Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 16:27, Get Down napisał:

Jak Crysis warhead dostanie gorszą note od poprzedniczki to napewno nie zagram.


Nie bój się:)Z tego co widziałem,przeczytałem,zobaczyłem o grze, Warhead będzie lepszy od zwykłęgo Crysis''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawień grafiki na jakich były robione screeny to nic nie wiem bo nie ma nigdzie żadnej informacji na ten temat. Jedynie co piszą, to to, że pochodzą z drugiego etapu - "Shore Leave". :)

Kolejne dwa screeny (1600x900).

20080728164319

20080728164420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:45, Vormulac napisał:

Co do ustawień grafiki na jakich były robione screeny to nic nie wiem bo nie ma nigdzie
żadnej informacji na ten temat. Jedynie co piszą, to to, że pochodzą z drugiego etapu
- "Shore Leave". :)

Kolejne dwa screeny (1600x900).


Grafika prezentuje sie genialnie,jestem przekonany że to będzie bardzo dobra gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:45, Vormulac napisał:

Co do ustawień grafiki na jakich były robione screeny to nic nie wiem bo nie ma nigdzie
żadnej informacji na ten temat. Jedynie co piszą, to to, że pochodzą z drugiego etapu
- "Shore Leave". :)

Kolejne dwa screeny (1600x900).

Nie wiem jak można poprawić wspaniała grafike z pierwszej częsci, ale tworcom Warheada udalo sie to zrobic. Szykuje sie kolejny wielki hit. Co do wymagań, jak zapowiadaja tworcy gra powinna miec niższe wymagania niz pierwsza czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:45, Vormulac napisał:

Co do ustawień grafiki na jakich były robione screeny to nic nie wiem bo nie ma nigdzie
żadnej informacji na ten temat. Jedynie co piszą, to to, że pochodzą z drugiego etapu
- "Shore Leave". :)

Kolejne dwa screeny (1600x900).


No na tych screenach wygląda już lepiej ^^
Mam tylko nadzieje że cała gra będzie naładowana taką ilością akcji jaką widzieliśmy na jednym z gameplay''i :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnice w grafice - trzy z czterech dostępnych trybów graficznych.
1. Mainstream.
2. Gamer.
3. Enthusiast (a.k.a Very High).

Ustawienie Enthusiast (a.k.a Very High) będzie oficjalnie dostępne dla WinXP/DirectX 9.

20080729220939

20080729221008

20080729221041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:14, Vormulac napisał:

Różnice w grafice - trzy z czterech dostępnych trybów graficznych.
1. Mainstream.
2. Gamer.
3. Enthusiast (a.k.a Very High).

Ustawienie Enthusiast (a.k.a Very High) będzie oficjalnie dostępne dla WinXP/DirectX
9.


Screeny nie zachwycają, ale mam nadzieje, że tego Crysisa będę w stanie uruchomić na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:19, Ecko09 napisał:

Screeny nie zachwycają, ale mam nadzieje, że tego Crysisa będę w stanie uruchomić na średnich detalach.


Średnie detale to będzie ten drugi screen - ustawienia "Gamer". A screeny nie zachwycają bo przecież dwa pierwsze to te gorsze ustawienia graficzne. Poza tym miejscówka wzięta do porównania ustawień też nie najlepsza, dlatego i ostatni taki jakiś nie najlepszy do ustawień jakie ma. :)

Poniżej dwa screeny (1600x900) z ustawieniami na maksa.

20080729222448

20080729222649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że oprócz tego, że będzie pokazane to co się w międzyczasie działo z Psycholem, to fabuła Warheada, pójdzie trochę do przodu, czyli, to co się będzie dziać po zakończeniu "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:05, miśek love napisał:

Gralem w te gre, nawet fajna. minus to to ze nie bylo minigier w grze ;/ oceniam na 8/14


Jak mogłeś w to grać skoro ta gra jeszcze nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:09, Kraju92 napisał:

> Gralem w te gre, nawet fajna. minus to to ze nie bylo minigier w grze ;/ oceniam
na 8/14

Jak mogłeś w to grać skoro ta gra jeszcze nie wyszła?

nie wysla, a ja jestem pierwszym ktury gral. gralem w to fajna i nie hodzi mi o 1 tylko 2 zajefajna gra.duzo wysciguf i wogule dzo broni. przepraszam za ortografie ale cos mi sie klawiatura psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co? Może jesteś jakimś beta testerem? Nie pisz tu że grałeś, bo to tylko spam, a i jeszcze się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:19, Kraju92 napisał:

A co? Może jesteś jakimś beta testerem? Nie pisz tu że grałeś, bo to tylko spam, a i
jeszcze się ośmieszasz.

a bo jestem betatestem.dla AE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:20, miśek love napisał:

a bo jestem betatestem.dla AE


Tak, dla AE. Kolejny użytkownik pokroju Misio Rysio. Co się dzieje z tym światem.

Sorry za off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:24, Kraju92 napisał:

> a bo jestem betatestem.dla AE

Tak, dla AE. Kolejny użytkownik pokroju Misio Rysio. Co się dzieje z tym światem.

Sorry za off top

ja bede glownym bohaterem tej gry. i nie dla ae a dla ea

przepraszam za offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego, daj sobie spokój, założyłeś konto spamerskie i walisz głupie posty w kilku tematach. Może dla Ciebie to jest śmieszne ale widać odstajemy od twojego poziomu, bo dla nas nie... Jak czujesz potrzebę to załóż kabaret. Nie powiem, żebyś dorósł, bo wiem, że swój wiek masz, a to jeszcze gorzej o Tobie świadczy bo widać wiek z rozumem u Ciebie nie idzie w parze. Poziom humoru, który tu prezentujesz jest naprawdę niski, więc może wyskocz na podwórko z kolegami, pojeździj na rowerku a do internetu i forum wróć za parę lat, jak zrozumiesz jego zastosowanie. To że czujesz się nietykalny w sieci i nikt Ci za to w zęby nie przyłoży, nie oznacza że wszystko Ci wolno.
Są spamerzy nieświadomi, po prostu piszą dużo, po kilka zdań i nie na temat, ale Ty to robisz z pełną premedytacją. Współczuję twoim bliskim, jeśli w życiu zachowujesz się podobnie ( głupio i nieodpowiedzialnie) to mają z tobą ciężki orzech....Może i dostanę za ten post warna, degrada, albo i bana, ale uprasza się moderatorów o usuwanie kont takich celowych i spamerów działających z premedytacją, bo samowola na forum jest coraz powszechniejszym zjawiskiem i to wcale nie jest śmieszne

Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować