Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 15:21, marcinshinoda napisał:

Odezwał sie ten o udziela "świetnych" rad w dziale o wymaganiach:/ To że gra ma niskie
wymagania na pudełku to nie znaczy że tak będzie:/


A co ma piernik do wiatraka? Crysis Warhead ma mieć LEPSZĄ OPTYMALIZACJĘ, co znaczy mniej-więcej tyle, że będzie działał płynniej. Dodatkowo nie widzę wielkich przeszkód, aby i grafika była lepsza - może nie dużo piękniejsza, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:10, Pawlo09 napisał:

Proszę cię nie kłuć się ze mną ty na wymaganiach grach i na sprzęcie się tak znasz jak
ja na drożdżówkach.
Przeczytaj choć by to
http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=3269


Wymagań nie zmiejszą bo nie ma jak. Jak ci je zmiejszą? Do 512 mb ram? To GF 6200? No Way!! Popraciją nad optymalizacją ale nie zawsze to sie udaje, chociaz na minimalnych to gra pewnie nie wygląda pięknie tylko jak Far Cry z 2004 roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz najpłynniej chodzi Gears Of War no i może Turok... Dla mnie grafika może być zwalona doszczętnie
ale rozgrywka ma być interesująca.!. No a ktoś wie jaki silnik graficzny zastosowano w grze BAttlefield: Bad Company?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczyłem w Crysis, jakoś niechętnie czekam na Warhead. Dzięki bogu, że nie wydałem na to tych 120zł, bo po ukończeniu gry czułem potworny niesmak. Crytek widocznie nie wie o co chodzi w robieniu gier. Sądząc po tym co zrobili to sądzą, że im lepsza grafika, tym lepsza gra. Głupota...
Mimo wszystko na Warhead zagram na w jakimś tam stopniu czekam, bo chciałbym się przekonać, czy twórcy naprawia swoje błędy. Jeżeli jednak nie to będę się czuł szczęśliwy wystawiając ocenę 5 :D

Mateusz Matys I: Jako osoba wyższa rangą mam obowiązek (chyba) ostrzec Cię, że na tym forum niemile widziany jest spam i reklama. Tak więc nie pisz o swoim gramsajcie, oraz o tym jaki silnik graficzny ma B: BC. Taka mała porada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:21, Moras1990 napisał:

Crytek widocznie nie wie o co chodzi w robieniu gier. Sądząc po tym co zrobili to sądzą, że im lepsza grafika, tym lepsza gra. Głupota...


Widać, że w Far Cry''a nie grałeś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:21, Moras1990 napisał:

Po tym co zobaczyłem w Crysis, jakoś niechętnie czekam na Warhead. Dzięki bogu, że nie
wydałem na to tych 120zł, bo po ukończeniu gry czułem potworny niesmak. Crytek widocznie
nie wie o co chodzi w robieniu gier. Sądząc po tym co zrobili to sądzą, że im lepsza
grafika, tym lepsza gra. Głupota...
Mimo wszystko na Warhead zagram na w jakimś tam stopniu czekam, bo chciałbym się przekonać,
czy twórcy naprawia swoje błędy. Jeżeli jednak nie to będę się czuł szczęśliwy wystawiając
ocenę 5 :D

Mateusz Matys I: Jako osoba wyższa rangą mam obowiązek (chyba) ostrzec Cię, że
na tym forum niemile widziany jest spam i reklama. Tak więc nie pisz o swoim gramsajcie,
oraz o tym jaki silnik graficzny ma B: BC. Taka mała porada :)

może jak tak szybko wypuszczają następną gre to może tylko troche dopracowali grafike a do rozgrywki bardziej sie pszyłożyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:21, Moras1990 napisał:

Po tym co zobaczyłem w Crysis, jakoś niechętnie czekam na Warhead. Dzięki bogu, że nie
wydałem na to tych 120zł, bo po ukończeniu gry czułem potworny niesmak. Crytek widocznie
nie wie o co chodzi w robieniu gier. Sądząc po tym co zrobili to sądzą, że im lepsza
grafika, tym lepsza gra. Głupota...
Mimo wszystko na Warhead zagram na w jakimś tam stopniu czekam, bo chciałbym się przekonać,
czy twórcy naprawia swoje błędy. Jeżeli jednak nie to będę się czuł szczęśliwy wystawiając
ocenę 5 :D

Mateusz Matys I: Jako osoba wyższa rangą mam obowiązek (chyba) ostrzec Cię, że
na tym forum niemile widziany jest spam i reklama. Tak więc nie pisz o swoim gramsajcie,
oraz o tym jaki silnik graficzny ma B: BC. Taka mała porada :)

ok... to o czym można tu pisać jak zabraknie co napisać o Crysisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:22, DJ Szlafrok napisał:

Widać, że w Far Cry''a nie grałeś. ;-)


Pewnie Cię zdziwię, ale grałem i to dosyć sporo. Już wtedy oprócz przepięknej grafiki w tym produkcie nie odnalazłem niczego wartościowego. Luzak, w hawajskiej koszuli, z rozcietą brwią kontra jakieś tam wojsko i banda mutantów :O ... nie dzięki. To już w Crysisie się to lepiej prezentuje, bo tu przynajmniej walczymy wyspecjalizowanym komandosem.

Mateusz Matys I: Niesamowity jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:32, Moras1990 napisał:

> Widać, że w Far Cry''a nie grałeś. ;-)

Pewnie Cię zdziwię, ale grałem i to dosyć sporo. Już wtedy oprócz przepięknej grafiki
w tym produkcie nie odnalazłem niczego wartościowego. Luzak, w hawajskiej koszuli, z
rozcietą brwią kontra jakieś tam wojsko i banda mutantów :O ... nie dzięki. To już w
Crysisie się to lepiej prezentuje, bo tu przynajmniej walczymy wyspecjalizowanym komandosem.


Mateusz Matys I: Niesamowity jesteś :P

czekaj czekaj ... o co ci chodzi że jastm niesamowity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:32, Moras1990 napisał:

Pewnie Cię zdziwię, ale grałem i to dosyć sporo.


Cóż, może fabuła gry nie była jakoś nadzwyczajna, ale reszta... Hawajska koszula luzaka nie miała wbudowanego modułu niewidzialności. ;-) Chowanie się w krzakach było naprawdę ciekawe i głównie za to cenię FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:42, DJ Szlafrok napisał:

> Pewnie Cię zdziwię, ale grałem i to dosyć sporo.

Cóż, może fabuła gry nie była jakoś nadzwyczajna, ale reszta... Hawajska koszula luzaka
nie miała wbudowanego modułu niewidzialności. ;-) Chowanie się w krzakach było naprawdę
ciekawe i głównie za to cenię FC.


Ale w FC można zmienic wygląd i nazwe bochatera w opcjach... To jak nam nie pasuje ten Jack(nie pamietam jego nazwiska) to możemy zmienic sie w kolesia z czapka na glowie albo najemnika... ale i tak opcji jaes mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ci Moras 1990 że pięknie to napisałeś - Jako osoba wyższa rangą mam obowiązek (chyba)... Na serio nieżle to brzmiało jak byś był adminem tej stronki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:47, Mateusz Matys I napisał:

Ale w FC można zmienic wygląd i nazwe bochatera w opcjach... To jak nam nie pasuje ten Jack(nie pamietam jego nazwiska) to możemy zmienic sie w kolesia z czapka na glowie albo najemnika... ale i tak opcji jaes mało :(


To były okienka do modyfikacji postaci w multiplayerze. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:56, Mateusz Matys I napisał:

W jakie gry grałeś jeszcze Moras firmy CRYTEK? napisze ci coś na e-maila...


Jedyne gry jakie kiedykolwiek zrobił Crytek to Far Cry i Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:38, Ecko09 napisał:

> W jakie gry grałeś jeszcze Moras firmy CRYTEK? napisze ci coś na e-maila...

Jedyne gry jakie kiedykolwiek zrobił Crytek to Far Cry i Crysis.

AHA... myślałem że CRYTEK zrobił conajmniej 6 gier... Ale przyznam Far Cray im wyszedł nieżle jak na pierwszą gre.hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:38, Ecko09 napisał:

> W jakie gry grałeś jeszcze Moras firmy CRYTEK? napisze ci coś na e-maila...

Jedyne gry jakie kiedykolwiek zrobił Crytek to Far Cry i Crysis.

jak sie nazywasz w plemionach? i na ktorym świecie grassz?
ja nazywam się matysekm i gram na 11 świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:49, Mateusz Matys I napisał:

> > W jakie gry grałeś jeszcze Moras firmy CRYTEK? napisze ci coś na e-maila...

>
> Jedyne gry jakie kiedykolwiek zrobił Crytek to Far Cry i Crysis.
jak sie nazywasz w plemionach? i na ktorym świecie grassz?
ja nazywam się matysekm i gram na 11 świecie


Jeny, to jest temat o Crysis Warhead...ale co mi tam. nick: Ecko009, świat 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:50, Ecko09 napisał:

> > > W jakie gry grałeś jeszcze Moras firmy CRYTEK? napisze ci coś na e-maila...

>
> >
> > Jedyne gry jakie kiedykolwiek zrobił Crytek to Far Cry i Crysis.
> jak sie nazywasz w plemionach? i na ktorym świecie grassz?
> ja nazywam się matysekm i gram na 11 świecie

Jeny, to jest temat o Crysis Warhead...ale co mi tam. nick: Ecko009, świat 19

zapytałem sie tylko o jedną rzecz to chyba nic nie zmienia
... twoim zdaniem jaka powinna byc następna część crysis''a i oczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować