Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 16:56, DziaduRED napisał:

> >>...............


Nie wiem do kogo napisać więc uznałem ze pracownik CDP bedzie najodpowiedniejszy. Pytanie brzmi: co z wysyłką nagród za konkurs EFEKT SERII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:01, alexds napisał:

Witam

Bardzo dużo ludzi zainteresowanych jest Dawn od War II i bardzo dużo (sam znam ok. 30
osób) które czekają z zamówieniem, bo liczą ze pojawi się edycja kolekcjonerska. Czy
edycja specjalna to tylko taki mały bonus pack (jak wydanie ostatnie PoP cenegi) czy
raczej możemy liczyć na figurkę marines, lub orka, eldara oraz koszulkę i odpowiednie
art. Book. Dosłownie czy możemy się spodziewać wydania na poziomu Wiedźmin EK czy raczej
namiastkę tego. Osobiście mogę wam powiedzieć że ile by ona nie kosztowała to znajdzie
się na nią wielu chętnych (historia z edycja stalkera która zniknęła w chwilę).

Pozdrawiam i może coś więcej na ten temat
Alek
PS1. Czy wydanie drugiego dodatku SoZ do NvN2 możemy się spodziewać w I kwartale 2009
roku ?
PS2. Czy wydanie Dragon Age Orgins też przypadnie CDProjekt, czy tym razem jednak zrobi
to EA, jeśli to CDP czy będzie wydanie EK potężne ?


Jeśli chodzi o Dawn of War to planujemy edycje kolekcjonerskie. Myślę, że dziś powinny się pojawic informacje na ten temat również na gram.pl:)

Pozostałe pytania na razie bez odpowiedzi - jak coś będzie wiadomo to oczywiście dam znaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 13:13, Skallagrim napisał:

pewnego razu mój PRowy mistrz zapomniał o mnie, a ja stojąc przy skrzynce mailowej zacząłem
się zastanawiać co zrobilem źle..


Hmmm, może faktycznie zapomniałem o czymś - podeślesz maila jeszcze raz?:) Przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:49, niunkaaaa napisał:

> > >>...............

Nie wiem do kogo napisać więc uznałem ze pracownik CDP bedzie najodpowiedniejszy. Pytanie
brzmi: co z wysyłką nagród za konkurs EFEKT SERII?


Hej:)

Do 31 grudnia zbieraliśmy zgłoszenia adresów. Ponieważ nie wszyscy podali dane – daliśmy jeszcze kilka dni extra na ich uzupełnianie.
W międzyczasie rozpoczęliśmy już wysyłkę głównych nagród. Większość paczek powinna dotrzeć w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2009 o 19:37, kszymon0 napisał:

Pisałem pod mailem "kszymon0@gmail.com", o temacie "Games4ever.pl"
Wiadomość którą napisałem wysłałem na e-mail "marketing@cdprojekt.com".
Zastanawiam się właśnie czy tez wysłałem wiadomość do odpowiedniej osoby..


Hej - dostałem info od chłopaków z marketingu, że taki mail w ogóle do nich nie doszedł. Spróbuj jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące gier Blizzarda, czy nadal będziecie wyłącznym dystrybutorem gier tej firmy? Najnowszy dodatek do WOW-a był wydawany przez dwie różne firmy. Jak wygląda sprawa z przyszłymi grami Blizzarda, czy będą miały wyłącznego dystrybutora czy będą wydawane poprzez dwie firmy?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 13:35, DziaduRED napisał:

> > > >>...............
>
> Nie wiem do kogo napisać więc uznałem ze pracownik CDP bedzie najodpowiedniejszy.
Pytanie
> brzmi: co z wysyłką nagród za konkurs EFEKT SERII?

Hej:)

Do 31 grudnia zbieraliśmy zgłoszenia adresów. Ponieważ nie wszyscy podali dane –
daliśmy jeszcze kilka dni extra na ich uzupełnianie.
W międzyczasie rozpoczęliśmy już wysyłkę głównych nagród. Większość paczek powinna dotrzeć
w przyszłym tygodniu.



No ja, np nie zdąrzyłem z podaniem danych z tego nicka i co mam zrobić Mowisz o jakichś extra dniach ale nie mam pojecia w jaki sposob moge przeslac te dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma być ta "bardzo fajna" edycja specjalna Dawn of War II, o której pisałeś w tym poscie?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&pid=348
To ma być fajne wydanie? Metalowy box + marny content - ja wysiadam. Do tej pory CDP był dla mnie wzorem przy okazji wydawania kolektorek, ale tym zestawem bardzo mnie rozczarowaliście. Przydałaby się jeszcze koszulka i artbook/soundtrack. Oczywiście cena mogłaby się zwiększyć, ale wielu fanów DoW-a byłoby bardziej zadowolonych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy trwają już prace nad "lokalizacją"- dostosowaniem patcha 1.02 do polskiej wersji Mass Effect tak żeby wyszedł razem z premierą wersji zachodnich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie " Mass Effect " z Noworocznej Obniżki Cen.
Czy gra jest już z patchem 1.01 ? ... czy też trzeba go pobrać osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21. stycznia pojawi się beta DoW-a II dla posiadaczy Soulstorma. Czy polscy gracze posiadający SS będą mogli ściągnąć i grać w betę od ww. daty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dostępu do trybu multi w DOW2. Wiadomo, ze wymagane jest do niego posiadanie konta w usłudze " Games for Windows LIVE", która nie jest u nas dostępna. Jakie jest stanowisko CDP w tej kwestii ? Jak macie zamiar rozwiązać tą niedogodność i czy w ogóle macie zamiar coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:56, Lex napisał:

Czy to ma być ta "bardzo fajna" edycja specjalna Dawn of War II, o której pisałeś w tym
poscie?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&pid=348
To ma być fajne wydanie? Metalowy box + marny content - ja wysiadam. Do tej pory CDP
był dla mnie wzorem przy okazji wydawania kolektorek, ale tym zestawem bardzo mnie rozczarowaliście.
Przydałaby się jeszcze koszulka i artbook/soundtrack. Oczywiście cena mogłaby się zwiększyć,
ale wielu fanów DoW-a byłoby bardziej zadowolonych. Pozdrawiam.


gdzie ty znalazłeś info o składzie edycji EK DoW II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

No oni chyba żartują z tym. Chyba ze bedą to wersje tylko specjalne, a EK będzie zupełnie inna. Przy takiej grze nie dać koszulki, figurki, artbooka, ścieżki dźwiekowej to jest chore. Jeśli CDP wyda to w takim zestawieniu to bedzie ich najwiekszy fail roku. Jestem mocno rozczarowany.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomość podana w tym newsie, odnośnie daty polskiej premiery drugiego dodatku do Neverwinter Nights 2, to prawda czy jakiś okrutny żart?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44644

Mamy czekać 5 miesięcy od wydania dodatku na świecie i znając życie i tak przesunięcie premierę po drodze? Co wplynęło na tak OLBRZYMI odstęp między premierą światową, a polską?

Czy w najbliższym czasie podjęte przez CDP zostaną kroki w celu poprawy współpracy z firmą Atari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować