Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III powraca jak bumerang

97 postów w tym temacie

W sumie wiele wskazuje na zapowiedź nowego Diablo, na co mam wielką nadzieję ;) Ale z drugiej strony na premierę jeszcze poczekamy i to długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że o grze niedługo oficjalnie powiedzą i będzie jasne że premiera za dwa lata :)Tymczasem pozostaje grać w pierwszą część (ostatnio kupiłem sobie Antologię Zamieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO będzie DIAB-CRAFT. Szatan zamienił kosmos w pole bitwy. Kierujemy mago-aniołem, aby zabić gwiezdnych terrorystów. Szatana serduszko. Który tak na prawdę kieruję się chrześcijańską miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie Diablo III. Moim zdaniem gry z tej serii to najmniej ciekawe produkty Blizzarda. Ale cóż innego mogłoby to być :/ Pewnie zrobią z tego MMORPG, żeby kaskę ładną zebrać, bo przecież z WoW''a zysk jest taki, że inne firmy mogą co najmniej o takim pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:06, Volvox napisał:

> po zakończeniu prac nad StarCraft 2 na zebraniu ma zostać rzucony pomysł o WarCraft
IV

Czyli jeszcze poczekamy ;)



hehe ciii xP wyjście Sc2 bliżej nie określone a jeśli nawet dadzą pomysł na takim owym spotkaniu to faktycznie do WarCraft IV jeszcze daleka droga niestety ;s chyba że jak wspomniałem wcześniej że coś Blizzarda kombinuje :P


Heh czytając resztę postów chyba nie wszyscy znają politykę Blizzarda :<a mianowicie Blizzzard robi te gry na który maja zapał do pracy a nie by ciągnąć zyski z danej marki to odróżnia Blizzarda od wielu innych producentów gier. ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że to wciąż spekulacje ;) Ale jeżeli gra zostanie wydana to wyobraźcie sobie wszystkich fanów którzy będą czekali na tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie coś zostanie ogłoszone, ale nie na pewno :P czyli nawet jeśli coś miało by być ogłoszone... to czy to by było Diablo III? kurcze, jasne że tak! na co komu WarCraft IV, skoro jest WoW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Blizzard i oficjalna zapowiedź gry, na którą czeka prawie cały świat?... Nie w tym życiu ;-P
Ja bym np. wolał WarCrafta IV, o nim cicho, a Blizz zaskakiwać lubi, więc kto wie, kto wie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien ogłoszenia prac nad D3. Zobaczcie, D2 ktore ma ok. 8 lat dalej kosztuje ~50zł i nie tanieje, czyli niezła kasa dalej z tego jest. Jakby to był W4 to bym się bardzo cieszył bo uwielbiam ta serię (oprócz WoW'a xP), ale słyszałem gdzieś kiedyś że seria Warcrafta miałaby się skończyć na WoWie. Najbardziej moim zdaniem prawdopodobne jest ogłoszenie nowego dodatku do ich MMO po LotK xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III, Warcraft IV marzenie dla graczy. Czekam na każdą nową grę od blizzarda. Narazie zaliczyłem wzystkie gry od nich, oprocz WoW. Jakby jeszcze zniesli abonament i wydali te tytuły to było by rox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WARCRAFT IV ah co to za nie samowita nazwa ale w marzeniach. Marzę o tym żeby ogłosili Warcrafta IV mam już dość rąbania w wowie chciałbym kontynułacje RTS w świecie warcraft. Jeśli diablo 3 oczywiście się nie obrażę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrath of the Lich King ok. Starcraft II dobrze. Diablo III bardzo dobrze ;). Marzę też o powrocie tego prawdziwego, "strategicznego" Warcraft''a - może i seria tych wspaniałych RTS''ów zostanie kiedyś kontynuowana? Któż wie... Blizzard lubi trzymać w niepewności aczkolwiek mógłby chociaż raz odsłonić rąbka tajemnicy. Teraz należy tylko czekać na jakieś dalsze informacje na temat tego tajemniczego tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie nadziei, kolejnego rozczarowania już nie zniosę ;)
A tak na serio, byłaby to cudowna wiadomość. Czekam na ten tytuł od czasu WoW''a... Diablo to jedyna gra, od której byłam uzależniona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nudzi mnie juz to cale zamieszanie dot. D3, pewnie blizz wypusci jakiegos sredniaka i zbije kase na znanej marce"
sorry, czy kiedykolwiek jakaś gra blizzardu była marnym średniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować