Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film Postal nagrodzony!

52 postów w tym temacie

Podobno on z filmu na film staje się coraz lepszy w wykożystywaniu niskiego budżetu. I każdy kolejny film jest coraz lepszy wg części krytyków. Spielberg to nie będzie, ALE za kilka(naście?!) produkcji może wyjść z niego całkiem niezły wyrobnik ;p

Ja się zatrzymałem na ekranizacji świata Dungeons&Dragons i podziękuję. Kicz tego filmu zmiutł mnie mimo że fabuła przypominała to co widać było w innych fabułkach pisanych na komputerowy świat dungeonsanddragons. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... NIE! OMG... Naprawdę nadchodzi apokalipsa! Najpierw naczelny dowódca krucjat zostaje ukarany, teraz nagradzają film Bolla, oczekujemy premiery DN:F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy ktoś z forumowiczów widział kiedykolwiek jakiś film Bolla. Ja nie, ale chciałbym się przekonać, czy to faktycznie takie szmiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak działa tutaj reguła "dobra gra=slaby film - słaba gra=dobry film". Idę poszukać daty polskiej premiery bo to chyba jedyny film jaki może mi sie spodobać w tym roku.

A ja myślałem że na filmiku był jakiś mod do HL2 ew. Preya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart... Już z trailerów filmu Postal można wywnioskować, że jest to kicz. Humor jest w nim ograniczony do ogromnej liczby "faków" i "szitów"... Więc jeśli myślicie, że gdy idąc na Postala do kina, będziecie chcieli obejrzeć w miarę inteligentną komedię, srogo się zawiedziecie. Jeśli jednak preferujecie tak idiotyczne podejście do komedii to możecie śmiało się wybrać do kina ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas apokalipsa się zbliża jak nic, skoro Uwe cokolwiek wygrał :P a jego film nie został zmieszany z błotem. Co się dzieję z tym światem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja... naprawde brawa dla niego a nie jakas apokalipsa bo jak by sie bardziej staral to by mogl nawet dostac OSCARA ale to zupelnie inna bajka ale tez do kina se pojde xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tego to się nie spodziewałem. Uwe i jakaś pozytywna nagroda za film. Brzmi śmiesznie, ale to prawda. No cóż, gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)Sukces marki Postal we wszystkich formach jest dowodem na działanie demokracji. Nie możesz powstrzymać tego, co tkwi w sercach ludzi. Wolność zawsze zwycięży nad tyranią."

BUAHAHAHAHAHA
Czyli tym, co tak naprawde tkwi w sercach ludzi jest bezmyslna rozwalka i wyrzynanie wszystkiego, co sie rusza (bo z tego, co wiem, o tym jest ta gra...)? Ech, szkoda gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować