Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect później niż planowano!

229 postów w tym temacie

No i po jabkach... w sumie czy nie powinniśmy się tego po CDP spodziewać? To było zbyt piękne, że "tylko" 3 tygodnie różnicy między premierą europejską, a polską. Ech... dlaczego jednak EA nie wydało tej gry, oni nie zwykli mieć takich problemów.
No nic, anuluje zamówienie i będę musiał skusić się na angielską wersję ściąganą od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dupy z tymi "informacjami o dodatku", cokolwiek to znaczy. O tym, że będzie już wiemy. O tym, że za darmo - też. Co do samego przesunięcia premiery, już się wypowiadałem w innych wątkach i nie chcę teraz sobie strzępić palców. Ech, chyba CDP naprawdę znudził sie piedestał najsolidniejszego polskiego wydawcy - najpierw Hour of Victory po angielsku, a teraz to... No nic, Cenega i Techland chętnie zajmą jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect zapowiada się na całkiem ciekawego action-cRPG''a. Jednakże klimaty Star-warso-treko podobne, nie należą do moich ulubionych ;). Skusze się - BioWare to studio, którego gry mogę kupować w ciemno. Poza tym opóźnienie premiery PeCetowej to już tradycja - wtedy jednak gry na tą platformę wychodzą bardziej podrasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kupię edycję kolekcjonerską, bo skład ma naprawdę niezły, tyle tylko że chciałabym wiedzieć ile będzie kosztowała. Szkoda że gra ma opóźnienie:/ Już się nastawiłam że w nią pogram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Już miałem opieprzyć kolejny raz wydawców, jak to "umilają" życie klientom legalnym (bo piraci, jak wiadomo, i tak zadbają o siebie), a tu szczęka w dół. Wielki plus dla CDP. Nie mam zamiaru, aby to, czy uruchomię grę dziś, czy za pół wieku zależało od istnienia jakiejś usługi rejestracyjnej.
Teraz mogę polować na wydanie premierowe (gdyby wymagała rejestracji to tak jak HalfLife2, Stalker, GearOfWars), musiałaby sobie poczekać, aż porządnie stanieje...

Za politykę zabezpieczeń mogę pochwalić Microsoft, którą to firmę generalnie nie toleruję, ale tu jest wyjątkowa. Gry praktycznie niezabezpieczone, kulturalnie piszą tylko na dysku, aby nie piracić, spokojnie można zrobić kopię zapasową, oryginał schować bezpiecznie na półeczce i grając nie podskakiwać z przerażenia, jak napęd nieoczekiwanie zaskrobie. To się nazywa szacunek do klienta - jest to chyba jedyna rzecz, za którą tę firmę cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:33, radosiewka napisał:

Może kupię edycję kolekcjonerską, bo skład ma naprawdę niezły, tyle tylko że chciałabym
wiedzieć ile będzie kosztowała. Szkoda że gra ma opóźnienie:/ Już się nastawiłam że w
nią pogram;)



Niestety EK już nie kupisz - wyprzedane wszystkie sztuki. Choć zaglądaj często na sklep, może niektórzy zrezygnują (jak ja, choć nie mam akurat EK) i wtedy będziesz mogła wskoczyć na ich miejsce.

Ech... nie tylko Ty nastawiłaś się, że pograsz na wakacje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Nie wiem, czym się tak bulwersujecie, to spokojnie dało się przewidzieć i nei powiem, abym był tym zaskoczony ;-) Przeceiż zawsze są jakieś "niezależne przyczyny" , powinniście to już widzieć i tylko w spokoju akceptować ;-P
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od oficjalnej premiery (28.05) trochę minęło... Chyba CDP za bardzo skupiło się na Age of Conan ;) Jednak "zawsze patrzmy na jasną stronę życia" i miejmy nadzieję, że termin 17 lipca zostanie utrzymany. Nie obraziłbym się jakby ME pojawiło się 14.07 - ot taki miły prezent na 25 urodziny bym dostał (nie wspominając, że to już będzie po zakończeniu studiów, więc okazja podwójna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów to już recydywa w przypadku CDP czy gram.pl jeden pies ... mam nadzieję, że te śmieszne "gratyfikacje" w postaci darmowego dodatku to jakiś żart i wypowie się ktoś poważny w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłem jednocześnie edycję kolekcjonerską Alone in the Dark, to rozbiją mi zamówienie na dwa, czy sam muszę się tym zająć, czyli wysłać im maila, bo inaczej dwie gry przyjdą dopiero 17 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że to staje się już tradycją, można powiedzieć, że cdp NIE zawiódł :P
A swoją drogą, czy ktoś pamięta, aby któraś obsuwa (czy inna wtopa) wynikała z przyczyn ZALEŻNYCH od wydawcy?:>

EDIT: no tak - Wiedźmin - tu już nie było na kogo zwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie ciesze sie z faktu ze tylko w Polsce nie bedzie wymagala dostepu do netu. Podobno ma sprawdzac jakies zabezpieczenie przez net , wiec jak teraz bedzie ? Juz wole miec internet i super zabezpieczenie przed piratami niz to wszystko zdjete i podane na tacy piratom. Chyba ze to inaczej rozwiazecie. Ale i tak ja chce normalnej wersji taka jak wszedzie , nie widziwiajcie za wiele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować