Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 22:17, MacFlay napisał:

(Witch''s Wake, Shadow Guard i Kingmaker)?

Chodziło mi oczywiście o Pirates of the Sword Coast,Infinite Dungeons i Wyvern Crown of Cormyr, przepraszam za pomyłkę.
Pozdrawiam,
MacFlay

PS: Szkoda, że edytować można tylko przez kilka minut :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesici mam problem kupiłem gre w gram.pl ktura nazywasie Supreme Comander.zainstalowałem i kiedy właniczałem w małym okienku wysiwietliło mi sie Wrong disc inserted.Please insert the original "Supreme Commander" CD/DVD.to znaczy po polsku zły dysk włorzony. prosze włorzyci oryginalny Supreme Comander CD/DVD.Prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:57, odzio8 napisał:

Czesici mam problem kupiłem gre w gram.pl ktura nazywasie Supreme Comander.zainstalowałem
i kiedy właniczałem w małym okienku wysiwietliło mi sie Wrong disc inserted.Please insert
the original "Supreme Commander" CD/DVD.to znaczy po polsku zły dysk włorzony. prosze
włorzyci oryginalny Supreme Comander CD/DVD.Prosze odpowiedz


Nie kłam, masz piracką wersję gry, a piratów tu nie tolerujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:40, Amadeusz1 napisał:

Nie kłam, masz piracką wersję gry, a piratów tu nie tolerujemy...

Skąd takie założenie! Już nie raz zabezpieczenia antypirackie objawiały się kłopotami z uruchomieniem mi, LEGALNEMU nabywcy.

odzio8> Producent zmusza Ciebie [czytaj: decyduje za Ciebie, jakie programy możesz mieć zainstalowane] do odinstalowania np. Daemon Toola, często też są problemy z napędami podłączonymi przez USB i wiele innych czynników może to wywołać, męcz dział techniczny może raczą cię poinstruować co zakazują Tobie instalować, abyś mógł sobie spokojnie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
gratuluję pomysłu z wydaniem całej serii Heroes of Might & Magic. Zastanawiam się nad Might & Magic - która jest bardziej wiekowa, więc mogłaby być wydana w jakiejś serii. Czy jest szansa na taki ciekawy, sentymentalny zestaw wszystkich gier z serii M&M (te do części V jako zemulowany bonus)?
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tegorocznym fan-feście firma odpowiedzialna za grę EVE Online zapowiedziała wydanie jej w przyszłym roku w wersji sklepowej (marzec 2009). Na świecie ma za to odpowiadać Atari ( http://www.eve-online.com/pressreleases/default.asp?pressReleaseID=50), stąd moje pytanie, czy w Polsce wydanie tej gry przypadnie w udziale właśnie CD-Projektowi - jak do tej pory wydajecie się być z nimi w dobrej komitywie.
Czy przy okazji będzie możliwe stworzenie lokalizacji do klienta EVE? Gracze z Polski już jakiś czas temu to proponowali, choć sprawa utonęła ze względu na brak wsparcia ze strony wydawców lokalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 17:53, MacFlay napisał:

> (Witch''s Wake, Shadow Guard i Kingmaker)?
Chodziło mi oczywiście o Pirates of the Sword Coast,Infinite Dungeons i Wyvern Crown
of Cormyr, przepraszam za pomyłkę.
Pozdrawiam,
MacFlay



O ile wiem nie mamy w planie wydania tych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:57, odzio8 napisał:

Czesici mam problem kupiłem gre w gram.pl ktura nazywasie Supreme Comander.zainstalowałem
i kiedy właniczałem w małym okienku wysiwietliło mi sie Wrong disc inserted.Please insert
the original "Supreme Commander" CD/DVD.to znaczy po polsku zły dysk włorzony. prosze
włorzyci oryginalny Supreme Comander CD/DVD.Prosze odpowiedz


Chyba powinieneś skorzystać z pomocy technicznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:12, gpak napisał:

Witam,
gratuluję pomysłu z wydaniem całej serii Heroes of Might & Magic. Zastanawiam się nad
Might & Magic - która jest bardziej wiekowa, więc mogłaby być wydana w jakiejś serii.
Czy jest szansa na taki ciekawy, sentymentalny zestaw wszystkich gier z serii M&M (te
do części V jako zemulowany bonus)?
Pozdrawiam!


Pomyślimy o tym, na razie nic pewnego nie wiem w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pytanie odnośnie organizacji CDP. Nie wiem na ile możesz mi odpowiedzieć, ale chciałbym trochę poznać branżę od kuchni...
Kto jest odpowiedzialny za opracowywanie, realizację i ewaluację strategii marketingowych związanych z tytułami, które są wydawane czy dystrybułowane przez CDP? Czy to jest tak, ze już wszystko gotowe się otrzymuje od producenta lub głównego wydawcy, czy też robicie to sami (Brand Managerowie CDP), czy też do realizacji takich kampanii są wynajmowane agencje reklamowe?

Pozdr,
SJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ponieważ osoba odpowiedzialna za serie wydawnicze zakończyła pełnienie dyżurów w konsulacie postanowiłem że zwrócę się z pytanie tutaj.
Czy istnieją plany reedycji gry „Planescape: Torment” w Ekstra Klsyce? Jak pamiętam swego czasu toczyły się rozmowy w tej sprawie z posiadaczami praw do tego tytułu. Czy coś się zmieniło od tego czasu?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

WAŻNA INFORMACJA, która pewnie wielu z Was zainteresuje. Poniżej wklejam treść newsa, który dziś wypuścilem w imieniu CD Projekt.

Mass Effect: Bring Down the Sky – dodatek i patch już dostępne!

Już dziś wielbiciele gry Mass Effect mogą ściągnąć za darmo dodatek Bring Down the Sky oraz patch 1.0.1a, który znacznie usprawnia rozgrywkę.

Korzystając z okazji, CD Projekt pragnie przeprosić wszystkich graczy, którzy zbyt długo musieli czekać na Bring Down the Sky. Mamy nadzieję, że dodatek spełni wszystkie oczekiwania i umili klientom przedświąteczny czas.

Bring Down the Sky pozwala graczom po raz kolejny wcielić się w postać komandora Sheparda, któremu tym razem przyjdzie się zmierzyć z batariańskimi terrorystami. Batarianie podstępnie skierowali asteroidę X57 na kurs kolizyjny z planetą Terra Nova w systemie Asgard. Jeśli bohater nie wyłączy silników napędzających asteroidę los planety jest przesądzony – zagłada…

Patch jest już dostępny pod adresem http://www.cdprojekt.pl/press/Mass_Effect_Bring_Down_the_Sky_patch_1.01a. Tam również można znaleźć pełną listę poprawek i usprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wkrótce ma zostać wydane Dawn of War II. Niestety zauważyłem, że ma być ono w wersji kinowej z polskimi napisami:((( Moje pytanie: czy będzie możliwość wyłączenia spolszczenia (napisów, opisu i nazw jednostek itp.) i grania w wersję całkowicie angielską ?

Pozdrawiam
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 23:20, Beleth napisał:

czy jest szansa że w sklepiku za WPLNy znajdzie się sprzęt? jakieś joysticki, myszki,
headsety itp?


To temat nie do mnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 13:34, weelq napisał:

Witam
Wkrótce ma zostać wydane Dawn of War II. Niestety zauważyłem, że ma być ono w wersji
kinowej z polskimi napisami:((( Moje pytanie: czy będzie możliwość wyłączenia spolszczenia
(napisów, opisu i nazw jednostek itp.) i grania w wersję całkowicie angielską ?

Pozdrawiam
B


Hej,

Nie będzie możliwości wyłączenia polskich napisów. CD Projekt, jak zresztą większość wydawców na całym świecie, stawia na profesjonalną, lokalną wersję językową. Wynika to z faktu, że zdecydowana większość graczy w Polsce życzy sobie takiej wersji:)
pozdrawiam,


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować