Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III powraca jak bumerang

97 postów w tym temacie

Ze starych tytułów chciałbym by ukazała się kiedyś kontynuacja Warcrafta 3 (WoW mnie nie interesuje). Z drugiej strony może czas najwyższy by Blizzard wypromował jakąś nową markę, nic związanego z Warcraftem, Starcraftem czy Diablo.

Lewis De Payne: WoW jest dla mnie średniakiem, może nie marnym ale jednak średniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marco Polo
dziwny jestes bez obrazy ty sam nie oceniasz gier Wow nie moze być średniakiem bo gra w niego ponad 10 mln graczy i to z abonamentem gryby go zniesli potrojla by sie ta liczba <To nie jest SredniaK!!!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:08, AjKnowJu napisał:

> Jak diabloIII miałoby mieć grafę a''la warcraft to dziękuje...

Zastanów się co piszesz... jak wyjdzie to będzie to podrasowana grafa z D2, lub na nowym
silniku, w ogóle nie przypominającym grafiki warcrafta. Tu i tu są inne dzieje, inny
styl. Więc sam nie wyobrażam sobie D3 w szacie warcrafta, choć uważam, że Warcraft/wow
jest bdb grafą. Wyjdzie nie wyjdzie, blizzard''owi gracz winien ufać.

Ale wolałbym W4... choć z lekka przypuszczam wznowienie projektu S:Ghost na konsole,
jeżeli mieliby cokolwiek zapowiadać ;p.


a starcraft i warcraft nie miał innych stylów graficznych ;p? Wygląd sc2 mnie załamuje. Nie jest to zła grafika ale jak dla mnie nie pasuje całkowicie do bądź co bądź mrocznego sc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam a ja w to nie wierze , Diablo III będzie do bani wg mnie ... Ciekawe jaki scenariusz gry miał być ehh .. będą chłopaki się tam musieli nieźle postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Blizz ogłosi że robią Diablo 3 to bedzie gitara. Ale żeby nie zmienili klimatu. Swoją drogą jestem ciekawy jak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy bredzicie o klimacie i grafice? Przecież to Blizzard, wie co robi. Na pewno nie dostaniemy kichy... o ile coś w ogóle dostaniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie D3 tylko ten ich "wspaniały projekt" jak powiedział parę, może i pół roku temu jeden z kolesi z Blizz.. ze nad nim pracują i nikt nie wie co to jest, ale powiedział, że to nie d3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogą dedukcji doszedłem, że na pewno nie zapowiedzą Starcrafta III :)
Swoją drogą, jeśli to narodziny nowej świeckiej tradycji, że co roku ogłaszają nowy projekt, to może to być bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz to jedyna firma której grę kupiłbym w ciemno. Chyba mnie skręci z oczekiwania na SC2...

Dla mnie bez różnicy - super gdyby było to D3 albo i WC4 - obie sa doskonałe !

Oby tylko nie było to MMO - bo tego gatunku nie trawię. D2 czy WC3 w singlu albo na BattleNecie - to cud, miód i orzeszki. A WoW to taka maszynka - rąbanka do kasy trzepania... No ale potrzebna bo dzięki temu mają $ na projekty jak SC2 czy w/w :-)

A swoją drogą co racja to racja - mogliby wymyśleć coś zupełnie innego. Choć mając tak świetne tytuły jak Diablo i WarCraft raczej szkoda gdyby ich nie kontynuowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie sądzę, żeby Blizz ogłosił prace nad Diablo III. Gry z gatunku hack''n''slash nie radzą sobie zbyt dobrze na rynku w dzisiejszych czasach. Dungeon Siege, Legend: Hand of God, Sacred, Titan Quest, Loki, to wszystko są dobre gry, ale nie żeby zrobiły jakąś furorę. Aby D3 się przyjęło Blizz musiałby przenieść akcję z góry za plecy bohatera (TPP), albo w jego oczy (FPP). Z resztą nawet coś takiego można skaszanić (Hellgate: London). Myślę, że Blizzard zdaje sobie z tego doskonale sprawę i raczej liczyłbym na coś w stylu World of Diablo, albo World of Starcraft - czyli kolejne MMO, tylko że w innym świecie. To jest chyba teraz najbardziej opłacalne. Albo może coś zupełnie nowego. Chociaż prywatnie chciałbym zagrać w D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten bumerang ma taką rotację i szybkość, że jak walnie mnie w głowę, to nie podniosę się przez przynajmniej miesiąc, czytaj ,kiedy nastąpi ogłoszenie projektu i następnie premiera gry, to nie odejdę od komputera przez długi czas. Ba, dla D3 jestem gotów upgrade''ować komputer :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 00:02, R-radzio napisał:

a starcraft i warcraft nie miał innych stylów graficznych ;p? Wygląd sc2 mnie załamuje.
Nie jest to zła grafika ale jak dla mnie nie pasuje całkowicie do bądź co bądź mrocznego
sc.


Jak by nie patrzeć gdyby Sc2 wyszło za czasów w3 była by to prawie taka sama oprawa :P. Patrząc teraz na SC2 a na W3 widać to podobieństwo i nie wiem co by musieli zrobić, ale nie wyobrażam sobie go w oprawie jak Command&conquers.... kozaków :P. Więc teraz jak zapowiedzą W4, to nie wiem co już by zmienili, bo W3 grafa jak mi się podobała tak podoba :d ... Zawsze można coś do otoczenia wkleić.

A z drugiej strony wszystkie gry blizzarda są w "bajkowym" stylu, jest to ich świat. Patrz WoW, warcrafty, Starcrafty, Diabły i nie doszły starcraft:ghost, więc jeżeli liczyć na nową oprawę to można sie przeliczyć :P Choć Warcraft: Władca klanów, był już w komiksowym kontekście.

A ogólnie Cokolwiek wydadzą i tak okaże się Hitem !!! uhaaaa jazda <lol>.
Aaa i dopiszę, by się nie ośmieszać, że WoW jest średniak (kocham WoW''a ale nie o to chodzi ) gdyż tak jak ktoś wyżej wspomniał pare milionów graczy, którzy w to pykają i do tego płacą potwierdzają iż nie jest średniakiem, no może tylko w twoich oczach ;).

Aha no i jeszcze Blizzard nie zapowie żadnego nowego MMo dopóki nie wycisną z WoW''a ostatniej soków ^^.
Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować