Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Witam!
Nie wiem czy pisze do właściwej osoby, ale przedstawię swoje pytanie. Nie wie pan może czy Fallout 3 pójdzie na karcie Radeon 3450 Asus 512MB TV&DVI . A i jeszcze jedno czy ta karta nada się wogóle do grania Gwarancja: 3 lata
producent Asus
typ złącza PCI-Express x16
producent chipsetu ATI
model chipsetu Radeon HD 3450
wielkość pamięci 512 MB
typ zastosowanej pamięci DDR2 (64bit)
taktowanie rdzenia 600 MHz
taktowanie pamięci 800 MHz
kompatybilność z techn. współbieżności CrossFire (CrossFireX)
rodzaje wyjść/wejść wyjście Video HDTV
wyjście DVI
wyjście video [tv-out]
wyjście D-Sub
Wsparcie dla HDCP tak
typ chłodzenia radiator
min. zużycie prądu 50 W
maks. zużycie prądu 150 W
wersja opakowania produktu BOX
obsługiwane standardy OpenEXR
DirectX 10
DirectX 9
OpenGL 2.0
HDCP
(w tym DirectX 10.1)
zaawansowane technologie Avivo Video HD
Shader Model 4.0
(w tym UVD oraz Shader Model 4.1)
RAMDAC 400 MHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze GOTHIC (1) znajduje się plik gothic.ini, powinna się tam znajdować linijka z "test mode" . Niestety nie ma jej. Czy można ją samemu dopisać? a jeśli tak to w którym miejscu ? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wolkulo
Po pierwsze piszesz o grze Cenegi konsulowi CDP.
Po drugie nikogo z Cenegi nie ma w konsulacie i w ogóle to konsulat nie służy od takich rzeczy.
Po trzecie ta karta jest za słaba do grania w takie tytuły jak F3.
Po czwarte google nie gryzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sklepie gre z serii Supercena SpellForce Zakon Switu Edycja Zlota z dodatkami.Po zainstalowaniu i odpaleniu gry wpisałem kod instalacyjny z okladki.Po wpisaniu go i zakceptowaniu enterem wyskakuje napis błedny kod,prubowałem wpisywac ten kod 20 razy i nic dalej to samo.Mam pytanie gdzie mozna pobrac wlasciwy kod aby odpalic gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy data premiery dodatku do Gothica 3 - Zmierzch Bogów (27 listopada) jest pewna i nie ulegnie zmianie? Bo np. w serwisie gry on-line jako data premiery widnieje: styczeń 2009...
I czy jest szansa, że w niedalekiej przyszłości będzie można zakupić Zmierzch Bogów razem z G3 podniesionym do wersji 1.6? Bo czytałem, że CDP podczas przygotowywania spolszczenia do ZB poprawia także podstawkę ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 14:07, Ostrowiak napisał:

Ok, w takim razie czy Sezon 1 zostaje w Topseller, czy wpadnie do Xtra Klasyki? ;)


To jeszcze nie jest ustalone niestety:) Jak coś będzie wiadomo to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 13:15, miro446 napisał:

Witam.
Mam sprawe dotyczącą Wiedzmina.
Kupiłem grę na premierze. Zarejestrowałem. I wszystko grało. Teraz ściągnąłem nowego
patcha. Przy instalacji patcha wyskakuje okno, że musze zarejestrować grę przed instalacja
dodatku.
I tu pojawia się problem, może dla niektórych śmieszny-za cholerę nie pamiętam loginu
i hasła na jakie rejestrowałem grę. na nowo też nie moge jej zarejestrować bo "klucz
niepoprawny".
Da się jakoś to naprawić? przecież nie kupię gry drugi raz żeby mieć dodatek.
Dziekówka i pozzdrawiam


Polecam zapytać o to Eriasha w jego wątku konsularnym. Paweł reprezentuje REDa a właśnie w redzie najczęsciej można znaleźć pomoc w tego typu kwestiach. Na pewno coś Ci podpowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 09:28, Soter Jealan napisał:

A tak trochę przyszłościowo... Czy CDP zajmie się wydawaniem Diablo III?



Jako polski wydawca od lat związany z grami Blizzarda mamy oczywiście taką nadzieję:) Za wczesnie jednak by móc potwierdzić to w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 23:53, Kalejdoskop86 napisał:

Witam!
Moje pytanie jest następujące: czy są jakieś szanse, że CD Projekt przejmie od LEM prawa
do wydawania gier LucasArts, albo chociaż KOTOR 1 i KOTOR 2?


Nie mam w tej chwili takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 08:46, wolkulo napisał:

Witam!
Nie wiem czy pisze do właściwej osoby, ale przedstawię swoje pytanie. Nie wie pan może
czy Fallout 3 pójdzie na karcie Radeon 3450 Asus 512MB TV&DVI (...) .


Przepraszam, ale nie jestem na tyle obcykany ze specyfikacjami sprzętowymi by udzielać informacji jaka gra na jakim sprzecie pójdzie. Podałeś bardzo dokładne dane w swoim poście i podejrzewam, że musiałby je sprawdzić jakiś tester Fallouta. Ja pasuję:)

Nie mówiąc już o tym, o czym ktoś wspomniał, że nie jest to gra CD Projektu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 23:31, Marszab napisał:

Kupiłem w sklepie gre z serii Supercena SpellForce Zakon Switu Edycja Zlota z dodatkami.Po
zainstalowaniu i odpaleniu gry wpisałem kod instalacyjny z okladki.Po wpisaniu go i zakceptowaniu
enterem wyskakuje napis błedny kod,prubowałem wpisywac ten kod 20 razy i nic dalej to
samo.Mam pytanie gdzie mozna pobrac wlasciwy kod aby odpalic gre.


Jeśli chodzi o serie to Mistrzem Ceremonii jest Grzechu i odpowiada na Wasze pytania pod tym adresem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:32, Puotek89 napisał:

Witam,
Czy data premiery dodatku do Gothica 3 - Zmierzch Bogów (27 listopada) jest pewna i nie
ulegnie zmianie? Bo np. w serwisie gry on-line jako data premiery widnieje: styczeń 2009...
I czy jest szansa, że w niedalekiej przyszłości będzie można zakupić Zmierzch Bogów razem
z G3 podniesionym do wersji 1.6? Bo czytałem, że CDP podczas przygotowywania spolszczenia
do ZB poprawia także podstawkę ;)
Pozdrawiam


Oficjalna data Gothica została przesunięta na 4 grudnia.

Taka możliwość na pewno się pojawi, nie wiem jak szybko jednak. Zapewne przy okazji Złotej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:58, 01lesio napisał:

W grze GOTHIC (1) znajduje się plik gothic.ini, powinna się tam znajdować linijka z "test
mode" . Niestety nie ma jej. Czy można ją samemu dopisać? a jeśli tak to w którym miejscu
? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.


:) - Nie mam pojęcia zielonego:)

Moze zgłoś się do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:31, tlen1235790 napisał:

Nie odpowiedziano na moje pytanie!! Czy są jakieś NOWE informacje na temat Mass Effect
? Nad czym obecnie pracujecie? Kiedy premiera?!!!!!!!


Ależ owszem, odpowiedziałem Ci... że w tym temacie wypowiadają się dwaj konsule z działu lokalizacji. Dołożenie kilku wykrzykników nie zmienia mojej odpowiedzi. Jeśli jesteś uważny to mogłeś ostatnio zobaczyć newsa na gram.pl na temat naszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lecie już zapomniałem, Zbliża się czas egzaminów...ja niedługo bedę kupował nowego lapka....a o dodatku do ME.pl jak cisza tak cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z patchem 1.21 do Neverwinter nights 2? Będzie on przetłumaczony przed premierą Storm of Zehir czy dopiero po niej? Bo o ile się orientuję patcha można zainstalować bez tegoż dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Penumbra: Requiem czyli dodatku do Penumbra: Czarna plaga.
Wiem, ze dodatek ten został wydany wraz z obiema częściami Penumbry w Platynowej kolekcji. Co z klientami którzy już kupili obie Penumbry i zależy im tylko na dodatku? Czy zostanie on wydany oddzielnie?

Jeśli powinienem pytać do Grześka to proszę o info.
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2008 o 17:09, DziaduRED napisał:

Ależ owszem, odpowiedziałem Ci... że w tym temacie wypowiadają się dwaj konsule z działu
lokalizacji. Dołożenie kilku wykrzykników nie zmienia mojej odpowiedzi. Jeśli jesteś
uważny to mogłeś ostatnio zobaczyć newsa na gram.pl na temat naszej pracy.

A rzeczywiście jaknajmocniej przepraszam za moją nieuwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować