Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 20:07, Pawlo09 napisał:

Tak to prawda i oczywiście lepszą grafikę.


Ma się rozumieć, ale ja i tak nie wierzę w te niższe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi i zawija je wte sreberka:P

Oho ja już widze te niższe wymagania. Gra będzie chodzić płynniej jedynie na MAX detalach. Będe w szkoku jak zrobią żeby gra na kompie takim jak jest na pudełku podane w wymaganiach działała płynnie w ~30 FPS i będzie wyglądała przyzwoicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze! Lepsze grafika! Lepsza akcja i niższe wymagania! Ciekawe czy ruszy na moim złomie:P Po premierze ściągnę demo i zobaczę... Fajnie się Crytek i EA postarali:) Mam nadzieję, że gra przerośnie oryginał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:29, Vormulac napisał:

Nowy trailer z E3:

Crysis Warhead E3 2008: Gameplay Montage
http://www.gametrailers.com/player/36323.html

i dwa kolejne screenshoty:


Stary, kochany Crysis, tyle, że z nowymi misjami i brońmi. Już sie doczekać nie moge. Zwłaszcza, że obiecano obniżyć wymagania, a ja pod koniec wakacji chce kupić nową karte graficzną, to może uda mi sie pograć conajmniej na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jak to jest z tym nowym Crysisem: dodatek, kolejna część czy oddzielna produkcja w świecie Crysisa? ;]
Na razie czekam na niego pogrywając w najnowszego Call od Duty po sieci, więc mam nadzieje, że twórcy dotrzymają słowa i ich nowe dzieło ujrzy światło dzienne we wrześniu. Nadzieje przekładam też na obniżone wymagania sprzętowe wobec lepszej grafiki. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 18:18, Wojtas94 napisał:

Czyli to jak to jest z tym nowym Crysisem: dodatek, kolejna część czy oddzielna produkcja
w świecie Crysisa? ;]
Na razie czekam na niego pogrywając w najnowszego Call od Duty po sieci, więc mam nadzieje,
że twórcy dotrzymają słowa i ich nowe dzieło ujrzy światło dzienne we wrześniu. Nadzieje
przekładam też na obniżone wymagania sprzętowe wobec lepszej grafiki. :>


To jest samodzielny dodatek osadzony w świecie Crysisa:)Jego akcja dzieje sie równolegle do tej przedstawionej w pierwszej części Crysis''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie do pierwszej części Crysisa otóż utknąłem w misji o nazwie Relic w momencie kiedy trzeba oczyścić strefę ewakuacyjną. Zabiłem dwóch kolesi w nankombinezonach a pilot mówi, że nadal widzi ruchy tam na dole a problem w tym, że tam już żadnych przeciwników nie ma, obszedłem cały ten teren ewakuacji i nikogo nie znalazłem. Może będzie ktoś w stanie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:17, Lee1234 napisał:

stanie mi pomóc?


Jeśli się nie mylę to jest więcej niż 2 (chyba 4) przeciwników w strefie ewakuacyjnej, może po prostu mają włączony kamuflaż i ich nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:30, Vormulac napisał:

Dwa nowe screeny w rozdzielczości 1600x900.
Ładnie to wygląda, ciekawe jak reszta...

Dopiero zauważyłem, że w Warhead będą znacznie lepsze wybuchy niż w zwykłym Crysisie, a screeny są pewnie z gry na wszystkim na maksimum.

Ciekawi mnie to, czy znowu będzie ograniczenie z XP, że na V.High grać nie będzie można bez użycia tweaka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:30, Vormulac napisał:

Dwa nowe screeny w rozdzielczości 1600x900.
Ładnie to wygląda, ciekawe jak reszta...


Hmm nie podobają mi się te rozmazane textury w tle ( na drugim screenie ;P ) .. te na kamieniu też nie wyglądają najlepiej ... mam nadzieję ze to nie są najwyższe ustawienia graficzne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:30, Vormulac napisał:

Dwa nowe screeny w rozdzielczości 1600x900.
Ładnie to wygląda, ciekawe jak reszta...


Pierwsza fotka jest sliczna. Druga niczego sobie.
Czy to jest w dx 9 czy dx 10 ?.
Wlasciwie bez wiekszego znaczenia chociarz wolalbym aby te screeny byly w dx9. Zawsze wiecej fps a co za tym idzie lepszy komfort gry w wyzszych rozdzielczosciach i detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:09, Gol Galad napisał:

>

Ciekawi mnie to, czy znowu będzie ograniczenie z XP, że na V.High grać nie będzie można
bez użycia tweaka. :p


Na XP będzie można ustawić V. High detale. Było już mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować