Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 22:14, Darkstar181 napisał:

Ludzie tylko narzekają, jaka ta gra nudna, i że nic poza grafiką nie oferuje. A mi się
tam cholernie podoba. Nie wiem jak można mówić że jest nudna. W jednej misji jest tyle
możliwość dotarcia do wyznaczonego celu że glowa boli, a sami przeciwnicy są bardzo inteligentni.

Większość tych marud po prostu nie ma chyba sprzętu który udźwignął by grę.
Ja tam z niecierpliwością czekam na dodatek. Na szczęście mam jeszcze całą podstawową
wersję do przejścia (dopiero od dzisiaj posiadam grę)



Zgadzam sie z toba. Ja tez Crysisem jestem zachwycony. Gralo mi sie w niego duzo lepiej niz w Call of Duty 4 ktory tez jest gra dobra ale jak dla mnie gorsza niz Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 10:49, Vormulac napisał:

Nowy trailer:

Crysis Warhead World Exclusive Trailer HD
http://www.gametrailers.com/player/38396.html


Absolutny must-have jak dla mnie :D Trailer znakomity, szczególnie "You think they''re aliens?" "Let''s just kill it!" oraz widok dziesiątków kosmitów na niebie. Kosztuje mniej (30 dolców / 80 zł) i mam nadzieję że sprzeda się lepiej niż podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 16:43, Fouton napisał:

W Polsce będzie kosztował chyba 69 zł


Nom ... ja swój egzemplarz już dawno temu zamówiłem :P
Nie mogę się doczekać sandbox''a 2 ( o ile go dadzą ) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wymagania są bardzo zbliżone do normalnego Crysisa,ale czytałem w CD-ACTION, że nietylko pogtuningowali Unreal Engine 3, ale i zmniejszyli wymagania,a tu zonk -takie same (przynajmniej tak wszędzie jest napisane). Jeśli rzeczywiście wymagania się zmniejszą to mam nadzieję grać w wysokich detalach, jeżeli w Crysisa grałem 3/4 detali na wysokie, reszta na średnie w rozdziałce 1650x1050. Dobrze myślę ? Oczywiście nie pisze nic o AA, bo w tym przypadku jak i w drugim zostanie on zniwelowany do zera. :) Wiadomo czy będą jakieś nowe pojazdy ? Bornie ? itp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:22, Qbasmok007 napisał:

Cóż, wymagania są bardzo zbliżone do normalnego Crysisa,ale czytałem w CD-ACTION, że
nietylko pogtuningowali Unreal Engine 3, ale i zmniejszyli wymagania,a tu zonk -takie
same (przynajmniej tak wszędzie jest napisane). Jeśli rzeczywiście wymagania się zmniejszą
to mam nadzieję grać w wysokich detalach, jeżeli w Crysisa grałem 3/4 detali na wysokie,
reszta na średnie w rozdziałce 1650x1050. Dobrze myślę ? Oczywiście nie pisze nic o AA,
bo w tym przypadku jak i w drugim zostanie on zniwelowany do zera. :) Wiadomo czy będą
jakieś nowe pojazdy ? Bornie ? itp Pozdrawiam


Unreal Engine 3? Przecież Crysis chodzi na autorskim CryEngine 2, który nie ma nic wspólnego z UE3 :D Jak masz 9600 gt to powinno ci wszystko ładnie chodzić, przecież ta karta ma porównywalną moc do 8800gt, która była zalecana do Crysisa jedynki. Nowym pojazdem jest transportowiec z weiżyczką z gameplay''i a bronią SMG które można nosić dwa naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalecany był 8800, ale GTX (8800 GTX, Core 2 Quad i 4 GB RAMu) a 9600 jest wydajnościowo porównywalny z hd3870, który z kolei jest trochę słabszy od 8800GT. więc bez głupot proszę... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowych pojazdów będziemy mieli jeszcze poduszkowiec z trailera, którym będziemy jeździć po lodzie, a z broni widziałem na ostatnim trailerze jakieś zielone, ciężkie działo które przypominało miniguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:30, Vormulac napisał:

Najnowsza paczka screenshotów z Games Convention.


Omg czy ja tam widzę pociąg ? xD
Jeśli tak to super ... naprawdę lubię motyw z poruszaniem się po ''pędzącym'' pociągu ^^
A co do screenów 1-3 to trochę chaotycznie te lokacje wyglądają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:58, Vormulac napisał:

> Omg czy ja tam widzę pociąg ? xD

Dobrze widzisz. :) Lokomotywa poniżej na pierwszym screenie.


Miodzio ... mam nadzieję że będzie on pędził na złamanie karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może jest nadzieja na to, że w końcu jakoś odpowiednio zmodyfikują fizykę oraz system kolizji, aby na przykład móc z gaussa strzelać ze śmigłowca(widziałem takich gości na jednym serwerze). Problemem tam jest to, że po prostu można bezsensownie wypaść nawet przy starcie. ; p
No i w trailerku spodobał mi się skok rampą, to już może być ciekawie z takimi wyskokami. ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:36, Kalejdoskop86 napisał:

Czy Crysis Warhead robi ta sama firma co Crysis normalny? Bo ktoś tam kiedyś gadał coś,
że niby nie.

To informacja sprzeczna z prawdą. Crysisa robił Crytek, który teraz pracuje nad Warhead. W końcu Yerli raczej nie daliby swojego nowego tytułu komuś innemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować