Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstepniak na bieżący tydzień

34 postów w tym temacie

w takim razie czekam na wtorkowa recenzje Turoka... tak sie ostatnio zastanawiam nad tym tytulem jako sesyjnym odstresowywaczem... a jest sie niestety z czego odstresowywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turok - średnio, Spore Fabrykę jeszcze sprawdzę choć czuję się za poważny na takie zabawy.
No i oczywiście nie może mi umknąć zapowiedź Dawn of War2 i sporo wątpliwość w tym grafika i spore zubożenie rozgrywki na rzecz kilku poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek - Chętnie poczytam o nowinkach z pola bitwy między honorowymi Space Marines, a bezlitosnymi Orkami. Jedynka Dawn of War była bardzo dobra, a dwójka zapowiada się jeszcze lepiej!
Wtorek, środa, czwartek, piątek - Dla mnie nudno. większość gier przedstawianych w tych dniach jest po prostu nie w moim typie. Może ten nowy hack&slash będzie warty uwagi, ale raczej wątpię.
Sobota - Spore... Ja właśnie przygotowuję materiał na mojego gramsajta z domo testów Fabryki stworów i muszę zaznaczyć, że SPORO mam przy tym zabawy. Szczerze polecam ten edytor wszystkim bez względu na wiek.
Niedziela - Przy tym gameplayu zasiądę w stu procentach chyba, że powstrzymają mnie rzesze fanów piłki nożnej świętujący wyjście polskiej reprezentacji z grupy na Euro 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plooshowy Misio, skąd pomysł na tak wymyślną pozę we wstępniaku?

Spayki, kamera to jest to dziwne urządzenie ze szklaną szybką z przodu - to właśniej na nią należy patrzeć, jak coś mówisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień pod względem tekstów całkiem niezły. Z chęcią poczytam o nowym Dawn of Warze (SM RLZ! Orkowie do gazu! ;)) i Sporze: Fabryce Stworów. Chociaż wolałbym zapowiedź pełnej wersji tego ostatniego. BTW. Czy wstępniak pisany jeszcze kiedyś powróci? Przyznam, że nie chce mi się czekać ok. 0,5 godziny, żeby załadował się wideowstępniak. Ech, słabe łącze to męka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhyh Spayki przed kamerą :D

Ja nie wiem najpierw Plushowy gada o wódce w piątek teraz Spayki o flaszkach co to się z tym gramem dzieje ;P

ale do rzeczy : warto poczekać na reckę Turoka , bo właśnie tego typu gry ostatnio mi brak na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W weekend cofamy się w czasie? "Piątek 20.06.2008" "Sobota 14.06.08" "Niedziela 08.06.08"

Co w sklepach? (16-22.06)

Środa 16.06.08
9 Kompania - Techland; PC

Czwartek 20.06.08
Race Driver: GRID - Codemasters; PC
Spore: Fabryka Stworów - Electronic Arts; PC

Środa to 18 a Czwartek 19 kalendarz wam szwankuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu było wspomniane słowo casual, a ja ciągle nie wiem i nikt nie chce mi powiedzieć.

Mam nadzieje, że felieton z serii CasualGamer ukaże się w końcu. Wstępniak lepszy niż z przed tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajnie wyszło, ale za bardzo, według mnie trzymacie się scenariusza, nie wygląda to naturalnie, widać, że czytacie z kartek, a to nie jest zaletą. No i to "hmm" na koniec Spaykiego, to też wyszło sztucznie xP Mam nadzieję, że z czasem będziecie wychodzić coraz bardziej naturalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:06, Piotrbov napisał:

Misio, ale gafę popełniłeś. Powiedziałeś że w środę jest recenzja gry: Avencast: Rise
of the Mage, a powinno być w czwartek.


widać, że urlopu potrzebuję. Może ktoś stworzy petycję w sieci z prośbą o mój urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 18:50, Fang napisał:

W weekend cofamy się w czasie? "Piątek 20.06.2008" "Sobota 14.06.08" "Niedziela 08.06.08"

Co w sklepach? (16-22.06)

Środa 16.06.08
9 Kompania - Techland; PC

Czwartek 20.06.08
Race Driver: GRID - Codemasters; PC
Spore: Fabryka Stworów - Electronic Arts; PC

Środa to 18 a Czwartek 19 kalendarz wam szwankuje :D


Poprawione, dzięki. W sprawie urlopu pisałem chwilę wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:19, skaybay napisał:

"korzystając z niezliczonych czarów magicznych" a zna ktoś czary niemagiczne? :>


Niby nie, ale kiedyś zdjęcia fotograficzne uważano za magię, więc na siłę obroniłbym tezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:45, Harvenar napisał:

Hehe, fajnie wyszło, ale za bardzo, według mnie trzymacie się scenariusza, nie wygląda
to naturalnie, widać, że czytacie z kartek, a to nie jest zaletą. No i to "hmm" na koniec
Spaykiego, to też wyszło sztucznie xP Mam nadzieję, że z czasem będziecie wychodzić coraz
bardziej naturalnie :D


Człowiek z kartki czyta - źle. Nie czyta - też źle, bo myślą że czyta.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować