Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 16:04, Heterko napisał:

> Głupie te filmiki
Takich filmów będzie pełno. Nowy NFS ma być jak film. Jestem tylko ciekawy jak te filmy
wyjdą na PSP? A na słane nintendo DS wątpię aby były filmy, ale to mnie już nie ciekawi.


Pewnie usuną te filmy i zostawią same wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:12, NyGgA MiLy napisał:

Zapowiada się zajebiście po przeczytaniu zapowiedzi w CDA.Highway Battles FTW :P


Taki mały offtop. Zawsze sie zastanawiałem od czego jest skrót fTW i dojść nie mogłęm do tego. Więc co to jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:14, Ecko09 napisał:

> Zapowiada się zajebiście po przeczytaniu zapowiedzi w CDA.Highway Battles FTW :P


Taki mały offtop. Zawsze sie zastanawiałem od czego jest skrót fTW i dojść nie mogłęm
do tego. Więc co to jest? ;)



Heheh,też niedawno ''''rozkminiłem'''' FTW-For The Win-Na zwycięzce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że model jazdy w Undercover będzie lepszy od tego z Prostreeta, bo jak grałem w demko na ps3 to normalnie jadąc czułem jak bym lewitował albo jechał poduszkowcem o skręcaniu to już w ogóle nie wspomnę bo nawet zwalniać przy najbardziej ostrych zakrętach nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:42, errtime12 napisał:

Mam nadzieję że model jazdy w Undercover będzie lepszy od tego z Prostreeta, bo jak grałem
w demko na ps3 to normalnie jadąc czułem jak bym lewitował albo jechał poduszkowcem o
skręcaniu to już w ogóle nie wspomnę bo nawet zwalniać przy najbardziej ostrych zakrętach
nie trzeba było.

Ja przeczytałem gdzieś że model jazdy ma boć najbardziej realistyczny z wszystkich części. Ale przeczytałem też, że model jazdy ma być znów arcadowy( to już dawno więc może to zmienili). Nie wiem bo już pełno tekstów o Undercover czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro Street też zapowiadał sie super i g***o wyszlo z tego. Osobiście na chwilę obecną bardziej liczę na Burnouta Paradise niż na tego kolejnego kotleta, odsmarzanego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:04, Michał Raven napisał:

EA opublikowało listę samochód z Undercover: http://www.motogames.gram.pl/news-794.html
Trzeba przyznać, że np. taki Veyron robi wrażenie. ;) Chociaż i tak nie wpływie na ogólne
wrażenie gry.

Lista aut ciekawa ,byle by tylko nie pozostali na ich widoku zewnetrznym i "z maski" ,bo frajdę daje dopiero "usiąść" wewnątrz ich kokpitów "za kierownicą" jak w TDU ,GTR2, GRID ,itd..
Trzeba by "im" zwrócić uwagę jak szczegółowe (w kokpity) są auta u "konkurencji" ,bo jak ich nie będzie to totalna porażka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 23:22, Chris119 napisał:

> EA opublikowało listę samochód z Undercover: http://www.motogames.gram.pl/news-794.html

> Trzeba przyznać, że np. taki Veyron robi wrażenie. ;) Chociaż i tak nie wpływie
na ogólne
> wrażenie gry.
Lista aut ciekawa ,byle by tylko nie pozostali na ich widoku zewnetrznym i "z maski"
,bo frajdę daje dopiero "usiąść" wewnątrz ich kokpitów "za kierownicą" jak w TDU ,GTR2,
GRID ,itd..
Trzeba by "im" zwrócić uwagę jak szczegółowe (w kokpity) są auta u "konkurencji" ,bo
jak ich nie będzie to totalna porażka... :(


Nie łudź sie, nie będzie kamery z oczu kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 16:16, NyGgA MiLy napisał:

> > Zapowiada się zajebiście po przeczytaniu zapowiedzi w CDA.Highway Battles FTW
:P
>
>
> Taki mały offtop. Zawsze sie zastanawiałem od czego jest skrót fTW i dojść nie mogłęm

> do tego. Więc co to jest? ;)


Heheh,też niedawno ''''rozkminiłem'''' FTW-For The Win-Na zwycięzce :)


For the win oznacza dla zwyciezcy bardziej bo przeciez for = dla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Zapowiada się zajebiście po przeczytaniu zapowiedzi w CDA.Highway Battles
> FTW
> > :P
> > >
> > >
> > > Taki mały offtop. Zawsze sie zastanawiałem od czego jest skrót fTW i dojść
> nie mogłęm
> >
> > > do tego. Więc co to jest? ;)
> >
> >
> > Heheh,też niedawno ''''rozkminiłem'''' FTW-For The Win-Na zwycięzce :)
>
> For the win oznacza dla zwyciezcy bardziej bo przeciez for = dla
>

Ja bym powiedział ,ze chodzi tu o " Po zwycięstwo". Albo "Na zwycięstwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na mnie carlista wrażenia nie robi,bo to mieszanka aut Carbon-Pro Street z małymi wyjątkami,np.Ferrari Enzo,Opel Speedster,Seat Leon Cupra czy Jaguar XJ-220.Tak to odgrzewane kotlety:(

:A tak nawiasem...Skąd macie to info;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma BMW M3 i EVO 9 IX MR. Chociaz najfajniejszym samochodem dla mnei w calej seri NFS bylo BMW M5 takie jak w HOT PIRSUIT 2. Najpiekniejszy samochodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować