Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 23:46, Ecko09 napisał:

> > Ja wale, ale spieprzyli te doczytywanie sie tekstur czy czegoś tam. Ide i tuż
przede
>
> > mną pojawia sie trawka, kamień, jakaś skrzynka itd. beznadzieja. Wnerwiające
to
> jest.
> > Mam nadzieje, że szybko wydadzą patch, który to poprawi, bo jak nie...
>
> Jak masz słaby sprzęt z taką szybkością to się nie dziw...

Z tym, że w podstawce nie ma tego problemu.


Bo warhead jest bardziej wymagający ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:22, MLODY2K6 napisał:

W koncu udalo mi sie zlozyc komputerek wiec pare screenow odemnie z gry. Screeny w rozdzialce
fullHD 1920x1080 Wszystko na Enthusiast. AAx4


O żesz Ty ... piknie to wygląda. U mnie Crysis śmigał na max, ale w Warheadzie muszę anizo wyłączyć zupełnie, żeby móc grac na enthusiast i rozdziałce 1650x1050. No i różnicę widzę między Twoim screenem a moim ekranem :/
Czy ta konfiguracja Twojego kompa z podpisu jest aktualna? Bo przypadkiem zobaczyłem, że mamy identyczne płyty główne. Tyle że ja mam E6400, 2x2 GB PDP Patriot 800MHz i GF 8800GTS. Coś czuję, że grafa jeszcze dałaby radę tylko tego procka trzeba by wywalić i wstawić coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo widzę że już się zaczął darmowy weekend Crysis Wars.Czytałem że dla tych co mają kupiona pełną wersję będzie jakaś niespodzianka wiecie co to będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem Warheada. Zajęło mi to jakieś 5-7 h. Nie wiem. Teraz pozostaje czekać na Crysis 2 lub kolejny dodatek, w którym wcielimy się w Proroka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 16:00, Crew 900 napisał:

Tak jest , bo mi Crysis też lepiej chodzi


No właśnie i jest to kolejna ściema Crytek''u mówią że wymagania dużo niższe itd. eh że też w to uwierzyłem jak czytałem zapowiedzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 16:03, Crew 900 napisał:

A może wtedy akurat byli po browarku ? xD

Mi Crysis chodzi lepiej pod względem , że mniej się ścina jak się odwraca :D


Możliwe:D

Co do samego Warhed''a przed 2 godzinami go skończyłem-krótkie strasznie chodź starałem sie jak najdłużej grać i podziwiać widok :)i-no ale naszczęśćie końcówka jest niezła.I tu mam propozycje dla Crytek''a na Crysis 2:1 Żeby NAPRAWDE popracowali nad kodem gry. 2 i żeby zroblil gre dwa razu dłuzszą od podstawki Crysis''a-jeśli spełniął choć jedne z tych "wymogów" kupie ich kolejną produkcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Konfiguracja jest taka jak w podpisie, plyta GIGABYTE P965-DQ6 jest naprawde super. Oosbiscie nie widze potrzeby jej zmieniac gdyz P965 nadal jest najszybszym chipsetem na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:50, Ecko09 napisał:

No i skończyłem Warheada. Zajęło mi to jakieś 5-7 h. Nie wiem. Teraz pozostaje czekać
na Crysis 2 lub kolejny dodatek, w którym wcielimy się w Proroka :]


Ah, sorki za pomyłkę. Xfire pokazuje 4 h. Czyli przejście Warheada zajęło mi 4h. Żenująco krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 18:45, Ecko09 napisał:

Ah, sorki za pomyłkę. Xfire pokazuje 4 h. Czyli przejście Warheada zajęło mi 4h. Żenująco
krótko...


A na jakim poziomie trudności grałeś? Ja całą grę skończyłem na Delcie z ogromną łatwością, twórcy mogli bardziej dopracować ten poziom trudności... Ogólnie przejście całej gry zajęło mi coś ponad 10 godz. - wliczając to, że na każdej mapie ginąłem około 1-2 razy i starałem się zwiedzać prawie każdą lokację. Gra jest po prostu zabójczo krótka i prosta. Oby w kolejnym Crysisie było odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, może mi ktoś wyjaśnić dokładnie o co chodzi z tymi rozmowami niby 4 lata wcześniej?
P.S. Grafa w Warhead na minimum jest zdecydowanie gorsza niż w podstawce :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:37, Ecko09 napisał:

Hm, może mi ktoś wyjaśnić dokładnie o co chodzi z tymi rozmowami niby 4 lata wcześniej?

Spoiler

To takie urozmaicenie fabuły, opowiada jak O''Neil i Psychol wcześniej byli razem w oddziale, Psychol uważając, że kolega już za bardzo narozrabiał rozwalił jakiś nadajnik na 5 minut przed końcem transmisji, a O''Neil został posądzony o celowe jej przerwanie by zataić swój błąd, przez co został na zawsze usunięty z Delta Force, gdyby nie to może byłby w oddziale z Psycholem ;) Mówi to też o tym, że Nomad jednak nie jest nowym w oddziale, za jakiego go uważamy w podstawce, zresztą po niektórych dialogach podczas misji, można po nastawieniu O''Neila stwierdzić, że już go zna i chyba zajął jego miejsce i go to wkurza ;)

Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 20:37, Ecko09 napisał:

/ciach/

Spoiler

No właśnie o to chodzi, że po pierwszej części wszyscy myślą, że Nomad jest nowy w oddziale, a okazuje się, że on i Psychol to starzy znajomi ;)

Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(spoiler) No może nie aż tacy starzy, to była retrospekcja sprzed 4 lat. (koniec spoilera) Wiecie co, mi się wydaje że następna część będzie prequelem Warheada i jedynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, możliwe spoilery :]

Przechodzę Warheada już 2 raz. Jestem na tym etapie z pociągiem. Mam przetrwać ten atak obcych. Zabiłem wszystkich, na radarze nie ma żadnego, a pociąg stoi dalej...za pierwszym razem jak przechodziłem nie miałem tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:52, Ecko09 napisał:

Uwaga, możliwe spoilery :]

Przechodzę Warheada już 2 raz. Jestem na tym etapie z pociągiem. Mam przetrwać ten atak
obcych. Zabiłem wszystkich, na radarze nie ma żadnego, a pociąg stoi dalej...za pierwszym
razem jak przechodziłem nie miałem tego problemu.

Też tak miałem ;]
Skieruj celownik ku górze, a na pewno gdzieś na niebie znajdziesz 1-2 większych kosmitów .
Zestrzel ich .

pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować