Zaloguj się, aby obserwować  
Rzezim

Polska - Chorwacja Euro 2008

112 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 11:29, jcl99 napisał:

Austria wcale nie musi pokonać Niemców.

Musi. Przy równej liczbie punktów najpierw liczy się bezpośredni mecz,a Niemcy nas ograli,więc wtedy moglibyśmy ograć Chorwatów i 8:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:29, jcl99 napisał:

Austria wcale nie musi pokonać Niemców. Nawet przy stanie 0:0 w meczu Austria
- Niemcy, mamy szansę awansować, jeżeli wygramy z Chorwacją, ale 3 bramkami!


Nic podobnego. Niezależnie od tego ile wygramy z Chorwacją, to przy remisie 0:0 w meczu Austria - Niemcy będziemy mieli równą liczbę punktów co Niemcy. W takim wypadku liczy się bezpośredni mecz pomiędzy Polską a Niemcami a wiadomo, że przegraliśmy ten mecz 2:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku liczy się bezpośredni mecz pomiędzy Polską a Niemcami a wiadomo, że przegraliśmy ten mecz 2:0 :)

Może i przegraliśmy, ale gole strzelali Polacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polska reprezentacja na tych euro jest ogolnie IMO za stara, np nie wiem co tam robi Zurawski, gosc kiedys nawet niezle gral tzn mial swoje 5 minut ale teraz gra dosc slabo, z chorwacja przegramy na 99%, rewelacyjnie zagrali z Niemcami, w sumie to dziwie sie ze bylo tylko 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak wielki sukces że dostaliśmy się po raz pierwszy w histori do Euro i to zasługa Leo. (Leo Why? For Polish)Co do meczu Chorwacja jest na 100% w ćwierćfinale może zlitują się nad nami i pozwolą nam wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak.. jak juz mamy wygrac z NIMI to niech to zrobią tak na 4-1 3-0 a jak mamy przegrac to niech to bedzie 1-0 dla nich i juz.

wciąż mam nadzieje ze jednak wyjdziemy z grupy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 12:02, jakoktochce napisał:

Hmm... w takim razie Podolski strzelił dwa samobóje ;P


Niemcy go oszukali i kazali mu strzelać na złą bramkę... Biedny chłopak, dopiero po meczu zobaczył, że przegraliśmy 2:0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nie ma możliwości by awansowali jednocześnie Niemcy i Austria, bo wtedy wynik ich byłby łatwy do przewidzenia (na jednych mistrzostwach świata te zespoły "dogadały się" , więc gdyby była taka możliwość zrobili by to ponownie). A jeśli chodzi o naszą drużynę, nie mam złudzeń, Chorwaci nam dokopią , chyba że się położą i nie będą grać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 12:59, Lucek napisał:

Całe szczęście że nie ma możliwości by awansowali jednocześnie Niemcy i Austria, bo wtedy
wynik ich byłby łatwy do przewidzenia (na jednych mistrzostwach świata te zespoły "dogadały
się" , więc gdyby była taka możliwość zrobili by to ponownie). A jeśli chodzi o naszą
drużynę, nie mam złudzeń, Chorwaci nam dokopią , chyba że się położą i nie będą grać
:P.


IMO istnieje możliwość, że się dogadają. Polacy grają pierwsi i przypuszczalnie wygrywają 3:0. Austriacy stwierdzą, że nawet jak wygrają (1:0) to i tak nie awansują, dlatego przegrają z Niemcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 13:04, HunterO7 napisał:

IMO istnieje możliwość, że się dogadają. Polacy grają pierwsi i przypuszczalnie wygrywają
3:0. Austriacy stwierdzą, że nawet jak wygrają (1:0) to i tak nie awansują, dlatego przegrają
z Niemcami...

Mecze sa rozgrywane równolegle wiec chyba ze będą mieli kogoś kto bedzie na bieżąco krzyczał im nasz wynik czy maja grac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 13:09, wip_01 napisał:

Mecze sa rozgrywane równolegle wiec chyba ze będą mieli kogoś kto bedzie na bieżąco krzyczał
im nasz wynik czy maja grac czy nie.


Oni będą znać wynik tego meczu... Tego nie da sie ukryć, zresztą nawet po reakcjach na stadionie będzie to widać. Wystarczy, że speaker poda wynik naszego meczu. No chyba, że będą grać z zatyczkami na uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, wlasnie wpadla mi do glowy nowa opcja. Portugalia zagrala ze Szwajcaria drugim skladem i przegrali 2:0, mozliwe ze teraz Chorwacja zrobi to samo, skoro sie zakwalifikowali. Hiszpania zrobi tez tak w swoim ostatnim meczu. Wtedy mamy jakies nikle szanse na przejscie dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to praktycznie nie ma żadnych szans, by Niemcy sprzedali skórę Austrii.
Dla Niemców to mecz o honor, o wszystko.
Komu jak komu, ale Austrii nie dadzą wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej ciasnej - nie mam Polsatu więc muszę oglądać mecz na niemieckim kanale... Mam nadzieję, że nasi sportowcy nie skompromitują się dzisiaj i będziemy mogli oglądać dobry mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to drużyna turniejowa i na pewno wygra z Austrią. Pogodziłem się z tym że Polska odpadnie i proponuję reszcie to samo:)) nie będzie rozczarowania....


ps. czytaliście/słuchaliście wypowiedzi Webba dot. błędów sędziowskich które popełnił w meczu Austria - Polska ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować