Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Ja do czasu włączenia tej gry myślałem, że cienie to podstawa, która musi być w każdej grze włączona, bo inaczej wygląda to gorzej niż sztucznie. No ale jak zobaczyłem cienie w tej grze, to powiedziałem w duchu: @#$%^&* co to @#$%^&* ma być?! Cienie wyłączyłem, ale to zbytnio nie pomogło i gra leży nieużywana na moim dysku. Gdyby nie sentyment do serii i szacunek dla własności kolegi, płyta poleciałaby przez okno z taką prędkością, że przebiłaby się przez ścianę z drugiej strony domu. No dobrze troszkę przesadzam, ale ta gra to naprawdę najgorsza część serii. Szkoda, że nie tylko w mojej opinii :/ Dobrze, że są chociaż ludzie, którym się ta gra podoba, niestety ja do nich nie należę. Znów podkreślam: to tylko moja opinia! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech powiem tak: nie ma co się żalić na błędy jak już nie raz wspominałem to jedyna gra na pc tego typu ostatnio a biorąc pod uwagę niektóre wypowiedzi to mam wrażenie, że producenci gier po prostu przyzwyczaili nas do czegoś więcej niż tylko średnich produkcji i dlatego jak coś nie zaprze nam tchu to już gniot.

A tak naprawdę przeszedłem raz tego nfsa i chyba już więcej się nie podejmę.

Co do cieni to wyłączyłem od razu wraz z efektami srodowiska bo aż oczy bolą.

Nie sądzicie, że ta grafika w menu na starcie i te filmy to tragiczna mieszanka pikseli?

Całe logo na starcie i filmiki tak jakby to były kiepskie divix-y na 22" wygląda to naprawde tragicznie.

I do tego masa bugów w stylu przejezdzam przez pulapke , goni mnie z 6 radiowozów a zniszczony zostaje jeden lol.

Oj coś EA dało ciała naprawdę im dłużej w to gram tym gorsze wrażenia.

A i jedna mała kwestia , dziwnym trafem Benz mclaren jest w grupie aut 2jklasy a nie pierwszej lol.

No i ten tuning to porażka naprawdę tu to jakby na siłę był dodany.

Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam już 86% gry i zaczęły się schody.
Bynajmniej nie z poziomem trudności a z tym cholernym doczytywaniem się elementów miasta. Niebieski ekran, ,,pauza" na chwilę, widze jak dorysowuja się elementy i gra rusza dalej. Porażka. Wczesniej tak nie miałem, dopiero dzisiaj.
O dziwo grając online wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak to nie jest az taki klon MW jak myslalem
a gra nawet mi sie spodobala,fajne samochody itp.
lecz tuning nie jest juz taki super :/
fajnym pomyslem sa tez misje itp.
Ale i tak dla mnie najlepsza czescia byl NFSU2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ,czytałem Wasze opinie (i na innych Forach też) i miałem nie kupić... I jako że zapragnąłem wyścigów w mieście a nie tylko na torach (GTR2,Race07,GTR Evolution,TOCA3,szutrowo-szosowe w Dirt) i swobodnej jazdy i ucieczek przed policją w mieście o mało nie zainstalowałem znowu "Most Wanted".. Dodam ,że mam też "Grid-a" ale mimo naprawdę świetnej grafy brak swobodnej jazdy po tych widzianym "zza barier" ładnych miastach i .. policji ;) ,a model jazdy "pływających" aut nie zachwycał.. :( . Także mam "Test Drive Unlimited" -grała piękna, samochody też i z rewelacyjnie odtworzonymi kabinami (!) ,zachowanie aut bardzo dobre ale.. dziwnie w tej grze moja kiera z ForceFeedback chodzi "delikatnie" -bez oporów i wibracji co nie daje mi tego "czucia"...
A na ostatnich NFS-ach FF mej kiery świetnie oddawał "wrażenia"..
I prawie by MW "wrócił" gdyby nie to że w końcu pomyślałem : znowu przechodzić tą grę? -dość! nie po to zmodernizowałem kompa (co nie mało kosztowało) ,by grać w gry sprzed 3 lat !! ... to już lepiej grać w współczesne "ścigałki" co mam (jw) !
Nie mogłem .. ,musiałem to sam zobaczyć i wypróbować...
Nie grałem za długo więc to wstępne spostrzeżenia... : ustawiłem grafę na maxa (w 1280x1024,AAx16,FAx2,filtrowanie tekstur-Wysoka Jakość) i nie zauważyłem żadnego "cięcia" (!) :) [CoreDuo E8400 3.0GHZ ,GF8800GTS 640MB,2GB Ram 800Mhz DDR2,XP SP3] Jedno co mnie zaciekawiło to w pełni wykorzystanie (do 100%) obu rdzeni procka!! - co w żadnej grze nie zaobserwowałem .. bywało jeden 80-100% + drugi 0-40%%max ! Tak więc ta gra potrzebuje dobrego procka dwurdeniowego ! No i myślę że grafa 512MB + Ram 2GB wystarczy...
Tak to jest u mnie i zastanawia mnie dlaczego na słabszych sprzętach mimo "zjechania" z ustawieniami grafy (jak piszą niektórzy) gra nadal "przycina".. ! -możliwe to? :-/
Poza tym grafika w grze jest faktycznie trochę nazbyt "oślepiająca" i "błyszczący" asfalt jakby był po ostrym deszczu :( - chyba trzeba będzie coś w tych "fajerwerkach" graficznych coś wyłączyć.. ;)
A sterowanie nie jest takie jak w poprzednich NFS-ach gdzie "czułem" właściwie te auta i drogę poprzez FF kiery.. -tutaj to mam wrażenie jakbym jechał autem z mocno nieprecyzyjnym układem kierowniczym i muszę wykonywać minimalne ruchy kierą a i tak czasami "przywalałem" w jakieś wymijane auto w trakcie ucieczki przed policją przez tą zbytnią czułość kierowania :( Mam nadzieję ,że przy dalszej grze jak będę tuningował mechanicznie czy zmieniał auta na lepsze (tzn precyzyjniejsze) to się zmieni bo na razie poziom gry jest łatwy ale jak będzie trudniejszy ( a będzie zapewne : w MW był w miarę gry trudniejszy) to "cienko to widzę ... :(
A wstawki filmowe to ciekawy pomysł - "przyciąga" do gry i nie myślimy że "powieje" nudą ..
To tyle na początek .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 23:58, Deejay napisał:

jest gdzieś dostępna mapa ze sklepami? bo w Googlach nie bardzo mogę znaleźć :/


Nie ma sklepów. Auta tuninguje się z poziomu menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 01:11, KannX napisał:

Nie ma sklepów. Auta tuninguje się z poziomu menu.

no już wiem :) po prostu się odblokowują po kolei :) No to w takim bądź razie coś im się pochrzaniło w menu... jak chcę kupić zablokowane części, pokazuje się komunikat, że muszę najpierw znaleźć sklep, który daną cześć oferuje...

Czyżby EA planowali pierwotnie zrobienie sklepów a la nfsu2...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie zrobiłem by grafika hmm za przeproszeniem "nie świeciła jak psu jajca" ! ;)
I nie trzeba do tego ściągać jakiegoś patch-a z nazwą "high definition" jakiegoś gostka ,który wyłącz to "świecenie" ,jakoby wyostrza grafikę ale ... zmienia coś w grze że nie można grać sieciowo !!! :(( Ale już chciałem ściągać bo miałem dość "świecenia" ,bo przecież nie miałem zamiaru jeżdzić w okularach przeciwsłonecznych ;) gdy Antywirus wykazał szkodliwość pliku i go "zneutralizował" - i chwała mu za to !

Wystarczy w grze kl. Esc wejść w Menu -> Opcjw -> Preferencje graficzne -> Świat -> Efekty świata (Wył,Niskie,Średnie,Wysokie) ustawić na "Niskie" !!! I to jest TO !!! - wreszcie "realny Świat" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich detalach pogram na Athlon 64 X2 5200+, 2X 1024mb DDR2, BFG GeForce 9600GT OC 512Ram ? Czytając wasze opinie wiem już że optymalizacja skopana jest na maksa;/. Chce grać w rozdzielczości 1024 na 768;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:41, Przez napisał:

W jakich detalach pogram na Athlon 64 X2 5200+, 2X 1024mb DDR2, BFG GeForce 9600GT OC
512Ram ? Czytając wasze opinie wiem już że optymalizacja skopana jest na maksa;/. Chce
grać w rozdzielczości 1024 na 768;p


Na wysokich spokojnie:) Ja w tej samej rozdzielczosci gram również na wysokich na karcie Geforce 8600 gt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:08, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:cZy w NFS Undercover moze zapaść noc?Czy akcja dzieje sie tylko za dnia?:)


Niestety jest to tylko dzień, a dokładniej dzieję się w samo południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:10, Kraju92 napisał:

> Mam pytanie:cZy w NFS Undercover moze zapaść noc?Czy akcja dzieje sie tylko za dnia?:)


Niestety jest to tylko dzień, a dokładniej dzieję się w samo południe.


Aha,a więc Play kłamał bo u nich pisało że po raz pierwszy w serii NFS pojawia się i dzień i noc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale tak. No chyba że jest kilka misji w nocy w co bardzo wątpię bo na 99% jestem przekonany że gra dzieję się tylko w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Tak, akcja dzieje się tylko w dzień.
Szczerze? Mam teraz CoD 4 na multi... i nie chce mi się teraz tego NfS''a przechodzić. ;D
Nie wierzę też, żeby kolejny Needfor był dobry znając EA. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 17:12, rafekx 12 napisał:

> > Mam pytanie:cZy w NFS Undercover moze zapaść noc?Czy akcja dzieje sie tylko
za dnia?:)
>
>
> Niestety jest to tylko dzień, a dokładniej dzieję się w samo południe.

Aha,a więc Play kłamał bo u nich pisało że po raz pierwszy w serii NFS pojawia się i
dzień i noc...:(


Podwójna bzdura.
1. Undercover= tylko dzień
2. Noc była choćby w undergroundzie czy Carbonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Krótka piłka: czy komuś czasem ta gra wywaliła się na pulpit np. tuż przy rozpoczęciu wyścigu?
U mnie zdarzyło się to dopiero dwa razy po 12 godzinach gry, ale przypomina mi to sytuację ze starszymi grami na starym Windowsie i trochę się zaniepokoiłem. Bo o błędach w grafice czy wielu niedogodnościach to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować