Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiU3112

Battlefield Bad Company - temat ogólny

36 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2009 o 21:23, graska napisał:

czy bf bad company wyjdzie na pc?

Nie. Nie ma zapowiedzianej wersji PC.

A już spory czas minął od premiery na konsole więc wątpię żeby ta gra na PC wyszła. Bo nic o tym nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company na PC nie wyjdzie, bo założeniem EA było stworzenie Bad Company na konsole, zaś graczom PC postanowili podarowac komiksowego Battlefield: Heroes (co osobiście mi się nie podoba). Kolega pożyczył mi BC na PS3 i jedno co mnie bardzo uderzyło to fabuła: trochę bez ładu i składu ale ogólnie gra dobrze zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:39, michciu1 napisał:

Bad Company na PC nie wyjdzie, bo założeniem EA było stworzenie Bad Company na konsole,
zaś graczom PC postanowili podarowac komiksowego Battlefield: Heroes (co osobiście mi
się nie podoba). Kolega pożyczył mi BC na PS3 i jedno co mnie bardzo uderzyło to fabuła:
trochę bez ładu i składu ale ogólnie gra dobrze zrobiona.

Ea nie wydało BC na kompa z powodu piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem e-mail ze mogę zarejestrować swój egzemplarz gry na oficjalnej stronie EA zalogowałem się na tej stronie i nie mogę znależć gdzie się wpisuje ten kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajne ale cieszę się że 2 będzie też na kompa gdyż lepiej w strzelanki gra mi się na kompie , ale gra to naprawdę wypasik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na Battlefielda. Nie wiem tylko, czy brać 1943 czy Bad Company. Zależy mi głównie na trybie multiplayer, w 1943 grałem w triala i nawet mi się spodobało, chociaż brakuje mu nieco "głębi", a dokładniej innych typów rozgrywki niż Conquest. Czy w Bad Company są Helikoptery/myśliwce? Czy rozgrywka opiera się tylko na pojazdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 11:49, KrisK91 napisał:

Naszła mnie ochota na Battlefielda. Nie wiem tylko, czy brać 1943 czy Bad Company. Zależy
mi głównie na trybie multiplayer, w 1943 grałem w triala i nawet mi się spodobało, chociaż
brakuje mu nieco "głębi", a dokładniej innych typów rozgrywki niż Conquest. Czy w Bad
Company są Helikoptery/myśliwce? Czy rozgrywka opiera się tylko na pojazdach?

Bad Company zagraj sobie w demo. I porównaj. W BC są helikoptery i jest tryb Gold ush nawet niezły. I Conquest też jest po zainstalowaniu patcha.

Mi tam obie gry podeszły. A 1943 grałem w traila i również mi się podoba ale nie mam kasy na PS Store by kupić i nie mam jak przelać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pytanie jest może głupie ale nie dawno zakupiłem BC na gam.pl i obok zamówienia wyświetliło że mam do pobrania klucz. I tu jest moje pytanie do czego ten klucz i gdzie go wpisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka ostatnich dni dość ostro katowałem Bad Company. Zdecydowanie najlepszy tryb multiplayer na konsolach (zaraz obok Halo 3:). Zero lagów, dużo rzeczy do nabijania/odblokowywania no i ta miodność! Denerwują mnie tylko nieco pojazdy, są dużo mniej intuicyjne niż w np. Battlefield 2. Dlatego często wole iść po prostu na piechotę. Strasznie podoba mi się pomysł dołączania do "drużyn" na siłę. Przed chwilą trafił mi się genialny team który potrafił idealnie się zgrać, squady współpracowały, zawsze wybroniliśmy pierwsze złoto (wróg nie mógł się przebić hehe) i szturmem niszczyliśmy kolejne skrzynki. Jak się trafi dobry team to fun x2. A i nawet kilku ludków z headsetami się znalazło.

Co mnie w grze denerwuje? Snajperzy. Ci przeklęci snajperzy! Najgorszej jak trafi się taki jeden (albo i więcej) w twoim squadzie. biorę zawsze żołnierza, najprzyjemniej mi się nim gra, skupiam się na rozwalaniu skrzynek i całkiem nieźle mi idzie. Ginę i bam! Moi przyjaciele stoją z karabinami gdzieś w zaroślach kilometr od objective. Normalnie krew zalewa. Jeszcze jakby kogoś zabijali, mieli porządne K/D ratio - hoho! Ale nie. Z drugiej strony jak się trafi taki PRAWDZIWY ukryty snajper to krew zalewa przy samej próbie wyszukania tego tchórza. Taki to potrafi umiejętnie napsuć krwi...

Anyway; czekam na Bad Company 2. No i gorąco polecam BD - idealna na wieczorne online''owe potyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no pewnie że wcina w fotel. Polecam ci jeszcze Battlefield 1943. Rozgrywka podobna jednak tryb masz tylko jeden. Ale za bardzo niską cenę. I super mapy. Ściągnij triala jeszcze by sprawdzić.

Bad Company 2 czekam z niecierpliwością. Dla mnie to najlepszy multiplayer w grach. Inne równie dobre ale najlepszy Bad Company. Nawet MW 2 wymięknie przy BC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:43, sportowiec 7 napisał:

Ea nie wydało BC na kompa z powodu piractwa


Hahahahahahahahaha.Sorry ale nie mogłem się powstrzymać. Dziwne, że BC2 wydają już na PC. Czyżby spadek piractwa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy BC2 pociągnie na sprzęcie takim, jaki mam w podpisie? Mam nadzieję, że dobrze grę zoptymalizują i że nie będzie obsługiwała więcej niż 2 rdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra w wersji na PS3.
Otóż wczoraj odpaliłem gre w multi, patrze... a wszystkie staty mam wyzerowane... cóż mówi się trudno ale dlaczego po kazdej rankingowej grze nie naliczamy mi punktow do kolejnych rang... ? czy może to być spowodowane nową aktualizacja softu? czy już ktoś miał podobny problem? nie ukrywam że BC kupiłem tylko do gry przez sieć a gra nierankingowa w zupełności mnie nie rajcuje... bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:17, Davidskrk napisał:

Mam problem z gra w wersji na PS3.
Otóż wczoraj odpaliłem gre w multi, patrze... a wszystkie staty mam wyzerowane... cóż
mówi się trudno ale dlaczego po kazdej rankingowej grze nie naliczamy mi punktow do kolejnych
rang... ? czy może to być spowodowane nową aktualizacja softu? czy już ktoś miał podobny
problem? nie ukrywam że BC kupiłem tylko do gry przez sieć a gra nierankingowa w zupełności
mnie nie rajcuje... bardzo prosze o pomoc

Dziwne też tak mam. Na badcompany.ea.com mam pełne i prawidłowe staty. A w PS3 wszystko jest na zero zostało mi tylko dogtagsy, ale nie ma też liderboardu ani porównania moich frendsów. Mam nadzieję że to chwilowe bo nie będę w to grał jeśli tak zostanie (poczekam na bc2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
A ja mam pytanie ;], co muszę zrobić by mieć te bronie co pisze : "Get this weapon for free,..." i tak dalej bym wszedł na strone ale tam nic nie mogę znaleźć
Mam wersje na PS3 G.E
A czy rejestruje się sama gra, za pomocą danych z psn? Bo nic nie zakladałęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować