Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Mam pytanie na temat gry Football Manager Live.
Czy CDP jako wydawca postara się o to by abonament był w naszym kraju mniejszy?
Bo zakładam że będzie to oryginalnie coś w okolicy 10 funtów, więc może u nas można by wprowadzić ze 20zł na miesiąc. Wiem jednak, że to sprawa która musiała być ugadana z SI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj dziecku (tym2k1) grę Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa (z serii Dookoła Filmu).
Po rozpakowaniu moim oczom ukazały się latające luzem cztery płyty CD - bo oczywiście pudełko DVD miało wyłamane uchwyty na płyty (i to z obu stron). Gra na szczęście się poprawnie zainstalowała mimo porysowanych płyt. Celowo piszę na drugi dzień - bo to nie jest pierwsza tego typu sytuacja - lecz przy poprzednich padały ostre słowa z mojej strony - i zamiast poprawy ze strony CDP - doczekałem się tylko degradów.

Moje pytanie do CDProjekt jest takie: dlaczego firma nic nie robi w tej kwestii - gry są pakowane jak ziemniaki - kolejny raz mam płyty luzem, często uchwyty w pudełkach są wyłamane.

Jak tu wychowywać dziecko z naciskiem na oryginalne oprogramowanie - jak płacąc ciężko zarobione pieniądze wręczam mu grzechotkę wypełnioną porysowanymi płytami.

rozzłoszczony ojciec, który chętnie użyłby dosadnych sformułowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie.

Kiedy CDP ma zamiar wydać dodatek do Mass Effect w wersji polskiej. Zaznaczam że "Bring Down the Sky" czyli inaczej ów dodatek wyszedł na wersje językowe wszystkie oficjalne prócz polskiej.

I teraz tak. Jeśli więc robicie coś w tym kierunku dajcie jakiś znak. a nie jak to ma miejsce w przypadku TRD3 do której paczyk bodaj 1.2( nie pamiętam dokładnie) wyszedł około pół roku po premierze a Wy do dziś nie udostępniliście go do wersji polskiej. Czy też może i tym razem będe musiał wydać pieniądze na grę wydaną w GB lub co bliżej DE by móc z dodatku skorzystać. I wtedy do kogo albo raczej od kogo mam żądać zwrotu kosztów za wersję polską przez Was wydaną. Bo na mocy prawa konsumenckiego mam możliwość żądać i zwrotu kosztów. I dobrze o tym wiecie.

Zaś odnosząc się do wypowiedzi moonman-a kilku krotnie też się zdarzyło że płyty jak grzechotki latały w pudełku(np. F.E.A.R. i TestDrive Unlimited dobrze że mam możliwość ratowania porysowanych krążków). Nie jestem ojcem (choć miałem być ale się wszystko skopało) i gry czasem kupuję dla siebie.
I mam prawo żądać poszanowania moich pieniędzy.
Bo jeśli gra zakupiona w sklepie w USA potrafi kurierem z tamtąd przyjść w stanie nienaruszonym (a pokonuje ocean i pare setek km lądem ) to jakim cudem wydawnictwa tutejsze ( zwłaszcza chełpiący się jakością CDP) nie potrafią takiej prozaicznej rzeczy jak jakość utrzymać.


Proszę o konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy możemy się spodziewać Polskiego Bring Down the SKy ?

Wg. Bioware ten dodatek jest na PC za free, bo jego cena jest wliczona w podstawkę, więc: Wzięliście qrcze moją kasę, to proszę mi powiedzieć kiedy będzie moje BDtS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie jakiś patch umożliwiający grę w BDtS ? Kupiłem grę od Was tylko dlatego, że była również w angielskiej wersji językowej i tylko w taką gram. Czemu mam czekać na wydanie patcha polonizującego do mojej ANGIELSKIEJ wersji ?? Zróbcie coś z tym $#%@! zabezpieczeniem żeby działały patche wydawawne przez Bioware! Mogę zrozumieć opóźnienia w przypadku tłumaczenia dodatków na nasz rodzimy język, ale w przypadku gdy ktoś gra w Waszą grę w pełnym angielskim to czemu ma czekać?? Czuję się oszukany - kupując takie wydanie ME myślałem, że dostaję wersję gry (angielską) identyczną jak reszta świata, a nie coś co nie jest zgodne z tym, ani prawdopodobnie z przyszłymi rozszerzeniami / patchami - innymi słowami sprzedaliście mi produkt niepełnowartościowy. ZRÓBCIE COŚ Z TYM bo już pacjencję do Was tracę :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
mam takie pytanka
1) Jezeli mam pomysł na gre i zwracam sie do was czy wysłuchacie mnie i jesli pomysł okaze sie no powiecmy genialny czy razem podjelibysmy sie takiego zadania?
2) wszystko to co powyżej + dorzucam duży kapitał złotówkowy ( np wygralem w totka )
To co wtedy robie ( a na marginesie ktora propozycja jest dla Was lepsza )
pozdrawiam i czekam na ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To jak to w końcu będzie z wydaniem DEVIL MAY CRY 4 PC w POlsce zostanie on wydany w Edycji Standardowej czy Specjalnej, bo chcę zamówić grę a niewiem czy będzie edycja specjalna i w jakiej cenie ona by była, bo pisałeś parę postów wcześniej że by była w takiej samej cenie co podstawowa, i jaki będzie typ lokalizacji mam nadzieję że to będą polskie napisy, i ostatnie pytanie na kiedy jest planowana premiera polskiej wersji, czy jest to 3 września jak podają niektóre sklepy internetowe??

Proszę od odpowiedź.

Pozdro:

Dudi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko..ten konsul ..to śpi czy to jest???Czy może to jest temat dla sfrustrowanych graczy których CDP naciągnęło na kase i ....i się teraz śmieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przejść na stronę z informacjami o konsulach i przeczytać kiedy dyżurują. Mrarcin odpowiada na pytania we wtorki, od 15 do 16 i nie ma obowiązku interesować się pytaniami z wątku w innych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 13:39, Mistic napisał:

Proponuje przejść na stronę z informacjami o konsulach i przeczytać kiedy dyżurują. Mrarcin
odpowiada na pytania we wtorki, od 15 do 16 i nie ma obowiązku interesować się pytaniami
z wątku w innych porach.



Wiesz..jakoś mnie nie interesuje to że ktoś gdzieś tam ma jakiś dyżur Płacę(kupuję gry CDP) to wymagam.
Proste jasne i oczywiste :D

PIS siostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsulat opiera się na dyżurach o wybranych porach, a nie na odpowiadaniu dzień w dzień na pytania. Albo to zaakceptujesz albo będziesz musiał po kątach płakać, że nikt się tobą nie interesuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? dziś jest czwartek i dalej nie ma odpowiedzi co z Bring Down the Sky, dyżur konsula był i przeminoł z wiatrem, a my dalej nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 18:20, Mistic napisał:

Konsulat opiera się na dyżurach o wybranych porach, a nie na odpowiadaniu dzień w dzień
na pytania. Albo to zaakceptujesz albo będziesz musiał po kątach płakać, że nikt się
tobą nie interesuje :-)



dyżury będę pełnić co wtorek od 15 do 16.
Pic na wodę ten konsulat dwa tygodnie mijają i co?....... i kupa :/

Zresztą już mi nikt nie musi odpowiadać na moje pytanie. Ściągnąłem sobie anglika(orginałka) i się cieszę dodatkiem. I teraz dopiero mając porównanie tego co przeszedłem w polskiej wersji z tym co jest w angielskiej....śmiem twierdzić jednoznacznie... Uczcie się angielskiego. I nie będziecie narzekać na lokalizowanie niedoróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:22, moonman napisał:

kupiłem wczoraj dziecku (tym2k1) grę Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa
(z serii Dookoła Filmu).
Po rozpakowaniu moim oczom ukazały się latające luzem cztery płyty CD - bo oczywiście
pudełko DVD miało wyłamane uchwyty na płyty (i to z obu stron). Gra na szczęście się
poprawnie zainstalowała mimo porysowanych płyt. Celowo piszę na drugi dzień - bo to nie
jest pierwsza tego typu sytuacja - lecz przy poprzednich padały ostre słowa z mojej strony
- i zamiast poprawy ze strony CDP - doczekałem się tylko degradów.

Moje pytanie do CDProjekt jest takie: dlaczego firma nic nie robi w tej kwestii - gry
są pakowane jak ziemniaki - kolejny raz mam płyty luzem, często uchwyty w pudełkach są
wyłamane.

Jak tu wychowywać dziecko z naciskiem na oryginalne oprogramowanie - jak płacąc ciężko
zarobione pieniądze wręczam mu grzechotkę wypełnioną porysowanymi płytami.

rozzłoszczony ojciec, który chętnie użyłby dosadnych sformułowań

Witam Serdecznie!
Jest mi bardzo przykro, że otrzymał Pan grę w takiej formie, trzeba powiedzieć jasno- nasza produkcja w tym momencie nie zachowała należytej staranności.
Odpowiednie osoby poniosą niemiłe konsekwencje swojego niedbalstwa.
Czy możemy w jakiś sposób wynagrodzić Panu zaistniałą sytuację?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:48, S.V.P.A.M napisał:

Dobre pytanie.

Kiedy CDP ma zamiar wydać dodatek do Mass Effect w wersji polskiej. Zaznaczam że "Bring
Down the Sky" czyli inaczej ów dodatek wyszedł na wersje językowe wszystkie oficjalne
prócz polskiej.

I teraz tak. Jeśli więc robicie coś w tym kierunku dajcie jakiś znak. a nie jak to ma
miejsce w przypadku TRD3 do której paczyk bodaj 1.2( nie pamiętam dokładnie) wyszedł
około pół roku po premierze a Wy do dziś nie udostępniliście go do wersji polskiej. Czy
też może i tym razem będe musiał wydać pieniądze na grę wydaną w GB lub co bliżej DE
by móc z dodatku skorzystać. I wtedy do kogo albo raczej od kogo mam żądać zwrotu kosztów
za wersję polską przez Was wydaną. Bo na mocy prawa konsumenckiego mam możliwość żądać
i zwrotu kosztów. I dobrze o tym wiecie.

Zaś odnosząc się do wypowiedzi moonman-a kilku krotnie też się zdarzyło że płyty
jak grzechotki latały w pudełku(np. F.E.A.R. i TestDrive Unlimited dobrze że mam
możliwość ratowania porysowanych krążków). Nie jestem ojcem (choć miałem być ale się
wszystko skopało) i gry czasem kupuję dla siebie.
I mam prawo żądać poszanowania moich pieniędzy.
Bo jeśli gra zakupiona w sklepie w USA potrafi kurierem z tamtąd przyjść w stanie nienaruszonym
(a pokonuje ocean i pare setek km lądem ) to jakim cudem wydawnictwa tutejsze ( zwłaszcza
chełpiący się jakością CDP) nie potrafią takiej prozaicznej rzeczy jak jakość utrzymać.



Proszę o konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam

Witam Serdecznie!
W tej chwili nie jestem w stanie podać konkretnej daty ukazania się polskiej wersji BDTS- negocjacje z producentem nadal trwają, nie chcę podawać daty wyssanej z palca, gdyż byłoby to wyjątkowo nieprofesjonalne. Gdy tylko otrzymam oficjalną odpowiedź z konkretną datą, przekażę ją asap ;].
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:57, Viollus napisał:

Kiedy możemy się spodziewać Polskiego Bring Down the SKy ?

Wg. Bioware ten dodatek jest na PC za free, bo jego cena jest wliczona w podstawkę, więc:
Wzięliście qrcze moją kasę, to proszę mi powiedzieć kiedy będzie moje BDtS !!!

Witam Serdecznie!
W tej chwili nie jestem w stanie podać konkretnej daty ukazania się polskiej wersji BDTS- negocjacje z producentem nadal trwają, nie chcę podawać daty wyssanej z palca, gdyż byłoby to wyjątkowo nieprofesjonalne. Gdy tylko otrzymam oficjalną odpowiedź z konkretną datą, przekażę ją asap ;].
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować