Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce być pierwszy z nową konsolą

59 postów w tym temacie

pepsi

Robbie Bach z Microsofu przyznał, że Microsoft wchodząc z Xboksem 360 na rynek jako pierwszy spośród wszystkich producentów konsol obecnej generacji, zrobił dobry ruch. Podobnie ma stać się w przypadku next-genów, choć trudno w tej chwili określić, kiedy nowa konsola giganta z Redmond ujrzy światło dzienne.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft chce być pierwszy z nową konsolą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej będzie rok 2010-11 eh Xbox720 zbliża się, a to tylko dlatego że za jakieś 2 lata ps3 niestety ale wyprzedzi xboxa nie tylko pod względem sprzedaży,ale także pod względem graficznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze Sony toche przesadzilo z tymi 10 latami... chyba ze to chodzi o obecnosc konsoli i wsparcie na rynku a nie wprowadzenie nowej genracji. W przeciwnym wypadku jakos marnie widze ich los kiedy za 2/3 lata MS wprowadzi swoja nowa zabawke... sadzac po postepach jakie poczynili w stosunku do pierwszego x-klocka wydajac 360 okolice 2010 moga sie okazac bardzo intersujace... a nam biednym robaczkom pozostaje tylko zarabiac i czekac...

> To raczej będzie rok 2010-11 eh Xbox720 zbliża się, a to tylko dlatego że za jakieś 2 lata ps3 niestety ale wyprzedzi xboxa nie tylko pod względem sprzedaży,ale także pod względem graficznym...

Graficznym... tyle razy juz bylo to walkowane ze juz nawet mi sie nie chce tlumaczyc ze to jest po prostu nie mozliwe... ale OK zyjmy w blogiej nieswiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kto pierwszy ten lepszy"... żal mi ich porpstu. Znów pewnie beda takie same problemy na starcie jak z 360... (ROD). Niech lepiej przyłożą sie do pracy by znów kolejnego bubla nie wypusciłi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy być królikami doświadczalnymi testującymi nowego crapa od M$? Nie dziękuje, wolę aby Mikromiękki dopracował swoją zabawkę. Bo nikt nie ma zamiaru co tydzień wysyłać do serwisu swojej konsoli podczas gdy u konkurencji bieda (teoretycznie jest).
Czy PS3 jest znacznie lepsze od X360 pod względem technologi, bebechów itp? Wielokrotnie było to wałkowane i wystarczy, fanboyom nie przemówi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 18:43, HiSin napisał:

ja bym chciał by x360 wyszedł w 2011-2012.


to ja ciebie oświece i napisze że x360 wyszedł już pare lat temu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie wstrzymali wsparcia dla 360 po wprowadzeniu nowej, jak to było z pierwszym X. Jakoś na PS2 jeszcze powstają gry po wejściu trójki, a stary X się kurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby PS3 wyszło rok po nim :O
Swoją drogą to bardzo dobrze :)
Sony będzie dogorywało ze swoją peeską 3 a ms będzie rządziło z 720 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox rox ;p A wszystko co nowe będzie opatrzone większą opieką i starsze konsole nie będą już pod taką opieką jak teraz. Więc po wyjściu nowej konsoli ms całą uwagę skieruję w jej stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej sie skoncentruja na wydawaniu fajnych gier.

Bo poza wiadrem FPSow i TPP pozostaly content na next genach jest marny:

Bijatyki- pierwsza naprawde dobra wyjdzie w sierpniu
RPGi - w sumie z 10 tytylow na PS3 i X360 , z czego moze 3-4 naprawde dobre
Wyscigi - jeden dobry burnout, jedna forza i grid.
Arcady - 2x Ninja, DMC4 i Hevenly Sword to tez nie za wiele.

Wii pokazalo , ze konsolowe gry nie musza miec super grafiki by sprzedawac sie milionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten facet slucha siebie? A jak slucha, czemu nie slyszy? Nie mowcie mi ze "kontakty z producentami gier, perspektywa ekonomiczna, możliwość szybszego zoptymalizowania usługi Xbox Live" NIE DA SIE zrobic przed premiera konsoli. :| A jak wyjdzie klocek720 to juz ludzie totalnie oleja go, bo jednak statystyki pokazuja ze ludzie wola zainwestowac w bardziej dlugowieczna konsole, majac swietne gry (choc nie az tak dobre graficznie), niz wypas graficzny za kolejne setki $ (a nie wiem czemu, ale mam przeczucie ze raczej nikt dla M$ nie robi gier z dusza... chyba zostal im tylko Rare).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chce zyskać przewagę nad konkurencją wcześniej wprowadzając swoją konsolę na rynek? Naprawdę aż tak się boi porażki przy równoległym starcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak postąpią tak jak było wcześniej, to będzie klapa.

Chodzi mi o to, że po premierze Xboxa 360 stary Xbox już nie był wspierany - nie wychodziły na niego nowe gry, producent skoncentrował się wyłącznie na Xboxie 360. Jak widać po Sony - mimo iż już przez dwa lata jest na rynku PS3, to i tak nadal wspierają PS2, które nieźle się sprzedaje :) Zobaczymy co tam wymyśli Microsoft, czyżby tylko jego jedynym asem w rękawie było wypuszczanie konsoli przed resztą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony wspiera jeszcze stare PS2, a Micro$hit chce wcisnąć ludziskom już nową konsole?
To ja to tak skomentuję: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cykl życia Xboksa był co prawda krótszy od typowego (wyniósł tylko cztery lata)"...

Ja to zinterpretuje inaczej :D cykl życia Xboxa wynosi... pół roku bo tyle potrzeba do ukazania się RoD''a HAHAHAHA
(wiem, że nie o to chodzi no ale nie mogłem się powstrzymać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby się przeliczyli !!!
M$ nigdy nie dorośnie do zdrowej konkurencji ;P
A skaracanie życia konsol, patche i "opłaty za wszystko" wiąże się z nie zdrowym pośpiechem za gotówką, który propaguje M$.
Pozdro dla wszystkich graczy, którzy oleją nową konsolę M$ i będą bawić sie przy PS3 do końca jej dni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować