Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - kolejne informacje

40 postów w tym temacie

Gofer31: "kilmat dalekiego wschodu? jakos nie wroze dobrej przyszlosci..."

Musze przyznać że masz w tym sporo racji. Np. mam znajomego który uważał grę Shogun:TW za słabą tylko dlatego że tyczyła się kultury dalekiego wschodu... Ale jak oglądam sobie nową zbroję dla wojownika(konkretnie dla płci żeńskiej) stylizowanej na mongolski pancerz(wygląda super), to jestem prawie pewien że dodatek będzie sukcesem.

http://info.wsisiz.edu.pl/~miaskiew/Zbroja.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zapowiada sie swietnie. Ale... no wlasnie zawsze musi byc jakis ale, no wiec: Co z maksymalnym poziomem postaci?? Czy ktos wie czy bedzie wiekszy czy bez zmian?? Wiecej moich przemyslen przemilcze, bo nie chce wywolywac konfliktow 2 FRAKCJI przed ukazaniem sie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 00:18, wrzosek1987 napisał:

napewno JAK ja słyszałem że ma byc powiększony o 10 lvl

Źle słyszałeś, wielokrotnie temat był poruszany, i Anet do tej pory nie zmienił swojego zdania, zostaje 20 - natomiast nie wiadomo, czy trzeba będzie owe 20 bić "od zera", czy też postać z Rozdziału pierwszego już na starcie będzie tyle miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko. nie mialem gw wczesniej i specjalnie na ten weekend sciagnelem GWSETUP.EXE
wzielem instalke i w pewnym momencie mi przerwalo (nie wiem kiedy bo nie bylem przy kompie). Gra sie normalnie wlacza ale zajmuje tylko 200 Mb,a powinna zajmować 2 Gb.Mogłem założyć sobie konto, więc tak zrobiłem.

I tutaj sie pojawia moje pytanie: Ile powinna zajmować gra i czy wszytkim zajmuje tyle co mi?
Kiedy będe mogł sciagnąć pozostałą część gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->carchost
Ja tez się nie znam :), też ściągnąłem i nie wiem ile tam jest MB ale nie wierzę, że więcej. Reszta ma (o ile słyszałem) "dociagać" się w czasie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to bedzie samodzielny dodatek to prawdopodobnie bedzie trzeba wbijac od poczatku (dla nowo utworzonych postaci na pewno) ale moze bedzie mozliwosc przeniesienia postaci z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz jutro.. padną darmowe serwey GW :)
Sam chce przetestowac gre, jak bedzie dobra, to kupuje od reki.
Tam samo bylo z WoW, gralem w open beta i siup do sklepu.
Takie darmowe akcje zawsze przyciagaja klientow, powinno byc ich wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 08:18, carchost napisał:

a ja mam pytanko. nie mialem gw wczesniej i specjalnie na ten weekend sciagnelem GWSETUP.EXE
wzielem instalke i w pewnym momencie mi przerwalo (nie wiem kiedy bo nie bylem przy kompie).
Gra sie normalnie wlacza ale zajmuje tylko 200 Mb,a powinna zajmować 2 Gb.Mogłem założyć sobie
konto, więc tak zrobiłem.

I tutaj sie pojawia moje pytanie: Ile powinna zajmować gra i czy wszytkim zajmuje tyle co mi?
Kiedy będe mogł sciagnąć pozostałą część gry??


Mi nie przerwalo i zajmuje 60 mb. Wszystko wyglada jakby bylo ok.
Sam ciekawy jestem o co chodzi. 60 mb to bardzo malo.
A skad Ty masz 200?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru pliku, to nie macie sie czym martwić. Klient sciąga dodatkowe rzeczy "on the fly", czyli w trakcie waszej gry. Do tego ponieważ zostaną udostepnione jedynie areny PvP (a więc tylko mapki na których grają przeciwko sobie małe grupy graczy: 4vs4, 8vs8.... nie wiem jak z tymi epickimi bitwami będzie, ale to juz wkrótce sie wyjaśni) , wiec nie musicie sciagać lwiej części gry z zawartościa PvE (czy jak niektórzy wolą RPG). To i plus i minus, bo gra ma bardzo ciekawy scenariusz, którego gracze. Niemniej jednak, wszyscy którzy nie grali jeszcze w GW powinni być usatysfakcjonowanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjde z pozytywniejszego zalozenia. Jako ze wszystkie nowosci w sklepie gram.pl wychodza w cenie 99,90zl (i mozna uzyc 20 wPLN) to mam nadzieje ze tak tez bedzie w wypadku GW:Factions. A nawet jesli nie, to ja i tak mam zamiar kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 02:31, Elwro napisał:

Hehe, urodziny mam 15 kwietnia. :-) Bedzie jak znalazl.

He, a ja mam 21 i myśle, że wiem co dostanę... :)
Szczęściarze z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować