Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

W imieniu własnym oraz CD Projektu witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi tej właśnie firmy - Łukaszowi Machowi. To tutaj będzie on odpowiadał na zadane przez Was pytania związane z wykonywaną przez niego pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje się nasz Gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon46
Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zobaczylem newsa, wiec od razu lece z pytaniem: co z PL wersja Megapacka do Test Drive Unlimited (Atari)? Zainstalowanie miedzynarodowego na polskiej wersji powoduje bledy, ktore doprowadzaja do zawieszen gry i zmienia to jezyk na angielski. Jakbyscie tak zlokalizowali gre, ze jezyk bylby do wyboru, to bugow by nie bylo, a tak niestety sie tworza. Poza tym niewielu Polakow ma jeszcze karty kredytowe. Wiec jeszcze raz pytam: czy w ogole zostanie on wydany w Polsce? I jesli tak to w jakiej wersji? Pudelkowej, a moze innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o garść konkretnych informacji na temat Państwa niedalekich planów dotyczących lokalizowania tytułów na konsole X360 oraz PS3. W chwili obecnej ilość zlokalizowanych pozycji jest żałośnie niska. Czy Planujecie Państwo w najbliższej przyszłości zmienić ten stan rzeczy.

Cóż zostałem przeniesiony do Pana wątku prosto z kanału RSS - zadałem pytanie, później rozpocząłem przeglądanie forum "piętro wyżej" proszę przenieść mój temat do wątku osoby odpowiadającej na tego typu pytania.

Pozdrawiam
Robert Górajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego konsula i życzę powodzenia!

Mam następującą prośbę: czy możesz oficjalnie zdementować pogłoski o rzekomym przesunięciu polskiej premiery Mass Effecta na lipiec? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Czy w ramach promocji produktów z linii będącej pod Pana "opieką" przewidywane jest organizowanie turniejów, eventów, targów lub pokazów w nadchodzącym okresie wakacyjnym?

Jeśli tak to jakie to będą wydarzenia, gdzie i kiedy będą miały miejsce?

Jeśli nie... to dlaczego nie? Jakie są powody stosunkowo rzadkiego organizowania takich wydarzeń w Polsce?

Pozdrawiam,
Stanisław Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że Wasza czeska strona od jakiegoś czasu nie działa? Obchodzi mnie to, bo staram się przesyłać różnojęzyczne wersje okładek gier na serwis MobyGames...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaję również to samo pytanie co Fifomaniak - jaka jest obecna sytuacja co do wydania polskiej wersji TDU PC MegaPacka? W jakiej wersji (internet czy pudełko) zostanie ona wydana? (choćiaż na pewno większość graczy wolałaby wersję pudełkową ze względu na to że niewielu ma kartę kredytową) I co najważniejsze: kiedy zostanie on wydany, gdyż na pewo każdemu polskiemu graczowi obrzydło patrzenie na tzw. random cary widoczne zamiast aut z packa, którymi inni gracze z zagranicy śmigają sobie w najlepsze (podczas gdy my musimy tylko z zazdrością patrzeć na randomy).
Pozdrawiam w imieniu całej społeczności TDU.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie ;]!
Aktualnie w naszym planie wydawniczym nie mamy niestety wersji Megapack. Firma Atari zezwoliła nam jedynie na lokalizację wersji podstawowej gry- tutaj jesteśmy oraniczeni przez umowy licencyjne z producentem.
Pozdrawiam
Mrarcin

Dnia 16.06.2008 o 17:41, fifomaniak napisał:

Tak, zobaczylem newsa, wiec od razu lece z pytaniem: co z PL wersja Megapacka do Test
Drive Unlimited (Atari)? Zainstalowanie miedzynarodowego na polskiej wersji powoduje
bledy, ktore doprowadzaja do zawieszen gry i zmienia to jezyk na angielski. Jakbyscie
tak zlokalizowali gre, ze jezyk bylby do wyboru, to bugow by nie bylo, a tak niestety
sie tworza. Poza tym niewielu Polakow ma jeszcze karty kredytowe. Wiec jeszcze raz pytam:
czy w ogole zostanie on wydany w Polsce? I jesli tak to w jakiej wersji? Pudelkowej,
a moze innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie ;]!
W tej chwili nie mamy opcji wydania Megapacka niestety ;[- kwestie licencyjne, natomiast temat z Atari został poruszony ;].

Dnia 16.06.2008 o 21:59, Corvette C6 napisał:

Zadaję również to samo pytanie co Fifomaniak - jaka jest obecna sytuacja co do wydania
polskiej wersji TDU PC MegaPacka? W jakiej wersji (internet czy pudełko) zostanie ona
wydana? (choćiaż na pewno większość graczy wolałaby wersję pudełkową ze względu na to
że niewielu ma kartę kredytową) I co najważniejsze: kiedy zostanie on wydany,
gdyż na pewo każdemu polskiemu graczowi obrzydło patrzenie na tzw. random cary widoczne
zamiast aut z packa, którymi inni gracze z zagranicy śmigają sobie w najlepsze (podczas
gdy my musimy tylko z zazdrością patrzeć na randomy).
Pozdrawiam w imieniu całej społeczności TDU.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]!
Najbliższy turniej, na którym będziemy prawdopodobnie obecni to turniej ogranizowany w Elblągu: www.gf2008.pl - spora impreza, nadal negocjujemy warunki współpracy, ale jeżeli się uda, to zapraszam do udziału- wilele atrakcji, bardzo duża ilość nagród, będzie można zobaczyć sporo nowinek ;].
Z mojej "stajni" jak na ten moment zapowiada się kilka dobrych pod względem turniejowym tytułów np.
Street Fifghter 4 termin jesień 2008/ początek 2009. W tym temacie na 100% będą organizowane turnieje/pokazy- jednak sztywnych terminów nie jestem jeszcze w stanie podać.

Dnia 16.06.2008 o 19:39, Soter Jealan napisał:

Witam serdecznie,

Czy w ramach promocji produktów z linii będącej pod Pana "opieką" przewidywane jest
organizowanie turniejów, eventów, targów lub pokazów w nadchodzącym okresie wakacyjnym?


Jeśli tak to jakie to będą wydarzenia, gdzie i kiedy będą miały miejsce?

Jeśli nie... to dlaczego nie? Jakie są powody stosunkowo rzadkiego organizowania takich
wydarzeń w Polsce?

Pozdrawiam,
Stanisław Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję ;]!
Co do informacji na temat Mass- tutaj nie mogę się niestety wypowiadać- Mass nie podlega mojej jurysdykcji ;[, oficjalna informacja prasowa powinna niebawem ujrzeć światło (sporo zamętu na ten temat w sieci).

Dnia 16.06.2008 o 19:12, Jaro7788 napisał:

Witam nowego konsula i życzę powodzenia!

Mam następującą prośbę: czy możesz oficjalnie zdementować pogłoski o rzekomym przesunięciu
polskiej premiery Mass Effecta na lipiec? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Aktulanie strona ulega przebudowie i optymalizacji, niebawem powinna wystartować pełną parą ;].

Dnia 16.06.2008 o 20:32, Jaro7788 napisał:

Czy zauważyliście, że Wasza czeska strona od jakiegoś czasu nie działa? Obchodzi mnie
to, bo staram się przesyłać różnojęzyczne wersje okładek gier na serwis MobyGames...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszony z Atari ale z racji, że jest to spora korporacja, decyzje są podejmowane niestety dla nas odrobinkę.....hmmmm....wolno- otrzymali informację o zapotrzebowaniu polskiego rynku i.....mają podjąć decyzję.

Dnia 17.06.2008 o 15:00, fifomaniak napisał:

Ale sa w tej sprawie prowadzone jakies negocjacje, czy temat nie zostal poruszony i nie
zamierza zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy otrzymali tą informację, jeśli można wiedzieć? Może po prostu trzeba im o tym przypomnieć? :) Bo od wydania packa minął już chyba miesiąc, to dość sporo czasu na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41491

No tak... wiadomo, jak coś w tej branży może pójść nie tak, to pójdzie na pewno. Oczekuję wyjaśnień. Co się niby nie udało z implementacją? Kto tu tak naprawdę zawinił? I jakiej rekompensaty mogą spodziewać się ci, którzy zamówili pre-orderem? Nie zapominajmy, że podobna sytuacja była z Wiedźminem. Proszę też o informacje, jakie są szanse, że premiera nastąpi jednak bliżej 26 czerwca aniżeli 17 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Homeworld 3 wychodził, to do np. wydania specjalnego wrzućcie jedynkę a szczególnie dodatek samodzielny Cataclysm oraz część drugą (obecnie brak mi samodzielnego dodatku, nigdzie w Польше tego dostać nie mogę (nie lubię zamawiać poza granicami najjaśniejszej RP))...
Postarajcie się jakoś o takie super wydanie (pewno będzie trzeba jakoś Sierrę udobruchać o Cataclysm...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jako że zajmuje się Pan grami od Atari, mam pytanie związane z Neverwinter Nights 2 + Maska Zdrajcy. Właściwie od premiery tejże gry można zauważyć że CD-Projekt ma problem z lokalizacją patchy, co na pewno utrudnia grę na zagranicznych serwerach.

Pytanie - kiedy planujecie wypuszczenie polskiej łatki do NWN 2 + Maska Zdrajcy ? A jeśli tak, to będzie to zbiorcze uaktualnienie do najnowszej wersji, czy kilka plików patchujących za rączkę przez wszystkie numerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Otrzymaliśmy już informację zwrotną z Atari: Niestety MegaPack nie jest przewidziany do lokalizacji oraz wydania na terenie Polski w najbliższym czasie.
Odpowiedź niestety była bardzo krótka i dobitna ;[. W tej chwili Atari nie chce wracać do tematu ;[, przykro mi.
Pozdrawiam

Dnia 17.06.2008 o 15:07, fifomaniak napisał:

Kiedy otrzymali tą informację, jeśli można wiedzieć? Może po prostu trzeba im o tym przypomnieć?
:) Bo od wydania packa minął już chyba miesiąc, to dość sporo czasu na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować