Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Witam mam pytanie:

Spoiler

Jestem juz po tym momencie w któym musiałem zniszczyc bryki Zacka i Kectora i dwie bryki kolesi z ich bandy,i tu moje pytanie czy będe miał wybór o którym pisano w PLAY że jestem albo za glinami albo za nielegalnymi wysciagmi,i ten motymw z niszczeniem bryk ile to tak mniej więcej procent gry?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jestem już jakiś czas po tym momencie i szczerze mówiąc nic nie zapowiada się to, że będę miał jakikolwiek wybór. To tylko NFS, liniowy do bólu z idiotyczną jak dla mnie linią fabularną. Po misji z atakiem na Zack''a i Hector''a kierujesz się do innej części miasta i tam dalej służysz policji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:44, xDeuSx napisał:

Spoiler

Jestem już jakiś czas po tym momencie i szczerze mówiąc nic nie zapowiada się to,
że będę miał jakikolwiek wybór. To tylko NFS, liniowy do bólu z idiotyczną jak dla mnie
linią fabularną. Po misji z atakiem na Zack''a i Hector''a kierujesz się do innej części
miasta i tam dalej służysz policji.




A szkoda,czyli PLAY znowu kłamał...:( Drugi raz już okłamali o tej samej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanko. Kupiłem Bugatti ale chwilkę potem dałem złapać się policji, a że poszła na niego cała kasa nie było stań na kaucję i zarekwirowali, jak je odkupić ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę przetestowałem NFS''a UC. Ma kilka mankamentów:
- niepotrzebnie pokazane zniszczenia (i tak nic nie robią, więc po co to?)
- kiepska optymalizacja
- porąbane menu
Mimo to, uważam, że to jest bardzo fajna propozycja. Grałem w 1, 2, 3 na PS1, UG 1 i 2 oraz Most Wanted na PS 2 oraz w P2000, Hot Pursuit 2, UG 2, Most Wanted i Carbon na PC i w UC mogłem poczuć klimat z pierwszych części. Mogłaby być trochę większa różnorodność jeśli chodzi o krajobrazy, ale jest OK. Bardzo przyjemnie się jeździ, nie wypowiem się jeśli chodzi o fabułę (nie przechodziłem, tylko wgrałem save i sprawdzałem jak się jeździ). Jeszcze dzisiaj prawdopodobnie otrzymam wcześniejszy prezent świąteczny i będę mógł się cieszyć rozgrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdążyłem edytować. Mam małą radę dla tych co się zastanawiają. Jeśli możecie zagrać przed zakupem to ściągnijcie sobie save 100% i kupcie (lub wybierzcie jak jest) Bugatti Veyron i zróbcie mu mały upgrade. Takim samochodzikiem wyruszcie na lekko krętą drogę. Jak dla mnie CUDO. (możliwe, że to już było w PS, ale ten jest dla mnie nie do przyjęcie - need for speed nie może polegać na legalnych wyścigach).
Oczywiście wszystkie opinie są moją subiektywną oceną przedstawioną jedynie w celach poglądowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam tą grę od dłuższego czasu i dzisiaj pojawił się problem

Mam już 94% gry i przed chwilą po wejsciu w gre tak jakby nie dzialał kaliwsz TAB który rozpoczyna wyścig. Sama klawiatura jest ok, sprawdzalem tab dziala w innych rzeczach natomiast w underoverze po wcisnieciu TABa nic sie nie dzieje. Pomocy

Szukalem w opcjach sterowania ale nie znalazlem mozliwosci zastapienia klawisza tab innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 15:08, Devil136 napisał:

mam pytanie na jakim najsłabszym sprzecie odpaliliscie undercover bo dzis chce go kupic
lecz nie wiem czy mi sie odpali i bedzie sie dało grac...

Powiedz lepiej jaki masz sprzęt, łatwiej bedzie określic czy u Ciebie pójdzie niż zastanawiać się na jakim najsłabszym udało się go odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:26, myszunia88 napisał:

hej, mam tą grę od dłuższego czasu i dzisiaj pojawił się problem

Mam już 94% gry i przed chwilą po wejsciu w gre tak jakby nie dzialał kaliwsz TAB który
rozpoczyna wyścig. Sama klawiatura jest ok, sprawdzalem tab dziala w innych rzeczach
natomiast w underoverze po wcisnieciu TABa nic sie nie dzieje. Pomocy

Szukalem w opcjach sterowania ale nie znalazlem mozliwosci zastapienia klawisza tab innym.


Możliwe że sa musisz dojechać na miejesce akcji,ewentualnie naciśnij G i wybierz dowolny wyścig:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanka:
1) Czy w Undercover samochody ulegają zniszczeniu?
2) Jakie ciekawe, nowe samochody zostały umieszczone?
3) Czy gra wymaga mocnego kompa?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:50, witkab napisał:

Mam takie głupie pytanka:
1) Czy w Undercover samochody ulegają zniszczeniu?


Tak, ulegają zniszczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:50, witkab napisał:

Mam takie głupie pytanka:
1) Czy w Undercover samochody ulegają zniszczeniu?
2) Jakie ciekawe, nowe samochody zostały umieszczone?
3) Czy gra wymaga mocnego kompa?

Z góry dzięki.


ad1 - ulegają ale to nic nie szkodzi jak np. w GRID,DIRT,TOCA2i3,GTR2,RACE07/GTR Evolution gdzie "czuć" jak dane uszkodzenie wpłynęło...
ad2 -jest ich dużo -popatrz wcześniejsze strony tego wątku - ,ale to doprawdy nie ma znaczenia ,bo model jazdy jest arcadowy a i nie ma widoku z kabiny jak w ścigałkach powyższych (oprócz TOCA) więc nie można się "wczuć" w prowadzenie konkretnego wozu...
ad3 - przede wszystkim jak gdzieś wyczytałem XP-ka a nie Vistę ,bo na obu systemach ktoś testował ten sam komp i na Viście "przycinało" a na XP nie ... ,a z moich obserwacji potrzeba procka dwurdeniowego ,bo w Zadnej grze nie widziałem by oba rdzenie były wykorzystywane po 100% a tu tak ! (spr. na Core2Duo E8400 3Ghz) ,grafa 512MB też raczej wymagana (tego nie mogłem stwierdzić.. spr.na 8800GTS 640MB) i z RAM-u 2GB i powinno "smigać"na full ...jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:58, hehe napisał:

> mam pytanie na jakim najsłabszym sprzecie odpaliliscie undercover bo dzis chce go
kupic
> lecz nie wiem czy mi sie odpali i bedzie sie dało grac...
>
Powiedz lepiej jaki masz sprzęt, łatwiej bedzie określic czy u Ciebie pójdzie niż zastanawiać
się na jakim najsłabszym udało się go odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:47, Devil136 napisał:

> > mam pytanie na jakim najsłabszym sprzecie odpaliliscie undercover bo dzis chce
go
> kupic
> > lecz nie wiem czy mi sie odpali i bedzie sie dało grac...
> >
> Powiedz lepiej jaki masz sprzęt, łatwiej bedzie określic czy u Ciebie pójdzie niż
zastanawiać
> się na jakim najsłabszym udało się go odpalić.
Pisze o tym na moim sajcie....AMD Athlon xp2500+bartone-1GB ram-radeon x1650pro 512mb...

Pro street mi idzie na wysokich po za odbiciami a do innych gier nie mam zastrzeżen...
Odpowiedddzcie prosze bo nie chce pcha pienidzy w błoto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:18, smigolx napisał:

Mam szybkie pytanko. Kupiłem Bugatti ale chwilkę potem dałem złapać się policji, a że
poszła na niego cała kasa nie było stań na kaucję i zarekwirowali, jak je odkupić ;p?

mam ten sam problem ale obawiam się że się nie da odkupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:55, Devil136 napisał:

Pchac pieniedzy w bloto
a gra moze isc na niskich byle by zagrac????????????????????????????????????????????????????????


Podobno dla niektórych gra rzeczywiście słabo chodzi,ale mam rade,ja ustawiłem rozdzielczość 1152 na cos tam:D i gra chodzi na high aa x 2 bez absolutnych przycięć,a karta graficzna moja demonem szybkości nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować