Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły Nintendo dla "graczy z krwi i kości" na E3

30 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Nintendo ujawniło, że na tegorocznych targach E3 zapowie kilka produkcji na Wii, które powinny przypaść do gustu wiernym fanom firmy oraz doświadczonym w tej branży odbiorcom. Część z nich zostanie wydana zapewne jeszcze w tym roku, z uwagi na braki w kalendarzu wydawniczym gier first-party giganta.

Przeczytaj cały tekst "Nowe tytuły Nintendo dla "graczy z krwi i kości" na E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dotychczas Wii nie miało szczęścia do "dorosłych" gier (vide nieudany FarCry czy CoD3), miejmy nadzieję, że coś się zmieni i Nintendo pokaże coś naprawdę dobrego z tego zakresu. Czekam na relację z targów! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się wreszcie jakieś informacje o Pikmin 3, F-Zero, Starfox i może nowej Zeldzie... Już nie mogę się doczekać E3:)

Azerix:Już teraz na Wii jest duży wybór gier "nie dla casuali" więc nie wiem o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Że co? Będą gry na Wii nie dla casuali? Buahaha. Nie uwierzę, jak nie zobaczę.

Zastanów się zanim coś napiszesz, samych niecasualowych exclusiveów jest już naprawdę sporo:
Zelda: Twilight Princess, NiGHTS: Journey of Dreams, No More Heroes, RE:Umbrella Chronicles, Super Paper Mario, Zack & Wiki, Fire Emblem: Radiant Dawn, Excite Truck, Red Steel, Super Smash Bros. Brawl, Sonic and the Secret Rings, Battalion Wars 2, SSX Blur, Soulcalibur Legends, Mario Kart Wii, Endless Ocean, Super Monkey Ball, Metroid Prime 3: Corruption...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:53, Azreix napisał:

Że co? Będą gry na Wii nie dla casuali? Buahaha. Nie uwierzę, jak nie zobaczę.


Widzę, że już Ci koledzy wyżej odpowiedzieli, ja mogę dorzucić do listy Resident Evil 4: Wii Edition, Dragon Quest Swords czy Trauma Center: Second Opinion.

Szkoda, że Wii ma u nas w kraju taką opinię, a wydaje się, że serwisy o grach jeszcze pogłębiają ten stereotyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to są za gry, kiedy porównać je z tym, co proponuje konkurencja... Metroid, Zelda i kilka gier OSTATECZNIE do popykania, chociaż osoby grające w nie raczej muszą wmawiać sobie, że to zabawa lepszaniż przy Bioshocku, MGS4, Halo 3 czy GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:43, Blizzard Beast napisał:

cięcie


Tia... Tylko, że te gry rozwalają grywalnością Halo 3 i Bioshock razem wzięte. Zagraj i wtedy możemy pogadać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:43, Blizzard Beast napisał:

Tylko co to są za gry, kiedy porównać je z tym, co proponuje konkurencja... Metroid,
Zelda i kilka gier OSTATECZNIE do popykania, chociaż osoby grające w nie raczej muszą
wmawiać sobie, że to zabawa lepszaniż przy Bioshocku, MGS4, Halo 3 czy GTA4.


Prawdziwi gracze mają i Wii i X360 lub PS3 więc nie muszą sobie wmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:43, Blizzard Beast napisał:

Tylko co to są za gry, kiedy porównać je z tym, co proponuje konkurencja...

Ciekawe co konkurencja ma do zaoferowania poza FPSami i sportówkami...
Nie wszystkich podnieca strzelanie i "emocje" sportowe na ekranie TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2008 o 17:51, Taikun napisał:

Prawdziwi gracze mają i Wii i X360 lub PS3 więc nie muszą sobie wmawiać :)

Bez jaj, to że nie mam wszystkich konsol, od razu czyni mnie graczem kategorii drugiej? Pomyśl zanim napiszesz.

Metalhead86

Dnia 17.06.2008 o 17:51, Taikun napisał:

Tia... Tylko, że te gry rozwalają grywalnością Halo 3 i Bioshock razem wzięte. Zagraj i wtedy możemy pogadać ;).

Nie każdego musi bawić gra w setną część Mariana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:01, Konował napisał:

> Tia... Tylko, że te gry rozwalają grywalnością Halo 3 i Bioshock razem wzięte. Zagraj
i wtedy możemy pogadać ;).
Nie każdego musi bawić gra w setną część Mariana.

Nie każdego musi bawić gra w setnego FPSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:43, Blizzard Beast napisał:

Tylko co to są za gry, kiedy porównać je z tym, co proponuje konkurencja... Metroid,
Zelda i kilka gier OSTATECZNIE do popykania, chociaż osoby grające w nie raczej muszą
wmawiać sobie, że to zabawa lepszaniż przy Bioshocku, MGS4, Halo 3 czy GTA4.


Ano, są to takie gry, że w pierwszej dziesiątce gier na gamerankings.com cztery pozycje stanowią gry Nintendo... Ale nie chodzi tu o statystyki, ja miałem do niedawna X360 i uważam, że oferował świetną rozrywkę. Teraz mam Wii i również mam do wyboru mnóstwo genialnych tytułów. Grałem zarówno w Bioshock i Halo 3 jak i Zeldę czy Mario. Te gry są różne, to fakt, ale łączy je jedno - czas przy nich spędza się niezmiernie przyjemnie. I nie muszę niczego sobie wmawiać, grając w nie. Osobiście uważam, że najlepszym wyjściem jest mieć wszystkie konsole, a XO mam zamiar kupić znowu, tym razem z HDMI. To taka mała refleksja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Nintendo, bierzcie się do roboty, bo coś mało pozycji wypuściliście.

Mogliby też namówić parę 3rd party developerów na wydanie naprawdę porządnych (graficznie też) tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:43, Blizzard Beast napisał:

Tylko co to są za gry, kiedy porównać je z tym, co proponuje konkurencja...

Pod względem grywalności w niczym nie ustępują, a w większości nawet są znacznie lepsze od gier na konkurencyjne systemy, a to że grafika nie jest HD... jak widać nie jest to żadną przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:57, Kazmierczak-M napisał:

Wii i casualowi gracze... to wydaje sie być integralną całością . Wątpie żeby zaszły
w tym temacie jakieś znaczące zmiany

Owszem, Wii oferuje wspaniałą rozrywkę dla niedzielnych graczy, ale nie zmienia to faktu, że gier dla zwykłych graczy też nie brakuje, a z zapowiedzi już teraz widać, że pod tym względem będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:27, Nights64 napisał:

> Wii i casualowi gracze... to wydaje sie być integralną całością . Wątpie żeby zaszły

> w tym temacie jakieś znaczące zmiany
Owszem, Wii oferuje wspaniałą rozrywkę dla niedzielnych graczy, ale nie zmienia to faktu,
że gier dla zwykłych graczy też nie brakuje, a z zapowiedzi już teraz widać, że pod tym
względem będzie jeszcze lepiej.


Wymień 10 dobrych gier dla zwykłych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:34, Taikun napisał:

Wymień 10 dobrych gier dla zwykłych graczy :)

Zelda: Twilight Princess, NiGHTS: Journey of Dreams, No More Heroes, RE:Umbrella Chronicles, Super Paper Mario, Zack & Wiki, Fire Emblem: Radiant Dawn, Excite Truck, Super Smash Bros. Brawl, Sonic and the Secret Rings, Battalion Wars 2, SSX Blur, Mario Kart Wii, Endless Ocean, Super Monkey Ball, Metroid Prime 3: Corruption...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:36, Nights64 napisał:

> Wymień 10 dobrych gier dla zwykłych graczy :)
Zelda: Twilight Princess, NiGHTS: Journey of Dreams, No More Heroes, RE:Umbrella Chronicles,
Super Paper Mario, Zack & Wiki, Fire Emblem: Radiant Dawn, Excite Truck, Super Smash
Bros. Brawl, Sonic and the Secret Rings, Battalion Wars 2, SSX Blur, Mario Kart Wii,
Endless Ocean, Super Monkey Ball, Metroid Prime 3: Corruption...


Zwracam honor :) WIdzę że trochę już tego wyszło na Wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować