Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zestaw przecieków od Activision i Microsoftu!

46 postów w tym temacie

Najbardziej mnie interesuje informacja o Forzy 3. Tylko ciekawe jak rozwiążą problem z dwoma DVD... Warunkiem będzie chyba posiadanie dysku... i tak jak na PC - najpierw instalacja z dwóch płyta potem tylko jedna w napędzie. Gra zapowiada się fantastycznie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, martwicie się o ceny... sprowadzi się GH ze Stanów, wyjdzie razem z przesyłką pewnie i tak taniej, niż kupowanie w kraju... A gitara z dotykowym ekranem? W00T!!! Nareszcie!!! Moja gitara pod PS2 (i niech szlag trafi twórców, którzy celowo robią gorsze gitary na ps2 niż na pozostałe konsole...) już przestała czuć żółty przycisk, po zaledwie 3 miechach grania :( Mam nadzieję, że ta z dotykowym ekranem będzie bardziej wytrzymała... Chociaż, pewnie i tak będzie trzeba zaopatrzyć się w PS3.
No i gra w universum Marvel Zombies!!! Git, tylko dziwi mnie to, że "tylko Spider-Man może uratować świat" bla bla. W komiksach Spider-Man przecież też był zombiakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjne przecieki? Co najwyżej trzy z wymienionych cieszą - powrót Tony''ego Hawk''a na PC, okładki robocze (?) CoD5 i info na temat Guitar Hero: World Tour. Konsoli nowej generacji nie posiadam, więc reszta informacji nie budzi we mnie zachwytu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam gleboko niektore informacje. teraz ciekawi mnie tylko world at war. okladki w miare, ale mogliby wymyslec lepsze - najfajniejsza chyba 3. przecierz juz byl o tym nawet news - seria call of duty konczy z numerkami. WaW bedzie pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować