Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - kolejne informacje

40 postów w tym temacie

News o GW napisany ładnie i dokładnie o.O... Cool ;)

Zapowiada się smakowicie. Ostrze już ząbki xD. I kiedy będzie preorder?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee troche do bani, ze bedzie to samodzielny dodatek :/ Ludzie sie podziela teraz na strony, jedni beda grac w podstawe inni w dodatek. Choc i tak nie gram w GW, to nie wiem jak to bedzie, ale mysle ze ludzie teraz sie podziela na dwa obozy. Jedni beda grac w dodatek, drudzy w na podstawie zostana. Servery opustoszeja i bedzie mniej lagow ale i mniej graczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "monumentalne bitwy" mnie zastanawiąją, co jak co, ale przy więcej jak 8/8 to będzie już chaos, a nie "monumentalna bitwa". Nawet w Tombach, przy 6 drużynach, jest to 3 * 1/1, bo inaczej byłby syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Zwolennicy przeciwnych frakcji walczyć będą ze sobą o terytoria w prawdziwie monumentalnych bitwach, a wyniki ich zmagań wpłyną na przebieg całej wojny. ''''

To mi się podoba :) Już odkładam kasę na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:45, Matrusek napisał:

Eee troche do bani, ze bedzie to samodzielny dodatek :/ Ludzie sie podziela teraz na strony,
jedni beda grac w podstawe inni w dodatek. Choc i tak nie gram w GW, to nie wiem jak to bedzie,
ale mysle ze ludzie teraz sie podziela na dwa obozy. Jedni beda grac w dodatek, drudzy w na
podstawie zostana. Servery opustoszeja i bedzie mniej lagow ale i mniej graczy ;p


Raczej dojdą nowi gracze - większosć grajacych w GW i tak kupi dodatek, żeby nei być w tyle qw sprawie GvG (wiadomo, skoro gildia z top 100 ma Assassina w buildzie to my też chcemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie CDP - jak długo od premiery będziemy musieli czekać na dodatek? A może będą jakieś świetne oferty promocyjne jak w wypadku np. HoMM, albo Fable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować