Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 15:59, sinatrrraaa napisał:

hej mam maly problem. Jak dostac sie na statek w misji gdy mam gonic jakiegos kolesia?
Jestem na jakiejs mapce gdzie panuje zima. Pod koniec poprzedniej misji musielismy rozwalic
egzoskafander zeby dostac sie do jakiejs jaskini i potem filmik. i teraz jakas misja
ze musze wejsc na statek. jak to zrobic?


O ile dobrze kojarzę to z boku statku są takie półki lodowe na które trza wyskakiwać używając siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:03, k13 napisał:

> hej mam maly problem. Jak dostac sie na statek w misji gdy mam gonic jakiegos kolesia?

> Jestem na jakiejs mapce gdzie panuje zima. Pod koniec poprzedniej misji musielismy
rozwalic
> egzoskafander zeby dostac sie do jakiejs jaskini i potem filmik. i teraz jakas misja

> ze musze wejsc na statek. jak to zrobic?

O ile dobrze kojarzę to z boku statku są takie półki lodowe na które trza wyskakiwać
używając siły.



tak, to chyba o tą misje chodzi. tylko mógłbys dac mi screen na ktore polki lodowe konkretnie wskakiwac? bo tego jest tam kupa. albo chociaz mniej wiecej po ktorej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:17, Vantor Zorin napisał:

Jak myślicie ruszy na tym kompie: GeForce 8500GT 256Mb,AMD 64 X2 3600+ 2.0 GhZ , 2GB
RAM i Windows Vista Home basic 32bit? :P


Niestety,k twoja karta graficzna znajduje sie na liście kart nieobsługiwanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:17, Vantor Zorin napisał:

Jak myślicie ruszy na tym kompie: GeForce 8500GT 256Mb,AMD 64 X2 3600+ 2.0 GhZ , 2GB
RAM i Windows Vista Home basic 32bit? :P

Nieobsługiwana karta i za słaby procesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:29, krl.krl napisał:

> Jak myślicie ruszy na tym kompie: GeForce 8500GT 256Mb,AMD 64 X2 3600+ 2.0 GhZ ,
2GB
> RAM i Windows Vista Home basic 32bit? :P
Nieobsługiwana karta i za słaby procesor


Wow, za słaby procesor? to jakim cudem ja gram na Pentium 4? oO.
A co do tego czy pójdzie - głowy sobie nie dam uciąć, ale kolega ma 8500 i działa mu na średnich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:31, Pernia napisał:

Wow, za słaby procesor? to jakim cudem ja gram na Pentium 4? oO.

Patrzyłem na przypiętego posta. CPU: Intel Core 2 Duo E7300 2.66GHz 3M Processor

Dnia 23.09.2008 o 16:31, Pernia napisał:

A co do tego czy pójdzie - głowy sobie nie dam uciąć, ale kolega ma 8500 i działa mu
na średnich ...

Na 8500 zapewne ruszy na średnich/średnio-niskich. Mój kolega ma 8600, Vistę i działa na średnio-wysokich. Ale przy okazji ma Quada 2.4, a to pewno ma wpływ, choć nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:12, sinatrrraaa napisał:

> > hej mam maly problem. Jak dostac sie na statek w misji gdy mam gonic jakiegos
kolesia?
>
> > Jestem na jakiejs mapce gdzie panuje zima. Pod koniec poprzedniej misji musielismy

> rozwalic
> > egzoskafander zeby dostac sie do jakiejs jaskini i potem filmik. i teraz jakas
misja
>
> > ze musze wejsc na statek. jak to zrobic?
>
> O ile dobrze kojarzę to z boku statku są takie półki lodowe na które trza wyskakiwać

> używając siły.


tak, to chyba o tą misje chodzi. tylko mógłbys dac mi screen na ktore polki lodowe konkretnie
wskakiwac? bo tego jest tam kupa. albo chociaz mniej wiecej po ktorej stronie.

------------------------------------
Screen

20080923165309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem i troszkę pograłem i jestem ... lekko załamany. Mam lcd-ka 22" więc siłą rzeczy chcę grać na rozdzielczości natywnej tj. 1680x1050. Crysis śmigał na max ustawieniach. Tutaj doszedłem do momentu, że mam ustawienia "entuzjastyczne" czy jak im tam ale filtrowanie ledwie stoi na 2x a i tak wywala mi sterownik graficzny i grę tym samym do pulpitu.
A więc to co piszą o wydajniejszej grze można chyba między bajki włożyć. To co zrobili, to to, że tekstury nakładają się moment później co miało chyba przyśpieszyć grę. A gra nie dość że chodzi gorzej, to jeszcze widać wyraźnie jak te tekstury są nakładane ...
Żeby nie było, że sprzęt nie wydoli oto konfiguracja: core 2 duo E6400, 4 GB RAM PDP Patriot i gf 8800gts. Powinien dawać radę moim zdaniem i daje ale z Crysisem pierwszym :/
Myślę, że wreszcie dadzą nowe stery do geforców, bo te z czerwca lekko już "stare" są i może to jest tu problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:26, GeoT napisał:

Odpaliłem i troszkę pograłem i jestem ... lekko załamany. Mam lcd-ka 22" więc siłą rzeczy
chcę grać na rozdzielczości natywnej tj. 1680x1050. Crysis śmigał na max ustawieniach.
Tutaj doszedłem do momentu, że mam ustawienia "entuzjastyczne" czy jak im tam ale filtrowanie
ledwie stoi na 2x a i tak wywala mi sterownik graficzny i grę tym samym do pulpitu.
A więc to co piszą o wydajniejszej grze można chyba między bajki włożyć. To co zrobili,
to to, że tekstury nakładają się moment później co miało chyba przyśpieszyć grę. A gra
nie dość że chodzi gorzej, to jeszcze widać wyraźnie jak te tekstury są nakładane ...
Żeby nie było, że sprzęt nie wydoli oto konfiguracja: core 2 duo E6400, 4 GB RAM PDP
Patriot i gf 8800gts. Powinien dawać radę moim zdaniem i daje ale z Crysisem pierwszym
:/
Myślę, że wreszcie dadzą nowe stery do geforców, bo te z czerwca lekko już "stare" są
i może to jest tu problemem.


Stery już nie są tworzone pod twój model karty więc wątpię, żeby to cokolwiek zmieniło. Spróbuj zmienić rozdzielczość na mniejszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:26, GeoT napisał:

Odpaliłem i troszkę pograłem i jestem ... lekko załamany. Mam lcd-ka 22" więc siłą rzeczy
chcę grać na rozdzielczości natywnej tj. 1680x1050. Crysis śmigał na max ustawieniach.
Tutaj doszedłem do momentu, że mam ustawienia "entuzjastyczne" czy jak im tam ale filtrowanie
ledwie stoi na 2x a i tak wywala mi sterownik graficzny i grę tym samym do pulpitu.
A więc to co piszą o wydajniejszej grze można chyba między bajki włożyć. To co zrobili,
to to, że tekstury nakładają się moment później co miało chyba przyśpieszyć grę. A gra
nie dość że chodzi gorzej, to jeszcze widać wyraźnie jak te tekstury są nakładane ...
Żeby nie było, że sprzęt nie wydoli oto konfiguracja: core 2 duo E6400, 4 GB RAM PDP
Patriot i gf 8800gts. Powinien dawać radę moim zdaniem i daje ale z Crysisem pierwszym
:/
Myślę, że wreszcie dadzą nowe stery do geforców, bo te z czerwca lekko już "stare" są
i może to jest tu problemem.


Masz 177.92 beta driversy ? i KB940105 hotfix ?( o ile masz viste )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:37, lol94 napisał:

> Odpaliłem i troszkę pograłem i jestem ... lekko załamany. Mam lcd-ka 22" więc siłą
rzeczy
> chcę grać na rozdzielczości natywnej tj. 1680x1050. Crysis śmigał na max ustawieniach.

> Tutaj doszedłem do momentu, że mam ustawienia "entuzjastyczne" czy jak im tam ale
filtrowanie
> ledwie stoi na 2x a i tak wywala mi sterownik graficzny i grę tym samym do pulpitu.

> A więc to co piszą o wydajniejszej grze można chyba między bajki włożyć. To co zrobili,

> to to, że tekstury nakładają się moment później co miało chyba przyśpieszyć grę.
A gra
> nie dość że chodzi gorzej, to jeszcze widać wyraźnie jak te tekstury są nakładane
...
> Żeby nie było, że sprzęt nie wydoli oto konfiguracja: core 2 duo E6400, 4 GB RAM
PDP
> Patriot i gf 8800gts. Powinien dawać radę moim zdaniem i daje ale z Crysisem pierwszym

> :/
> Myślę, że wreszcie dadzą nowe stery do geforców, bo te z czerwca lekko już "stare"

> i może to jest tu problemem.

Stery już nie są tworzone pod twój model karty więc wątpię, żeby to cokolwiek zmieniło.
Spróbuj zmienić rozdzielczość na mniejszą :P

Taa masz racje :
177.92 z sierpnia ... hmm ;]
"Supports GeForce 6-series, 7-series, 8-series, 9-series, and 200-series GPUs, including the newly released GeForce 9800 GTX+, 9800 GT, 9500 GT and 9400 GT GPUs."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:37, lol94 napisał:

Stery już nie są tworzone pod twój model karty więc wątpię, żeby to cokolwiek zmieniło.
Spróbuj zmienić rozdzielczość na mniejszą :P


Sterowniki na tę kartę będą jeszcze długo robione, tym się akurat nie przejmuję. Seria 8xxx nie jest jeszcze takim starociem, jak by się mogło wydawać.

Zainstalowane mam sterowniki najnowsze w wersji WHQL 175.19 z 23.06.2008.
Próbowałem bety 177.92 i o ile w innych grach rzeczywiście działa ładnie (w UT3 muszę na max detalach włączać moda zwalniającego bo nie da się grać :) to w C:W jest niestety gorzej niż na rekomendowanych.

Ps. hotfixy mam ściągnięte wszystkie (pracuję na Viście Home Premium x64), ale tylko te które pobierały się w autoupdate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:57, rafekx 12 napisał:

Przymierzam sie do kupienia Ceysisa i mam pytanie
1. Czy warto?

Tak, tym bardziej jeśli lubiłeś część pierwszą.:P
Multi jest całkiem niezłe, a w singlu ta gra wymiata....

Dnia 24.09.2008 o 14:57, rafekx 12 napisał:

2 I czy gra jest długa czy raczej krótka?Z góry dzieki za pomoc:)

Krótka. Gra coś na koło dwa wieczory, jednak za taką cenę czego chcieć więcej, skoro to nie będzie czas zmarnowany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle kupiłem Warhead''a:) I mam pytanie czy u osób które w podstawke Crysisa grały na wysokich Warhead też mu na nich chodzi bez przycięć?Bo wydaje mi się że momentami u mnie gra zwlania[albo cały czas jest wolna...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Warheada... Gra jest STRASZNIE krótka (i na normalnym poziomie zajęła 5h). No to tak...

PLUSY:
-Nowe pukawki
-Very High pod XP!
-Grywalność!!!
-Nareszcie nasz bohater ma "jakiś" charakter

MINUSY:
-TYLKO 7 misji w single playerze
-65zł za 5h (dobrej) zabawy to trochę za wiele ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:39, sinir napisał:

Właśnie skończyłem Warheada... Gra jest STRASZNIE krótka (i na normalnym poziomie zajęła
5h). No to tak...

Dnia 24.09.2008 o 17:39, sinir napisał:


MINUSY:

Dnia 24.09.2008 o 17:39, sinir napisał:

-65zł za 5h (dobrej) zabawy to trochę za wiele ;/


Jest jeszcze multi/Crysis Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:26, GeoT napisał:

Odpaliłem i troszkę pograłem i jestem ... lekko załamany. Mam lcd-ka 22" więc siłą rzeczy
chcę grać na rozdzielczości natywnej tj. 1680x1050. Crysis śmigał na max ustawieniach.
Tutaj doszedłem do momentu, że mam ustawienia "entuzjastyczne" czy jak im tam ale filtrowanie
ledwie stoi na 2x a i tak wywala mi sterownik graficzny i grę tym samym do pulpitu.
A więc to co piszą o wydajniejszej grze można chyba między bajki włożyć. To co zrobili,
to to, że tekstury nakładają się moment później co miało chyba przyśpieszyć grę. A gra
nie dość że chodzi gorzej, to jeszcze widać wyraźnie jak te tekstury są nakładane ...
Żeby nie było, że sprzęt nie wydoli oto konfiguracja: core 2 duo E6400, 4 GB RAM PDP
Patriot i gf 8800gts. Powinien dawać radę moim zdaniem i daje ale z Crysisem pierwszym
:/
Myślę, że wreszcie dadzą nowe stery do geforców, bo te z czerwca lekko już "stare" są
i może to jest tu problemem.


Zgodzę się z tobą, o ile z Crysisa jedynki, tj z tego na jakich detalach mi działał ( średnio wysokich, wydaje się niemozliwe, a jednak) byłem zachwycony, ale po tym jak w Warheadzie odpalilem na srednich i zacielo mi się ciąć to ave X_X. Widać że tekstury są gorsze, ogółem grafika jest poziom niższa niż w normalnym crysisie ( ah ten nanokombinezon, jak to teraz wygląda ?! )... Sama gra jest dobra, ale ta grafika... eh... w każdym razie kasy wydanej nie żałuję, aczkolwiek mam nadzieję że coś z tą grafą zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować