbym W4... choć z lekka przypuszczam wznowienie projektu S:Ghost na konsole, jeżeli mieliby cokolwiek zapowiadać ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące tych "dwóch mega newsów" z magazynu PC GAMER. Czy ten numer już wyszedł czy jeszcze nie? Wiem, że tym newsem nie będzie DIABLO III, ale bardziej zależy mi na GTA IV na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:51, A.n.g.e.l.u.s napisał:

o tak, tak, tak, warcraft IV to byłoby coś :D
no ale po starcraft2 i dodatku do wow''a to chyba jeszcze dlugo poczekam :(



Ja się trzymam tego faktu że po zakończeniu prac nad StarCraft 2 na zebraniu ma zostać rzucony pomysł o WarCraft IV przynajmniej tak kiedyś powiedział Rob Pardo ale kto wie co tam teraz się dzieje w czeluściach Blizzarda xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:57, TTBoS napisał:

po zakończeniu prac nad StarCraft 2 na zebraniu ma zostać rzucony pomysł o WarCraft IV


Czyli jeszcze poczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli by juz TAK ...Diablo III powstaje, poniewaz nie ma opcji aby kontynujacji tego tytulu nie bylo .... szkoda tylko tego nerwowego oczekiwania... powinni potem do kazdego zestawu dorzucic farbe do wlosow co by te siwe zakamuflowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Diablo 3 nosiłoby nazwę Forever, jak pewna inna kultowa gierka, na którą czeka się także latami.

Uważam, że po zrobieniu Diablo 3, Blizz powinien się wziąśc za coś nowego, a nie odgrzewanie starych kotletów. Wciąż nie ma niczego sensownego w świecie Dragonlance, albo Call of Cthulu., a takie MMo, mogłyby nieźle zamieszac gdyby zostały porządnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galder, ja powiem tak: MMO będące survival horrorem osadzonym w świecie H.P.LOvecrafta? To byłoby coś, ale lepiej, żeby zrobił to kto inny, niż Blizzard.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować