Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zestaw przecieków od Activision i Microsoftu!

46 postów w tym temacie

Mii te mii wcale nie podchodzą za bardzo, tak samo Lips, jakbym to włączył to by mnie z domu sąsiedzi wyeksmitowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora newsa
skąd te informacje ? :D
(może dasz jakiegoś linka?)

wreszcie singstar na x360(tzn tak jak by;p)
i marzyłem o czymś takim jak Mii czy jak to tam :)
Mam nadzieje że te plotki okażą się prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z Lips szkoda jedynie że nie mam wyrozumiałych lokatorów z bloku, a i za pomniałem o moim wątpliwy talencie wokalnym. Trauma gwarantowana.
A jak te avatary mogłyby wyglądać w gametagu? To się okaże.
Oładki do Call of Duty 5 średnio mi się podobają, uśmiechnąłbym sie gdyby któraś z nich ozdobiła okładkę finałowego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoh, sporo tych nowinek :)

Widać, że i Microsoft chce zrobić coś na wzór Mii, a także coś zbliżonego do Home na PS3, ale i tak znając życie, te ludzikowe awatary będą płatne... Akurat konkurencji w postaci Lips bym się spodziewał, patent z wykorzystaniem własnych melodii na dysku twardym konsoli jest według mnie świetny. Ciekawe tylko jak to sprawdzi się w praktyce. Trzeciej odsłony Forzy można było się spodziewać, ale jak dla mnie większym "coś" jest projekt okładek Call of Duty 5 ;) Nie wiem czemu, ale jakoś większość z nich za bardzo za mną nie przemawia, no może poza tą środkową u góry. Ciekaw też jestem który z podtytułów dostanie Tony Hawk''s - myślę, że Huck Jam ma największe szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia Forza! Glooooria, glooooria! ;)
W konkurencje dla Singstara w ktorej nie placi sie za piosenki nie uwierze. Takie rzeczy to nie na konsolach.

EDIT : Sto torow? Bledne tlumaczenie czy ewidentny dowod na to, ze te plotki to stek bzdur jakiegos dowcpinisia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Planowana na przyszły rok gra Marvel: Ultimate Alliance 2 pojawi się na Xboksie 360, PS3, PS2, Wii, PSP i DS-ie. Pozwoli wybrać jednego z ponad dwudziestu znanych i lubianych herosów oraz na połączenie mocy dwóch z nich w jednej postaci. Fabuła przedstawi wydarzenia z okresu "wojny domowej" w tym uniwersum, a gracz będzie musiał wybrać, po której stronie stanie.
Szykuje sie również gra osadzona w świecie komiksów Marvel Zombies, gdzie większość bohaterów Marvela została zainfekowana przez kosmicznego wirusa i stała się mięsożernymi zombie. W roku 2149 tylko Spider-Man może pokonać swoich przemienionych kolegów z branży i ocalić świat przed totalną zagładą. Platformy docelowe tego tytułu to X360, PS3 i Wii."

No i dla mnie bomba.

A MSowe Mii ludki to porażka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mają być sensacyjne przecieki? Informacja o CoD5 i tekst o nowym Guitar Hero to jedyne cieszące oko wiadomości ;). Reszta (czytaj Singstar, Forza i inne gierki) nie robi już na mnie większego wrażenia i pozostaje mi obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:50, HiSin napisał:

gdy by było tą sensacją że ten
xbox-sowy singstar, mii, forza wychodziły na pc
to byś pewnie inaczej mówił. T_T


Nie, nie mówiłbym inaczej, ponieważ uważam te gierki za średnie (talentu muzycznego do Singstar''a nie mam, a casualowe gierki nie robią na mnie wrażenia). Poza tym, czy prosiłem o odpowiedź? Nie, więc skończ już te fanbojowskie odzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180$ ?
to bedzie z 300 Euro jak nie 360 :/

MIejmy nadzieje że będzie można kupić nie bundle, ale nie też w cenie RB :/

Ogólnie Lips może być pr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:11, Michaelius napisał:

Poza Forza to nic ciekawego ani epokowego tam nie ma.

Kogo obchodzi jakas tam plastikowa samochodówka? GH z SoaDem i dotykową gitarką, to bedzie kosmos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:55, Little Maggot napisał:

180$ ?
to bedzie z 300 Euro jak nie 360 :/

MIejmy nadzieje że będzie można kupić nie bundle, ale nie też w cenie RB :/

Ogólnie Lips może być pr0

Coś Ci się pomyliło - 180 USD to 116 Euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 11:55, Little Maggot napisał:

180$ ?
to bedzie z 300 Euro jak nie 360 :/


chodziło ci raczej o 300-360 złotych..

co do okładek CoD to ta trzecia przypadła mi do gustu, ale raczej wszystkie są średniawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talentu do śpiewania nie mam za grosz...hmm...ale śpiewać lubię i Lips na pewno sobie kupię :-)
Jakby wypaliła ta opcja z własnymi utworami, to po prostu rewelacja (a moze i rewolucja)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować