Zaloguj się, aby obserwować  
Rzezim

Polska - Chorwacja Euro 2008

112 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 13:31, Lost Paradise napisał:

ps. czytaliście/słuchaliście wypowiedzi Webba dot. błędów sędziowskich które popełnił
w meczu Austria - Polska ???

Taa... jedynym jego błędem było uznanie naszego gola ze spalonego.
Swoją drogą, do tej pory ludzie głowią się czy ten spalony był, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 13:17, HunterO7 napisał:

Oni będą znać wynik tego meczu... Tego nie da sie ukryć, zresztą nawet po reakcjach na
stadionie będzie to widać. Wystarczy, że speaker poda wynik naszego meczu. No chyba,
że będą grać z zatyczkami na uszach :)

W sumie w tej kolejce każdemu poza Chorwatami powinno zależeć na wygranej, gdyż o ile się nie mylę każdy z tej 3 może awansować. Dużo może zależeć od nastawienia Niemców i determinacji Austriaków, którzy mają szansę wyjść, "ściany" mogą im pomagać, presja na samych piłkarzy (i nie tylko) spowodowana tym, że od wyniku tego meczu zależy, czy pozostaną gospodarze mistrzostw... ogólnie wszystko może się zdarzyć i zwłaszcza te zespoły, które stoją w gorszej pozycji powinny grać na 101%, jeszcze wiele może się wydarzyć, choć cudów nie ma co oczekiwać, łatwo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to może inni mnie znienawidzą ale H.Webb słusznie podyktował karnego,choć miał prawo puścić gre.Ale i tak uważam że on sędziować niepowinien ponieważ tyle błędów popełnił podczas 1 meczu że inni sędziowie nie robią tego podczas całego sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka naszej grupy jest bardzo ciekawa. Biorąc pod uwagę dwa niespodziewane rozstrzygnięcia bowiem przed mistrzostwami pewnie każdy by stawiał na zwycięstwo Niemców w meczu z Chorwacją oraz na wygraną Polaków z Austrią (i biorąc pod uwagę przebieg gry to te wyniki, których byliśmy świadkami wcale nie są zaskoczeniem). Chorwaci wczoraj byli na degustacji alkoholu (jak dla mnie to niezły motyw), choć zagrają rezerwowym składem to mogą być groźni nie mniej jednak pewnie nie będą bardzo, ale to bardzo walczyć o zwycięstwo (dlaczego o tym za chwile). Niemcy na papierze przed mistrzostwami murowany faworyt do awansu, a teraz będą walczyć z gospodarzami, którzy braki piłkarskie nadrabiają wybieganiem. A u Niemców jest parę słabszych punktów i moim zdaniem są to Jansen (boczny obrońca) oraz Lehmann. Ballack, który miał być gwiazdą tych mistrzostw jak na mój gust zawodzi. Przegrana Niemców z Chorwacją trochę zaburzyła ich własny wizerunek. A Austria, musze przyznać, że pokazała się w dwóch meczach z bardzo dobrej strony, braki techniczne nadrabiali wybieganiem i ambicją. I jest to dość trudny przeciwnik, na pewno trudniejszy niż wynikałoby to z rankingu.

Dla samych Chorwatów na pewno wygodniej by było gdyby z drugiego miejsca awansowała Polska, albo Austria (Polacy mają pewien patent na Portugalczyków) w końcu zdobyliśmy na nich cztery punkty. Niemcy bowiem to drużyna turniejowa im wyżej tym gra lepiej. Chorwaci jeśli nie będzie padał deszcz to pewnie poradzą sobie z Turcją. A Portugalia może nałapać kartek podczas meczu z nami lub Austią (bowiem Portugalczycy mają dość słabe nerwy i dostają sporo kartek w meczach poza grupowych w Mistrzostwach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Howard, why?? For money! A tak serio, dobrze, że już nam nie sędziuje. Ale niestety u mnie w FM 2008 co trzeci mecz mi sędziuje!! ;) A wynik meczu: 3-0 dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy trzeci mecz na wielkich imprezach mają ostatnio całkiem niezły, do tego rozluźnienie spowodowane faktem, że gramy tak naprawdę o pietruchę i wychodzi mi, że można liczyć na dobrą grę. Nie mówię, że na wygraną i awans, bo jakoś wiary we mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:43, walgierz napisał:

Polacy trzeci mecz na wielkich imprezach mają ostatnio całkiem niezły, do tego rozluźnienie
spowodowane faktem, że gramy tak naprawdę o pietruchę i wychodzi mi, że można liczyć
na dobrą grę. Nie mówię, że na wygraną i awans, bo jakoś wiary we mnie nie ma.

Ha! A ten wcale taki o pietruchę nie jest.:) A poza tym Chorwaci grają dla Eduardo, więc..nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklad na mecz z Chorwacją:

Artur Boruc i wszystko jasne;-)
Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak
Dwie zmiany brak Bąka, a w jego miejsce Dudka (dość rozsądne bowiem Dariusz nie gra zbyt ofensywnie) i na lewej obronie Wawrzyniak czyli w końcu lewy obrońca na lewej obronie;-)
Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski - Murawski powinien grać bardziej ofensywnie niż Dudka

Wojciech Łobodziński,Jacek Krzynówek - jestem trochę zaskoczony, że nie ma Ebiego, no ale pewnie wejdzie za Łobodzińskiego w drugiej połowie.
Roger Guerreiro - to Roger ;-)
Marek Saganowski - jako napastnik, biorąc pod uwagę, że z boku był dość kreatywny i szukał gry to może w końcu coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyły mnie niektóre zmiany w składzie. Na nasze szczęścier Chorwaci zagraja w niemal rezerwowym składzie (tylko 4 podstawowych graczy). Co tu duzo mówić.. ja wierze w awans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ostatni mecz jak nie ma o co grac. Dzisiaj jeszcze jest o co grac (teoretycznie), wiec jedynie mozna liczyc na to ze rezerwa Chorwacji jest slabsza od naszego skladu podstawowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nie odnosząc się do samego meczu... miałem nadzieję, że skoro niedługo po tej relacji zaczyna się retransmisja meczu Austria- Niemcy, to będę mógł ewentualnie przedłużyć emocje oglądając ją bez znajomości wyniku (wynik po wcześniejszym ostrzeżeniu będą podawane po pierwszej i 2 połowie) , ale niestety słyszę, że komentatorzy muszą na bieżąco informować jak wygląda mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna beznadzieja. Brak pomysłu, formy, ambicji.
Oceniając za pomocą systemu +,0,- można plusik dać tylko Borucowi. Na zerze Roger i Saganowski którym się chce. reszta to żenada. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo, wyglądają nasi jakby grali z akumulatorami przypiętymi do... wiadomo czego, nerwowo niecelnie, właściwie nic nie gramy... wygląda jakby chcieli jeszcze podbić cenę Borucowi ;). Obrona do d*. Patrząc na statystyki w 2 toczących się teraz meczach można już się chyba wyzbyć nadziei, chyba, że 2 interesujące nas drużyny zacisną poślady i wezmą się do roboty ;)
Austria 0 - 0 Germany
shots on target : 1 - 5
shots off target : 2 - 1
possession (%) : 42 - 68

Poland 0 - 0 Croatia
shots on target : 0 - 5
shots off target : 3 - 6
possession (%) : 50 - 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko narazie. Mimo paru akcji to 8 do zmiany jest. Prócz Boruca , Saganowskiego i Wawrzyniaka. No ewentualnie Roger który się stara ale nikt mu nie chce się wysunąć. Niech Leo zaryzykuje i da 2 napastników czyli za Krzynówka albo Lewandowskiego wejdzie Smolarek. Nie ma nic do stracenia. No i Boruc powinien w szatni wszystkich owalić i zmotywować że sam meczu nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą Polskiej reprezentacji nie mamy co szukać gry dalej, szczerze, ta gra się po prostu nie klei, trzeba by było trenerowi sięgnąć po jakichś nowych graczy i z nich ulożyć nową drużynę, to juz lepiej gra Austria z Niemcami o wiele ciekawszy mecz, ja dziś mówię do widzenia Polskiej reprezentacji Benhaker to cudotwórca nie wyczaruje czegoś z niczego, gołym okiem widać, że technicznie Chorwacja "B" gra lepiej od Polski "A" a to już wiele o tym świadczy, nie wiem czemu ale co się tyczy techniki to polacy zostają 100 lat za małpami.....

Cudem będzie jak ten mecz skończy się remisem..

Austrii życzę zwycięstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość naszych zawodników wygląda tak jakby miała pozawiązywane sznurówki. Boruc rządzi!
Generalnie jestem zdegustowany. Nasi chyba nie wiedzą, że nie mamy bronić remisu, ale mamy strzelić przynamniej dwie bramki. Zreszto ciężko powiedzieć, że bronimy bo broni tylko Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za żenada... Roger, Boruc i Saganowski grają, a reszta... szkoda gadać (pisać)... Skoro to jest Chorwacja B to i tak mamy szczęście, że jeszcze jest remis... Po prostu szkoda mi tej naszej trójki grających zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 21:43, Rzezim napisał:

Większość naszych zawodników wygląda tak jakby miała pozawiązywane sznurówki.


Krzynówek i Lewandowski z filarów drużyny stali się takimi odważnikami obciążającymi ją. Nic pozytywnego do gry nie wnoszą, a notują mnóstwo strat. Dośrodkowania Krzynówka budzą politowanie.

Mówiąc szczerze, to nasz grupa jest najnudniejsza, a Polska jest najsłabszą drużyną na tym Euro. Przykro to stwierdzić, ale umacniam się w tym mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zły mam w oczach naprawdę płakać mi się chce jak myślę, że ci biedacy walczą by jeszcze zdobyć jakiegoś gola przełączyłem nawet kanał na Majewskiego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować