Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

A co to znaczy `gorsze`?
Kwaśne, słodsze? Argumenty a nie filmik z ludzikiem który strzela w pancerz na easy.
Ludki strzelają mniej celnie ale to jest na plus niż minus i tyle.
W Crysisie przeciwnik trafiał gracza w krzakach z 500m seria.
Przeciwnicy chodzą przy ścianach, po strzale obok nich szukają jakiejś zasłony, kryją się albo uciekają - jest b.dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wogole gra nie chce odpalic. Instaluje gre, odpalam robi sie czarny ekran, poczym wywala do wina, odpalic gry ponownie nie moge bo mowi ze jest juz wlaczona, w aplikacjach probuje zakonczyc proces gry ale nic to nie daje. Moj kompter to Core Duo E 8400, radeon 4780, 4 gb ram ddr 3, vista 64 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 02:05, Gosu napisał:

Mi sie wogole gra nie chce odpalic. Instaluje gre, odpalam robi sie czarny ekran, poczym
wywala do wina, odpalic gry ponownie nie moge bo mowi ze jest juz wlaczona, w aplikacjach
probuje zakonczyc proces gry ale nic to nie daje. Moj kompter to Core Duo E 8400, radeon
4780, 4 gb ram ddr 3, vista 64 bit.

Mam takiego samego kompa tylko ze mam XP i u mnie wszystko dziala idealnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 02:05, Gosu napisał:

Mi sie wogole gra nie chce odpalic. Instaluje gre, odpalam robi sie czarny ekran, poczym
wywala do wina, odpalic gry ponownie nie moge bo mowi ze jest juz wlaczona, w aplikacjach
probuje zakonczyc proces gry ale nic to nie daje. Moj kompter to Core Duo E 8400, radeon
4780, 4 gb ram ddr 3, vista 64 bit.


Na to jest jeden sprawdzony sposób:Instalacja najnowszego Directa i najnowszych sterowników do karty graficznej.Powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:07, rafekx 12 napisał:

Na to jest jeden sprawdzony sposób:Instalacja najnowszego Directa i najnowszych sterowników
do karty graficznej.Powinno pomóc:)


Wlasnie u mnie jest ten problem, cos jest nie tak albo z vista albo z karta graficzna. Zeby odpalic Crysisa Warhead musze przeinstalowac sterowniki, taki szybki install, bez restartu, to juz druga gra ktora bez tego sie nie odpala, pierwsza jest warhammer online. Po kazdym resecie/wylaczeniu komputera gra znowu sie nie odpala, ponownie musze robic quick install sterownikow. Zaznacze odrazu ze nie ma znaczenia ktory z catalystow zainstaluje, nawet te z plyty ktora dostalem z karta nie pomagaja, zawsze ten sam problem, reinstall visty tez nie pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem swojego Crysisa i od razu mam problem. Otóż kiedy gra się zainstaluje, a właściwie nie do końca, bo kiedy jest sprawdzanie daty wydania to nic sie nie dzieję, po prostu każe mi czekać, a już zdążyłem sobie herbatę zrobić (i ją wypić) a tu nadal nic. Próbowałem wyłączyć antywira i jest tak samo. Zaradzi ktoś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepiej, bo właśnie przekroczyłem limit instalacji na jednym kompie :D
Zdarzyło się, że musiałem 3 razy system przeinstalować i bye bye Warhead.
Zadzwoniłem do pomocy technicznej. Każą wysłać maila z opisem powodu przekroczenia limitu i ponoć przedłużą go.
Kurcze nawet Windows ma większy limit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:20, GeoT napisał:

Ja mam lepiej, bo właśnie przekroczyłem limit instalacji na jednym kompie :D
Zdarzyło się, że musiałem 3 razy system przeinstalować i bye bye Warhead.
Zadzwoniłem do pomocy technicznej. Każą wysłać maila z opisem powodu przekroczenia limitu
i ponoć przedłużą go.
Kurcze nawet Windows ma większy limit ...


Współczuję. Ale jeśli odinstaluje sie Crysisa i zainstaluje nic nie zmieniając w systemie to nie zmarnuje się jedna instalacja? Bo już raz reinstal zrobiłem ze względu na problem który opisałem w poście powyżej, ale niestety i tak nie pomogło...
EDIT teraz zainstalowałem Crysis Wars wszystko fajnie, zarejestrowałem sie na gamespy, ale kiedy wpisuje email i wcisnę "next" to wyskakuje brak odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:45, MLODY2K6 napisał:

Czesc.
Zawsze mozesz sobie wgrac cracka do oryginalu i bedziesz mial klopot z glowy :D


Zgodnie z zaakceptowaną przeze mnie podczas instalacji licencją nie mogę. Podpadałoby to pod piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i tutaj szanowani grace jakimi jestesmy musza sie uklonic ku piratom. Nie dosc ze mamy oryginaly to musimy sie jeszcze dodatkowo prosic o klucze licencyjne, to jest czysta paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem żę Ten Craysis nie ma tak dużych wymagań jak podają gdyż kumpel ma procem 2 GHZ jeden rdzeń 1 GB karta i 256 Mb kartę Raeodna i mu śmiga na największych detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 05:47, T.Boczek napisał:

Ja wam powiem żę Ten Craysis nie ma tak dużych wymagań jak podają gdyż kumpel ma procem
2 GHZ jeden rdzeń 1 GB karta i 256 Mb kartę Raeodna i mu śmiga na największych detalach
:D


Yhy, nie wątpie, ale w rozdziałce 640 na 480 czy mniejszej??
Jakoś mało Ci wierzę, bo ja mam proca 2,4 ghz (też dwurdzeniowca), 2gb ram i GF''a 8800 gts 320 i mi jakoś nie śmiga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 05:47, T.Boczek napisał:

Ja wam powiem żę Ten Craysis nie ma tak dużych wymagań jak podają gdyż kumpel ma procem
2 GHZ jeden rdzeń 1 GB karta i 256 Mb kartę Raeodna i mu śmiga na największych detalach
:D

no jeżeli mówiąc ze 20-25 klatek to śmiganie dla kogoś to ok ;] (przy minimalnych ustawieniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 05:47, T.Boczek napisał:

Ja wam powiem żę Ten Craysis nie ma tak dużych wymagań jak podają gdyż kumpel ma procem
2 GHZ jeden rdzeń 1 GB karta i 256 Mb kartę Raeodna i mu śmiga na największych detalach
:D


A może pomyliłeś Crysisa z Far Cry''em?:D Tak swoją drogą zastanawiam się czy ten typek to prowokator, czy naprawdę jest taki mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować