Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 14:16, Qumi napisał:

Nie wiem gdzie to wstawić... a i tak pewnie będziecie musieli się upewnić, ale sądzę,
że warto by było na gram.pl dać artykuł o tym, wiadomość z forum disciples.pl, o konkursie
twórców Disciples 3, którego dystrybutorem na terenie polski zapewne będzie cd-projekt:

[quote="Ancalagon the Black"]Akella i dat organizują konkurs, na najlepszy opis udostępnionych
( http://www.disciples3.ru/forum/forumdisplay.php?f=39) jednostek, nagrodą ma być widniejące
imię i nazwisko autora w loży twórców gry :D .Rozmiar opisu: od 200 do 250 znaków, dowolna
ilość opisów, konkurs trwa od 15 września do 15 października, opisy należy wysyłać na
ten e-mail: konkurs@dat-media.com
[/quote]


Witam!
Dziękuję za czujność ;], jeżeli chodzi o Disciples 3, sprawa nie jest jeszcze potwierdzona, nie chcę zapeszać ;].
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:07, Jave napisał:

"For the Eastern European versions of the game our agreement with the publisher did not
include the downloadable content, so we did not work on it."

http://masseffect.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=649150&forum=127

Panie Konsulu, czy ktoś tu sobie, że tak to ujmę, jaja robi?


Witam!
To naturalna sytuacja: zwalanie winy na lokalnego dystrybutora, umywanie rąk. Sprawa ze strony CDP wygląda zupełnie inaczej- to my domagamy się dla polskich graczy updatu, który podczas wstępnych negocjacji został przemilczany.
Absolutnie nie wykręcamy się od odpowiedzi, proszę pytać jak najczęściej, w tej chwili mogę odpowiedzieć jedynie, że negocjacje trwają, nie chcemy nikogo obrzucać błotem i zwalać odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 15:52, Mrarcin napisał:

Witam!
Absolutnie nie jest to przesądzone i nie doszły do mnie informacje aby taka sytuacja
miała zaistnieć.
Pozdrawiam


Witam!
Czyli nadal będziecie wydawcą gier studia (EA)BioWare? Świetnie!
Mam pytanie (odbiegające trochę w przyszłość):
Czy wydając Ich gry będziecie zmieniać zabezpieczenia? - Chciałbym żeby tak było. Według mnie zmiana zabezpieczeń w ME była super decyzją.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:02, Varcan napisał:

witam,
Zakupiłem w Empik Platynowa Kolekcje Lineage 2 lecz PlayNC zablokowało kody od dostawcow,
i nie da sie zarejestrowac konta, a support PlayNC nie ma jak pomuc... poprostu wydałem
kase na marnę.... co mam robić w takiej sytuacji.?

Witam!
Mam prośbę o kontakt z moim kolegą Konsulem, Grześkiem Ziółkowski, który jest zajmuje się seriami.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:48, Czapelo napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki - w bodajże czerwcowym Insiderze (dodawanym do CDA) przeczytałem,
że zostanie wydany pack z dodatkowymi autami do Test Drive Unlimited (mam na myśli wersję
pudełkową). Później Pani na infolinii potwierdziła, że powinien się pojawić w czasie
wakacji. Do dziś jednak ani widu, ani słychu na jego temat. Może dostaniemy jakąś informację,
czy ten projekt jest kontynuowany/zawieszony/wstrzymany? Bo nie jestem pewny co do kompatybilności
patcha na stronie Atari z polskim TDU.


Witam!
Projekt nadal czeka na akcept Atari.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:36, Raylin napisał:

Mam pytanie o Mount&Blade, jako że 3 dni temu gra trafiła do sklepów w Europie, a u nas
coś o tej grze cicho: kiedy zostanie wydana w Polsce (na razie w planie wydawniczym jest
bliżej niesprecyzowane "dalej w 2008") i w jakiej cenie? Z tłumaczeniem za bardzo nie
powinno być problemów (powstało już nawet fanowskie spolszczenie), więc nie bardzo widzę
powód późniejszej premiery w Polsce.


Witam Serdecznie!
Firma Paradox przewidziała datę premiery M&B w Polsce na połowę października i tak zapewne będzie. Jeżeli chodzi o cenę: 99,90zł. Lokalizacja: dokładamy wszelkich starań, aby tytuł został dobrze przetłumaczony, nie możemy sobie pozwolić aby coś poszło nie tak.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się może zdarzyć więc jak dla mnie nie ma problemu.
Ale oczekiwałbym odpowiedzi na pytanie które zadałem wcześniej tj. co z patchem do Mass Effect?
Już na dodatek poczekam ale patch jest mi wręcz niezbędny bo mam Radeona X1950 a razem z nim potworną pikselozę DOF.
Pozdrawiam

Edit: literówka :)

Dnia 23.09.2008 o 15:51, Mrarcin napisał:

> Niestety nie pierwszy raz się to zdarza. Czasem konsul nie pojawia się na swoim
"dyżurze".
> Trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia.
> Może będą jakieś pozytywne informacje?

Witam!
Niestety od jakiegoś czasu gnębią mnie problemy, które uniemożliwiają kontakt na forum.
Proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam!
> Niestety od jakiegoś czasu gnębią mnie problemy, które uniemożliwiają kontakt na forum.
> Proszę o wyrozumiałość.
> Pozdrawiam

Pan sobie żarty stroi? Jeżeli nie potrafi Pan pogodzić spraw osobistych z pracą, proszę się zwolnić. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo trzeba być bezczelnym, by napisać "będę pracował wtedy gdy będę mógł", mając podpisaną umową o pracę. Wyrozumiałość? "Słuchajcie, ludziska, skończymy tą partyjkę pokera i któryś z nas pójdzie wam kurek z wodą przekręcić, proszę o wyrozumiałość, to może być moja pierwsza wygrana od 3 lat". Problemy? Tak trudno poprosić kolegę, by wszedł na GODZINĘ do pracy, jeżeli już NAPRAWDĘ się nie może?

> Witam!
> To naturalna sytuacja: zwalanie winy na lokalnego dystrybutora, umywanie rąk. Sprawa
> ze strony CDP wygląda zupełnie inaczej- to my domagamy się dla polskich graczy updatu,
> który podczas wstępnych negocjacji został przemilczany.
> Absolutnie nie wykręcamy się od odpowiedzi, proszę pytać jak najczęściej, w tej chwili
> mogę odpowiedzieć jedynie, że negocjacje trwają, nie chcemy nikogo obrzucać błotem i
> zwalać odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.
> Pozdrawiam

Proszę Pana, jeżeli Pan chce to podeślę wymianę maili z pomocą techniczną i obsługą klienta, gdzie jedni odsyłają mnie do drugich, nie czytając nawet moich wypowiedzi do końca- bo inaczej nie umiem wytłumaczyć, czemu ich odpowiedzi brzmią komicznie. Po prostu wklejają informację o wysłaniu tekstów w sprawie patcha do ME. I to tyle. I Pan mi mówi, że CDP się nie wykręca? >.<

Update został przemilczany? Zwalę teraz całe CDP z nóg- trzeba było się ODEZWAĆ w jego sprawie, wtedy nie byłoby o nim cicho.

"ha-ha-ha"- czyli wklejanie tego samego od dwu miesięcy nie jest żadną ucieczką od odpowiedzi na powtarzające się pytania?

Zwalać odpowiedzialność? Jakoś ciągle czytamy, że to BW zawiniło, a CDP zrobiło wszystko, co w ich mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozpocznie pre-order na Gothic 3: Zapomniani Bogowie...?

Codziennie sprawdzam i jak na razie nic... W Niemcach już można składać zamówienie przedpremierowe...

P.S. Mi nie chodzi aby ktoś podał datę premiery tylko żeby w końcu rozpoczną się pre-order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do znudzenia: Jak wygląda sytuacja z patchem i dodatkiem do Mass Effect''a, stan " negocjacje trwają" trwa od dnia premiery patcha, a wy dalej tą samą gadkę, jak zacięta płyta. Powiedzcie w końcu jasno, będzie, nie będzie, olewają nas,olewamy was, chcą kasę, chcą worek dolców w używanych banknotach i samolot na lotnisku... Koniec końców, wasze umiejętności negocjacyjne muszą być na poziomie herbatnika, lub w ogóle mają was gdzieś w tym BioWare, przecież nie negocjujecie rozmieszczenia tarczy antyrakietowej, co tyle zajmuje jeśli ponoć technicznie wszystko jest gotowe? Przecież to tylko cho...ny patch jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Marcin Radkiewicz nie będzie już pełnił od przyszłego tygodnia funkcji Konsula, ale nie martwcie się - Wasze pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Miejsce Mrarcina zajmie Dziadu - czyli Łukasz Mach, którego mogliście już poznać podczas pełnienia dyżurów w Konsulacie CDP RED. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:26, Jave napisał:

> Witam!
> Niestety od jakiegoś czasu gnębią mnie problemy, które uniemożliwiają kontakt na
forum.
> Proszę o wyrozumiałość.
> Pozdrawiam

Pan sobie żarty stroi? Jeżeli nie potrafi Pan pogodzić spraw osobistych z pracą, proszę
się zwolnić. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo trzeba być bezczelnym, by
napisać "będę pracował wtedy gdy będę mógł", mając podpisaną umową o pracę. Wyrozumiałość?
"Słuchajcie, ludziska, skończymy tą partyjkę pokera i któryś z nas pójdzie wam kurek
z wodą przekręcić, proszę o wyrozumiałość, to może być moja pierwsza wygrana od 3 lat".
Problemy? Tak trudno poprosić kolegę, by wszedł na GODZINĘ do pracy, jeżeli już NAPRAWDĘ
się nie może?

> Witam!
> To naturalna sytuacja: zwalanie winy na lokalnego dystrybutora, umywanie rąk. Sprawa

> ze strony CDP wygląda zupełnie inaczej- to my domagamy się dla polskich graczy updatu,

> który podczas wstępnych negocjacji został przemilczany.
> Absolutnie nie wykręcamy się od odpowiedzi, proszę pytać jak najczęściej, w tej
chwili
> mogę odpowiedzieć jedynie, że negocjacje trwają, nie chcemy nikogo obrzucać błotem
i
> zwalać odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.
> Pozdrawiam

Proszę Pana, jeżeli Pan chce to podeślę wymianę maili z pomocą techniczną i obsługą klienta,
gdzie jedni odsyłają mnie do drugich, nie czytając nawet moich wypowiedzi do końca- bo
inaczej nie umiem wytłumaczyć, czemu ich odpowiedzi brzmią komicznie. Po prostu wklejają
informację o wysłaniu tekstów w sprawie patcha do ME. I to tyle. I Pan mi mówi, że CDP
się nie wykręca? >.<

Update został przemilczany? Zwalę teraz całe CDP z nóg- trzeba było się ODEZWAĆ w jego
sprawie, wtedy nie byłoby o nim cicho.

"ha-ha-ha"- czyli wklejanie tego samego od dwu miesięcy nie jest żadną ucieczką od odpowiedzi
na powtarzające się pytania?

Zwalać odpowiedzialność? Jakoś ciągle czytamy, że to BW zawiniło, a CDP zrobiło wszystko,
co w ich mocy.


Witam!
Bardzo dziękuję za radę przedstawioną przez Pana, zawsze jest warto przemyśleć taką opcję, natomiast jeżeli chodzi o zwalanie winy za brak dostępności updatu do Mass przez CDP na BW, to ani razu takie hasło nie padło w moich odpowiedziach.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozpocznie pre-order na Gothic 3: Zapomniani Bogowie...?

Codziennie sprawdzam i jak na razie nic... W Niemcach już można składać zamówienie przedpremierowe...
Tam już nawet osoby które złożyły zamówienia dosłały już maila z datą dostawy gry do domu a CD-Projekt śpi...

P.S. Mi nie chodzi aby ktoś podał datę premiery tylko żeby w końcu rozpoczną się pre-order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 10:12, Viollus napisał:

I do znudzenia: Jak wygląda sytuacja z patchem i dodatkiem do Mass Effect''a, stan "
negocjacje trwają" trwa od dnia premiery patcha, a wy dalej tą samą gadkę, jak zacięta
płyta. Powiedzcie w końcu jasno, będzie, nie będzie, olewają nas,olewamy was, chcą kasę,
chcą worek dolców w używanych banknotach i samolot na lotnisku... Koniec końców, wasze
umiejętności negocjacyjne muszą być na poziomie herbatnika, lub w ogóle mają was gdzieś
w tym BioWare, przecież nie negocjujecie rozmieszczenia tarczy antyrakietowej, co tyle
zajmuje jeśli ponoć technicznie wszystko jest gotowe? Przecież to tylko cho...ny patch
jest!


Witam!
Muszę niestety odpowiedzieć dokładnie tak samo: nie jestem w stanie podać dokładnej daty ukazania się patcha oraz updatu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsulu Mrarcin-ie

Nie można ignorować pytań tylko dlatego że nie nie potrafi się na nie odpowiedzieć...
Bardzo "profesjonalne" podejście do swoich obowiązków...

Odpowiadasz na posta Galding-a, który ma swoją odpowiedź na stronie głównej a innych masz w d....e, w końcu tak jest najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:20, GringoG3 napisał:

Kiedy rozpocznie pre-order na Gothic 3: Zapomniani Bogowie...?

Codziennie sprawdzam i jak na razie nic... W Niemcach już można składać zamówienie przedpremierowe...
Tam już nawet osoby które złożyły zamówienia dosłały już maila z datą dostawy gry do
domu a CD-Projekt śpi...

P.S. Mi nie chodzi aby ktoś podał datę premiery tylko żeby w końcu rozpoczną się pre-order

Witam!
Preorder ruszy niebawem.
Zachodnie sklepy internetowe podają sprzeczne, listopadowe daty premiery. Nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery tytułu, nie chcieliśmy wprowadzać klientów w błąd.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:40, GringoG3 napisał:

Konsulu Mrarcin-ie

Nie można ignorować pytań tylko dlatego że nie nie potrafi się na nie odpowiedzieć...
Bardzo "profesjonalne" podejście do swoich obowiązków...

Odpowiadasz na posta Galding-a, który ma swoją odpowiedź na stronie głównej a innych
masz w d....e, w końcu tak jest najwygodniej


Nie rozumiem, o co chodzi- odpowiedziałem na posta dotyczącego preorderu Gothic 3.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:47, Mrarcin napisał:

> Konsulu Mrarcin-ie
>
> Nie można ignorować pytań tylko dlatego że nie nie potrafi się na nie odpowiedzieć...

> Bardzo "profesjonalne" podejście do swoich obowiązków...
>
> Odpowiadasz na posta Galding-a, który ma swoją odpowiedź na stronie głównej a innych

> masz w d....e, w końcu tak jest najwygodniej

Nie rozumiem, o co chodzi- odpowiedziałem na posta dotyczącego preorderu Gothic 3.
Pozdrawiam



Dzięki za odpowiedź.

Napisałem kolejnego posta z "niezadowoleniem" bo długo nie było odpowiedzi na pierwszy post a zdążyły się już wtedy pojawić odpowiedzi na inne późniejsze.

Wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować