Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Witam wydaliście Warhammer''a 40,000: Dawn of War Uniwersum posiadam zakupionego wcześniej Dawn of War, Dark Crusade, Winter Assault i jedyne czego mi brakuje to Sulstorm''a a wydawać 100 zł na 3/4 wczesniej zakupionych gier mi się nie uśmiecha dlatego kieruje pytanie Czy planujecie wydać Warhammera 40,000 Dawn of War-Sulstorm w Extra Klasyce ?

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z zapowiedzią (w jakimś piśmie) wydania Planescape Torment w XKG pojawi się wydanie zbiorcze BG, ID i PT? Jeżeli tak to czy można liczyć na edycję nie związaną z Platynowa Kolekcją i jej badziewnym wyglądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
2Q 2009 roku powoli zbliza sie ku koncowi a jak prace nad trainz 2009 ?? Bliżej końca czy początku ?? Niestety w planie wydawniczym jak nie było tej pozycji tak nadal jej "oficjalnie" nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy firma CDProjekt zamierza ponownie wydać grę Planescape:Torment?

Była kiedyś dostępna w serii ExtraKlasyka, teraz dostępna tylko na serwisach aukcyjnych.
I widać, że gra schodzi na pniu węc jest zainteresowanie tym ttułem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:54, Pablo134 napisał:

Mam takie pytanie czy firma CDProjekt zamierza ponownie wydać grę Planescape:Torment?

Była kiedyś dostępna w serii ExtraKlasyka, teraz dostępna tylko na serwisach aukcyjnych.
I widać, że gra schodzi na pniu węc jest zainteresowanie tym ttułem.

Pozdrawiam


Od 15 maja "Planescape: Torment" będzie w eXtra Klasyce Gold; tak donosi gazetka Empiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania Hrupeq. Wiele osób na pewno oczekekuje Empire total war w wplmanii..czy jest szansa, że ponownie ją wprowadzicie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może inne pytanie zadam: czy Pan Konsul nadal będzie odpowiadał na nasze pytania, bo od prawie 3 tygodni nic się w tym temacie nie dzieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie gry Sam & Max sezon 2
1)Czy będzie polska wersja językowa do tej gry?
2)(Jeżeli będzie)Kiedy wyjdzie ta gra po polsku?


PS.ostatnio kupiłem sobie sam & max sezon 1 i dlatego zacząłem się interesować sezonem 2.Pozdro


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 15:59, Vantor_Zorin napisał:

Witam, kiedy i czy w ogóle wydacie The guild 2 Venice i reedycje Worms 4 bo tej z TS
nigdzie nie ma.?

Venice zdaje się będzie w tym miesiącu w Topsellerze. Co do Worms 4 to wcześniej w tym temacie chyba przeczytałem, że do Extra Gry może trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:21, bobobo napisał:

A ja mam pytanie odnośnie gry Sam & Max sezon 2

O ile nic się nie zmieniło to CDP nie jest wydawcą sezonu drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz "DziaduRED" Mach nie jest już Konsulem firmy CD Projekt, w związku z tym zakończył dyżury na forum. Zamykam temat i dziękuję za dyżury na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować