Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 12:39, Miniu napisał:

Ciekawe ze dopiero teraz pojawilo sie info o limicie aktywacji . Przynajmniej zwiekszyli
go z 3 do 5 ale i tak wkurza cos takiego.

Chamstwo.
Ale w razie czego nie pozostanę tym cwaniakom z EA dłużny... płacę za grę po to, by instalować ją tyle razy ile chcę. I tak właśnie będzie.
EDIT : A to nie chodzi przypadkiem o licencję na 5 komputerów ? Bo instalować, to wtedy można do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 12:46, Darkstar181 napisał:

> Ciekawe ze dopiero teraz pojawilo sie info o limicie aktywacji . Przynajmniej zwiekszyli

> go z 3 do 5 ale i tak wkurza cos takiego.
Chamstwo.
Ale w razie czego nie pozostanę tym cwaniakom z EA dłużny... płacę za grę po to, by instalować
ją tyle razy ile chcę. I tak właśnie będzie.
EDIT : A to nie chodzi przypadkiem o licencję na 5 komputerów ? Bo instalować, to wtedy
można do woli.


Q: How will the game authenticate now?
A: We authenticate your game online after installation when you launch it for the first time.

Q: Do I have to re-authenticate after the first time my game is launched?
A: Re-authentication is required only if you make significant changes to your PC''s hardware, reformat your hard drive, or in some cases, upgrade your Operating System. Multiple installations of the game on the same computer that has not gone through significant changes will not count against the number of computers the game can be installed on.

Q: What are the benefits of online authentication versus the disc-based model?
A: The new system means you don''t need to have the game disc in your computer in order to play. You will no longer have to carry disk to enjoy a game you already have installed.

Q: Am I able to play my game on more than one computer? Do I need the disc for that?
A: You''ll be able to install and play the offline features of your game on up to five computers without the need of the game disc. Your computer is authorized after installation and the initial launch of the game.

Q: Will I still be able to play my game offline?
A: Yes, you can play offline.

Q: What happens when I’ve reached the maximum number of computers for my game and I need more? (Due to computer upgrades, theft, crashes, etc.)
A: EA Customer Support is on hand to supply any additional authorizations that are warranted. This will be done on a case-by-case basis by contacting Customer Support.


I jeszcze dobra informacja


"EA is expediting development of a system that will allow consumers to de-authorize machines and move authorizations to new machines. This system will effectively give you direct control to manage your authorizations between an unlimited number of different machines without having to contact EA customer service."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 12:48, Crew 900 napisał:

Gra jest jakoś powiązana z pierwszą częścią gry ?

Gra jest BARDZO powiązana z pierwszą częścią. Wcielamy się w postać Psychola, który wykonywał inne misje na tej samej wyspie, w tym samym czasie co gracz w poprzedniej odsłonie gry. Jest to po prostu ten koleś z tego samego oddziału co Nomad, wcześniejsza główna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2008 o 12:50, k13 napisał:

Q: How will the game authenticate now?
A: We authenticate your game online after installation when you launch it for the first
time.

Q: Do I have to re-authenticate after the first time my game is launched?
A: Re-authentication is required only if you make significant changes to your PC''s hardware,
reformat your hard drive, or in some cases, upgrade your Operating System. Multiple installations
of the game on the same computer that has not gone through significant changes will not
count against the number of computers the game can be installed on.

I to mi w zasadzie wystarczy :P Czyli na szczęście nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 13:05, Darkstar181 napisał:


> Q: How will the game authenticate now?
> A: We authenticate your game online after installation when you launch it for the
first
> time.
>
> Q: Do I have to re-authenticate after the first time my game is launched?
> A: Re-authentication is required only if you make significant changes to your PC''s
hardware,
> reformat your hard drive, or in some cases, upgrade your Operating System. Multiple
installations
> of the game on the same computer that has not gone through significant changes will
not
> count against the number of computers the game can be installed on.
I to mi w zasadzie wystarczy :P Czyli na szczęście nie jest tak źle.


Nom ... jest całkiem nieźle, zwłaszcza że będziemy mogli odzyskiwać i przenosić licencje bez kontaktowania się z EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huh.. zamawiałem z gramu preorder, wczoraj caly dzien i dzisiajbylo przygotowywanie do wysylki ( wczoraj juz nie wytrzymalem, myslalem ze brakuje dla mnie kopii czy cos) i polazlem kupic do empiku... Dzisiaj o 12 byl u mnie kurier z gra, ale gry nie odebralem... O ile ktos z gramu to przeczyta, to mam do was prosbe. AKTUALIZUJCIE STATUS ZAMOWIENIA TROCHE CZESCIEJ, OK? Bo dzięki tej akutalizacji straciliscie 85 zl, ktore ja bylem wam dluzny ;).
A co do gry : Gra się fajnie, ale kwestia optymalizacji...stfu,braku optymalizacji, kwestia bugów... No comment plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna ważna rzecz - Crysis Wars wymaga aktywacji ale nie ma limitu instalacji - jest on tylko na single, a i tak pewnie to po jakimś czasie zniosą. Jeśli wyczerpie nam się limit zawsze możemy skontaktować się z EA - jeśli nie rejestrujemy klucza gry co 5 minut z innego kompa to raczej rozpatrzą pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:58, Vernio napisał:

Czy wam też się tak długo instaluje?:| Nawet połowy jeszcze nie mam a instaluje już z
20minut.xD


Nie wiem ... do mnie kurier trafić jakoś nie może ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę.:| Po co piszą na opakowaniu gra wymaga 14giga wolnego a przy instalacji okazuje się że 6 tylko.:| Po co się tak męczyłem z kasowaniem.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:01, k13 napisał:

> Czy wam też się tak długo instaluje?:| Nawet połowy jeszcze nie mam a instaluje
już z
> 20minut.xD

Nie wiem ... do mnie kurier trafić jakoś nie może ;P

Do mnie nie trafil na pewno bo paczka wrocila do sortowni i pewnie polezy tam do poniedzialku . Musze zrezygnowac z zakupow w "Gram" niewychodza mnie te przesylki taniej ani nie dostaje je szybciej niz bym sam poszedl do sklepu. Taki MM w Katowicach ma gry czesto taniej lub w tej samej cenie co sklep z tej strony z wykorzystaniem Wpln lub znizek (a jeszcze trzeba zaplacic za przesylke )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:12, Vernio napisał:

Ja nie mogę.:| Po co piszą na opakowaniu gra wymaga 14giga wolnego a przy instalacji
okazuje się że 6 tylko.:| Po co się tak męczyłem z kasowaniem.:/

Crysis Wars i Crysis Warhead instaluje się oddzielnie. Razem mają w sumie 14GB, więc w tym jest twój problem. Sprawdź tę drugą płytę... :P

Co do długiej instalacji - to też to miałem, jednak na starcie był problem z wykryciem płyty(kolejny schrzaniony napęd, eh...), to jakoś mi się udało. Cieszy mnie to, że gra nie wymaga nośnika danych w napędzie.

Nareszcie sprawdzę w akcji, relacje zdam pewnie dziś wieczór albo jutro w południe. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:38, Gol Galad napisał:

> Ja nie mogę.:| Po co piszą na opakowaniu gra wymaga 14giga wolnego a przy instalacji

> okazuje się że 6 tylko.:| Po co się tak męczyłem z kasowaniem.:/
Crysis Wars i Crysis Warhead instaluje się oddzielnie. Razem mają w sumie 14GB, więc
w tym jest twój problem. Sprawdź tę drugą płytę... :P

Co do długiej instalacji - to też to miałem, jednak na starcie był problem z wykryciem
płyty(kolejny schrzaniony napęd, eh...), to jakoś mi się udało. Cieszy mnie to, że gra
nie wymaga nośnika danych w napędzie.

Nareszcie sprawdzę w akcji, relacje zdam pewnie dziś wieczór albo jutro w południe. :
)



A co to jest ten Crysis Wars?xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:42, Vernio napisał:

A co to jest ten Crysis Wars?xD

Tryb multi na oddzielnym nośniku. ;)
Jeszcze nie sprawdzałem, ale ma być naprawdę solidnie dopracowany w stosunku do multi w Crysis, które miało OGROMNY potencjał na hit. :P

btw Póki co mogę powiedzieć jedno - muzyka w Warheadzie jest świetna, jedna z lepszych(póki co menu xD), jakie słyszałem. Bardzo "epicka". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:20, marian538 napisał:

Gra kapitalna, jest wszystko co w Crysisie tylko lepsze i więcej i bardziej efektowne.
Gram póki co i ciężko sie oderwać...

Wszystko lepsze oprócz jednej rzeczy, Optymalizacji... Czekam na Patche od EA, w poprzednim crysisie dużo poprawiały, mam nadzieję że tutaj będzie to samo.
P.S 5 misja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie obsługuje wielu modeli kart graficznych;nVidia 7100 ,7200 ,7300, 7500 ,7600GS ,8300GS ,8400GS ,8500GT, ATI X1300 , X1550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:43, prf napisał:

Gra nie obsługuje wielu modeli kart graficznych;nVidia 7100 ,7200 ,7300, 7500 ,7600GS
,8300GS ,8400GS ,8500GT, ATI X1300 , X1550.


Ale mi stresa narobiłeś. Ale ulżyło mi, gdy zobaczyłem, że obsługuje moją: GF 7600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować