Zaloguj się, aby obserwować  
Rzezim

Polska - Chorwacja Euro 2008

112 postów w tym temacie

Jutro mecz z Chorwacją. Występy naszych piłkarzy powodują bardzo duzą dawkę emocji dlatego też lepiej będzie gdy powstanie specjalny temat dotyczący tego meczu.

Tak wie, że są już tematy o piłce i o Euro dlatego prosze się nie bawić w pseudomoderatorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:14, Rzezim napisał:

Jutro mecz z Chorwacją.


No ja będę jutro trzymał kciuki, wierzę w naszą reprezentację :) Gorzej jednak z wiarą, że Austriacy pokonają Niemców...

Dnia 15.06.2008 o 23:14, Rzezim napisał:

Występy naszych piłkarzy powodują bardzo duzą dawkę emocji dlatego
też lepiej będzie gdy powstanie specjalny temat dotyczący tego meczu.


Czy w przyszłości podobne tematy będą od czasu do czasu zakładane jak zajdzie taka potrzeba? Tylko moderatorzy będą je zakładać? I czy taki temat będzie otwarty czasowo tak aby odciążyć od spamu główny wątek czy będzie na stałe?
Dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:30, cinus` napisał:

No ja będę jutro trzymał kciuki, wierzę w naszą reprezentację :) Gorzej jednak z wiarą,
że Austriacy pokonają Niemców...


Gdy inni stali po rozum kibice stali w kolejce po wiare i nadzieje;-)
Jeśli chodzi o nasz mecz to jestem dobrej myśli. W przypadku meczu Austrii z Niemcami to biorąc pod uwagę, że Austria ma nadal szanse na awans to jej zwycięsto jest możlwie. Chociaż mam jakieś przeczucie, że może być remis:(.

Dnia 15.06.2008 o 23:30, cinus` napisał:

Czy w przyszłości podobne tematy będą od czasu do czasu zakładane jak zajdzie taka potrzeba?


Wydaje mi się, że jeśli ta akcja sprawdzi się to tak.
Oczywiście od czasu do czasu , aby nie było nagłego wylewu tematów z meczemi Polaków do końca świata i jeszcze dzień dłużej.

Dnia 15.06.2008 o 23:30, cinus` napisał:

Tylko moderatorzy będą je zakładać? I czy taki temat będzie otwarty czasowo tak aby odciążyć
od spamu główny wątek czy będzie na stałe?


Zobaczymy jak sprawdzi się temat i zastanowimy się. Nad ustaleniami i mechaniką;-) W razie "w" info pewnie będzie w wątku o piłce nożnej.

Dnia 15.06.2008 o 23:30, cinus` napisał:

Dobry pomysł :)


Dzięki. Niestety żałuje, że nie został założony temat o poprzednim meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem mecz Chorwacja-Niemcy, Chorwaci grali świetnie, wątpię żebyśmy byli w stanie ich pokonać. Nie będą mieli paru dobrych zawodników, bo trener ich oszczędza, ale mimo to zapowiedział, że nie dadzą nam żadnej taryfy ulgowej.
Sądzę, że przegramy, ale nie będę się złościł jeżeli się pomylę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:14, Rzezim napisał:

Jutro mecz z Chorwacją. Występy naszych piłkarzy powodują bardzo duzą dawkę emocji dlatego
też lepiej będzie gdy powstanie specjalny temat dotyczący tego meczu.


Tjaa, poprzednie mecze również wywoływały wiele emocji i jakoś tamten wątek w zupełności wystarczał..

Dnia 15.06.2008 o 23:14, Rzezim napisał:

Tak wie, że są już tematy o piłce i o Euro dlatego prosze się nie bawić w pseudomoderatorke.


Skoro wiesz to po co zakładać kolejny wątek, skoro śmiało można wypowiadać się w tym obecnym. Idąc tym tokiem rozumowaniu to: ostatnio w temacie "Mass Effect na PC" dużo się pisze o spolszczeniu gry, więc może załóżmy wątek "ME polonizacja" żeby nie zaśmiecać tamtego tematu.

A żeby nie było offtopu i tego, że się tylko czepiam to: Na jutrzejszy (a właściwie dzisiejszy) dzień obmyśliłem optymistyczny scenariusz. Chorwacja wiedząc, że Polska ma jeszcze szansę "podłoży" się nam specjalnie w tym meczu i pozwoli wygrać wynikiem 2:0, bo oni i tak nie mają nic do stracenia. Natomiast Austria to gospodarze i bardzo dużo im to daje (o czym przekonaliśmy się w poprzednim meczu...), więc liczę na to, że znowu znajdzie się jakis szalony sędzia i odstawi jakiś numer (ehh, marzenia).
Gdyby tak się stało to nazwał bym się prorokiem, a następną rzecz, którą bym przepowiedział to koniec świata, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to, że ten temat kompletnie był zapychany "tym meczem"... Nie dało się porozmawiać o czym innym, jak np. O formie innego zespołu, mistrzostwach 2010 itp. Dla tego osobny temat. Chociaż myślę, że usuną go jakieś 2 tygodnie po meczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja składu:

Artur Boruc - czy ktoś ma jakieś wątpliwości? :D

Obrona środek
Bąk - Żewłakow w chwili obecnej to chyba najlepsze rozwiązanie.
Prawa obrona - Wasilewski, który sprawuje się dość poprawnie
Lewa obrona - Krzynówek, Golański ma problemy mentalne no i w końcu jest to prawy obrońca

Pomoc
Lewandowski, Dudka co by nie mówić ta para to doskonały mur przed naszymi środkowymi, nie mniej jednak Lewandowski musi wspierać atak bowiem na Dariusza nie bardzo można liczyć, a bez tego będzie nam ciężko.
Roger - jako reżyser gry widać, że jest głodny gry i jego podania są groźne.

Lewe skrzydło - Smolarek bowiem na spicy sobie nie radzi, mając za plecami Krzynówka będą w stanie robić przewage z lewej strony.
Prawe skrzydło - Saganowski, który pokazał się z bardzo dobrej strony, chociaż grał na nie swojej pozycji zagrał dobry mecz.
Środkowy napastnik - Zahorski ma wzrost i mógłby zgrywać do lewo, prawo skrzydłowych, bowiem stawianie Smolarna na spicy to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ja bym wywalił Krzynówka... Powód? Stary, nie jest już taki sprawny, łatwo go wprowadzić w błąd, słabo się kiwa, łatwo traci piłkę, stara się zabłysnąć, nie wie co to gra zespołowa. Taka prawda. Poza tym ten skład mógłby być, i najlepiej jakby do tego motywował naszych powieszony na szubienicy Webb... Dobra, nie na szubienicy, ale za to w dygach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie wierzyłem w możliwość wygranej dla Polski (w końcu to pogromcy naszych pogromców...), ale słyszałem, że Chorwacja ma wystawić na mecz skład rezerwowy. Tragicznie by było jakby i oni nas zmasakrowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:14, Rzezim napisał:

Tak wie, że są już tematy o piłce i o Euro dlatego prosze się nie bawić w pseudomoderatorke.


Jakbym ja zalożyl taki temat to zaraz 100 userów by mi zwracalo uwagę, że spamuje, a moderator wlepil mi ostrzezenie. Bezsensu, a po za tym sa nikle szanse ze Polska wyjdzie z grupy wiec nie ma o czym dyskutowac. Polska na tegorocznym Euro jest juz za burtą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem Chrowaci chca grac do końca(może bez 2 zawodników).

Co do naszych szans są bardzo marne, gdyż Austria musi pokonać Niemcy 1:0 a my musimy pokonać Chorwację conajmniej 2:0 i dopiero możemy wyjść z grupy. Za duzo trzeba tu liczyć na szczeście, którego naszemu zespołowi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił mnie ten temat, zwłaszcza założony przez kogoś z moderacji... jest temat o Piłce nożnej, o Euro 2008, a o meczu Polska -Niemcy zamknięto, aby forum "nie spuchło"...

Co do samego meczu to widać, że Chorwaci musza nam przypominać, że nie gramy o honor, ale o awans ;)
http://www.sport.pl/sport/1,89344,5316469,Trener_Chorwatow__Nie_gracie_o_honor__ tylko_o_wyjscie.html
Wczoraj chorwackie grajki były na degustacji likierów, Bilic mówi o wystawieniu 5rezerwowych graczy... awans awansem, jest w sumie mało prawdopodobny, bo jest zbyt dużo warunków. Jak dziś przeglądam strony sportowe, to znów czuję sie jak na lekcjach matematyki, tabele, rachunki prawdopodobieństwa... Trener raczej odpuszcza, ale kto wie jak będzie ze zmiennikami, może będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, Portugalski drugi rękaw specjalnie nie zabłysnął, ale po wypowiedziach dla mediów odnoszę wrażenie jakby pewna awansu Chorwacja miała większą wolę walki i "żądzę zwycięstwa" niż My...
W awans nie wierzę, ale oczekuję tego, że może w końcu zobaczę Polskę, która zdobędzie 3p. i zagra niezły mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:14, Rzezim napisał:

Jutro mecz z Chorwacją. Występy naszych piłkarzy powodują bardzo duzą dawkę emocji dlatego
też lepiej będzie gdy powstanie specjalny temat dotyczący tego meczu.

Tak wie, że są już tematy o piłce i o Euro dlatego prosze się nie bawić w pseudomoderatorke.


Proponuje dopisać się do istniejących tematów:
Euro 2008 - temat ogólny : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4327&u=200
Piłka Nożna : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=35775

Oraz korzystać z wyszukiwarki, ona naprawdę nie gryzie...
Zanim założysz temat sprawdź czy przypadkiem taki lub podobny nie został już założony przez kogoś innego.

Polecam także przeczytanie regulaminu forum: http://www.gram.pl/regulamin.asp

Pozdrawiam Dark SMG


No a tak na marginesie, Rzezim... po co zakładać 100 tematów o piłce kopanej.

I żeby nie było że potrafię tylko narzekać... Polska może i wygra z Chorwatami ale z grupy to my i tak nie wyjdziemy, po prostu tak już musi być.. nie dla Polski Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:07, Dark SMG napisał:

> Tak wiem, że są już tematy o piłce i o Euro dlatego prosze się nie bawić w pseudomoderatorke.
Proponuje dopisać się do istniejących tematów:
/.../

Czy Ty jesteś ślepy? Ta druga opcja też jest możliwa, ale zostańmy przy pierwszej.

Patriotyzm patriotyzmem, ale niech wygra po prostu lepszy. Natomiast miło by było, gdyby Polacy nie postawili od razu kreski na tym meczu i zagrali na tyle, na ile ich naprawdę stać. Z ochotą, z wolą walki i ze świadomością, że gra się drużynowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem by nie bawić się w pseudomoderatorke.

Ostrzeżenie.

Moderatorzy posiadają ciut szersze spektrum i tego typu temat jest w świetle ostatnich wydarzeń potrzebny. Uczciwie ostrzegam kolejny post z pseudomoderatorstwem kończy się degradem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:14, Meghan_mph napisał:

Czy Ty jesteś ślepy? Ta druga opcja też jest możliwa, ale zostańmy przy pierwszej.


a czy ty wiesz co to ironia?

koniec OT

Rzezim
Widzę ze ty też masz problemy z rozpoznawaniem ironii.. i zwrócenie uwagi to chyba nie pseudomoderatorka... ale co, z modem kłócić się nie będe bo mod degradem sypnie albo cuś :P

Anyway, Tak się zastanawiam jakie baty dostaniemy jak byśmy przypadkiem z grupy wyszli i zmierzyli się z Holandią hehe.. to już lepiej dostać łomot od Chorwatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Austria wcale nie musi pokonać Niemców. Nawet przy stanie 0:0 w meczu Austria - Niemcy, mamy szansę awansować, jeżeli wygramy z Chorwacją, ale 3 bramkami! Przy wygranej Austrii (czego sobie i wam bym życzył) musimy pokonać Chorwatów dwoma bramkami. Jeżeli nasi wzniosą się na wyżyny, lub przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie pokonać Chorwatów i awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie pokonamy Chorwacji. Prawdopodobnie wystawią rezerwowy skład ale chłopcy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony więc łatwo nie będzie. Myślę, że przegramy 2:0 ewentualnie może być jakiś remis.

Dark SMG
Gdybyśmy wyszli z grupy na drugim miejscu to w ćwierćfinale spotkalibyśmy się z Portugalią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jakieś szanse są na wyjście z grupy, minimalne ale są. Chociaż moim zdaniem jednak nie tym razem, jeśli jakimś cudem uda nam się pokonać Chorwację to jeszcze Austria musi zwyciężyć Niemców, co jest też trudne. No zobaczymy jak to dzisiaj w ogóle będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować