Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 11:55, player000 napisał:

mnie również naklejki nie jarają aczkolwiek chodziło mi o takie żeczy jak samochodzy
czy części tuningowe. Jeszcze takie pytanko; czy warto kupować samochody czy poczekać
aż jakiś się wygra tak jak samochód klasy 3 (ja niestety wcześniej TT kupiłem)??



szczerze? Mam te 47% gry i do tej pory nie kupiłem żadnego samochodu. To co mam to wygrałem.
Nie warto wydawac kase na nowe fury bo poziom w tej grze jest bliski zeru i nawet jadąc traktorem bez problemu wygrałbyś kazdy wyścig. Poziom oponentów w tej grze lezy i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:26, Michał Raven napisał:

> W tym NFS jest cykl dzien/noc? Bo nie grałem jeszcze
Nie, nie ma. Jest tylko dzień z brzaskiem, południem oraz zachodem słońca.

Zmień te wpisy w rejestrze a przekonasz sie zę tak nie jest :)
[HKEY_LOCAL_MACHINE_SOFTWARE_EA Games_Need for Speed Undercover]

"g_RoadReflectionEnable"=dword:00000001
"g_CarLodLevel"=dword:00000002
"g_RainEnable"=dword:00000001
"g_VSyncOn"=dword:00000001

Przed edycją
http://img84.imageshack.us/img84/2217/82483771ls8.jpg
i po
http://img136.imageshack.us/img136/8243/64506744ie6.jpg

To są opcję które są niedostępne z poziomu gry. Tak niestety wygląda optymalizacja według EA, usunąć z opcjii gry dodatkowe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko ok ale TDU i GRID to są idealne tytuły do jazdy z kokpitu i frajdy z kierowania autem tu GRID akurat na kierownice najlepszy nie jest :)

A w nfs najważniejsze jest szybkie w pełni arcadowe śmiganie z padem i tylko z padem w łapie.

NFS to typowa bez stresowa gierka arcade, których jest mnóstwo na konsolach no ale trzeba grać z zamiłowaniem we wszystko żeby móc wyciągać pozytywy z takich (udanych) produkcji jak "undercover" - 60% gry i nadal mam ochotę walnąć zgrzewkę pod nogi i na kanapie popykać ze znajomymi. I nie muszę 20 razy podchodzić do wyścigu żeby przejść dalej.

NFS: U nie jest spełnieniem moich marzeń ale da mi zapewne kilkadziesiąt godzin rozrywki przez conajmniej rok za te 99zł to chyba nie aż tak żle.

- no teraz się zacznie konwersacja:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień minął i "zero" konwersacji .. ;)
... no tak , przecież ci co zniechęcili się powyższymi "wrażeniami" z gry - nie mają co pisać ..
, a ci co jednak kupili pewnie dlatego nie piszą ,bo... "brak słów" (?) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co?Jakie wrażenia po zakupie tej gry jest warta tej kasy? Opłaca się ja kupić? Cały czas się zastanawiam .Słyszałem że jest bardzo podoba do Most Wanted ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 23:05, mattex napisał:

Czyli co?Jakie wrażenia po zakupie tej gry jest warta tej kasy? Opłaca się ja kupić?
Cały czas się zastanawiam .Słyszałem że jest bardzo podoba do Most Wanted ...?


Bardzo podobna. ale z opinii (wszystkich) wynika, że to najgorsza część serii NFS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie przesadzał z tą opinią "najgorsza część gry" nfsy trzeba lubić i tyle.
Jeśli połączenie gripu i prędkości z pro street ci odpowiada to kupuj ale raczej nie ma co się śpieszyć lepiej poczekać na reedycję w niższej cenie za jakieś kilka miesięcy :)

BTW, najgorszy według mnie był carbon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA niestety ma tak, że gdy już wyda naprawdę fajnego NfS-a, to potem kilka kolejnych są właściwie kopiami poprzednika. Ostatni, czyli Pro Street był OK, ale boję się, że jak zwykle czeka nas festiwal przeciętniactwa, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na Pga w Undercover na Xbox 360 i... na padzie to jest bajka gra się tak miło steruje że mogłbym całymi dniami przed Xboxem spędzać jeśli bym go miał:(
Co mnie zawiodło inteligencja kierowców jeden z graczy nie wiedział jak ruszyć samochodem (byłem przed nim)
i stał w miejscu a przeciwnik zamiast go wyminąć to wniego uderzał aż maska mu sie wygieła:)
no cóż samochód był uszkodzony ale nawet po zderzeniu 150 km/h sie nie byłeś w stanie rozwalić tak jak w prostreet.
Czyli powtórka z undergranu nielegalnych wyścigów z tym że lepszą grafiką zarypistą animacją przed wyścigiem i nieco ruchliwszym miastem.Co mi sie jeszcze rzuciło w oczy na początku gry zaczynasz w jakims naprawdę kiepskim wozie a w poprzednich to zawsze juz coś byłeś w stanie z niego wyjąć a w tej wersji juz trudniej trzeba te wyścigi przejechać i liczyc że przeciwnicy sie zderzą na światłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA powinno jednak siłą rzeczy zaczerpnąć trochę np z
TDU -salony samochodowe, avatar, grafika
Flatuot - model zniszczeń i więcej interakcji z otoczeniem.
juiced 2 - tuning i liczbę wozów:)
GRID - model jazdy i jazda drużynowa.
I już byłoby lepiej.


Sam UC nie jest najgorszy wręcz taka sympatyczna arcadówka rodem z konsoli "for fun" i mi nawet przypadła do gustu bo po kilku godzinach zarywania lapów w STCC or GTR czasem trzeba odpocząć a jak w telewizji nic nie ma to buch i jest NFS i nawet dobrze, że tak szybko bo po przejściu PS 5 razy już mi brakowało czegoś nowego więc MW poszło na pierwszy plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 23:05, mattex napisał:

Czyli co?Jakie wrażenia po zakupie tej gry jest warta tej kasy? Opłaca się ja kupić?
Cały czas się zastanawiam .Słyszałem że jest bardzo podoba do Most Wanted ...?

Jest bardzo podobna do Most wanted. Są miejsca gdzie można psuć otoczenie aby zablokować drogę policjii. W carbonie tego nie było. Miasto jest największe. Może 2 razy, albo i 3. Nie pamiętam za bardzo poprzednich miast. Do tego dochodzi najlepsza grafika i tiuning. Edytor naklejek + możliwość lakierowania samochodu w różnych miejscach, może jest jeszcze więcej nowości. Jak dla mnie opłaca się kupić jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 10:50, Heterko napisał:

Jest bardzo podobna do Most wanted. Są miejsca gdzie można psuć otoczenie aby zablokować
drogę policjii. W carbonie tego nie było.


Hmm ależ taki motyw w carbonie owszem był :)

Co do kupna to naprawdę gra nie powala na singleu ale na multi to już inna bajka bardzo fajne tryby polecam dla multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy NFS w jakiego grałem. Nie kupujcie tego gówna nawet za 3 dychy.

Zero optymalizacji - grafa gorsza niż Most Wanted a wymagania dwa razy większe, auta wyglądają gorzej niż w Undergroundzie 1
Skopana fizyka jazdy - auto jedzie jak przyklejone drogi, nawet jak staram się zarzucić tyłem to nie ma możliwości wykręcić nawet bączka
Poziom trudności dla dzieci z przedszkola, nie można go zwiększyć
Gangsta rap muza wkurwia na maxa odechciewa sie jeździć - jedyna opcja to wyłączenie tego shitu i zapuszczenie jakiegoś radia
A Ford Mustang Shelby GT 500 w wersji KR jest za drogi!

Jeśli chcecie już jakiegoś NFSa, bierzcie Most Wanted albo Pro Street, niektórym może podpasuje Carbon. Ale nie to gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:42, damianus 1996 napisał:

A opłaca się kupić????


niee

nawet moim koledzy, ktorzy gre sciagali (sic!) zalowi zmarnowanego czasu, a jak pirat zaluje to juz jest cos na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:25, Zyzio Ziom napisał:

Najgorszy NFS w jakiego grałem. Nie kupujcie tego gówna nawet za 3 dychy.

Zero optymalizacji - grafa gorsza niż Most Wanted a wymagania dwa razy większe, auta
wyglądają gorzej niż w Undergroundzie 1
Skopana fizyka jazdy - auto jedzie jak przyklejone drogi, nawet jak staram się zarzucić
tyłem to nie ma możliwości wykręcić nawet bączka
Poziom trudności dla dzieci z przedszkola, nie można go zwiększyć
Gangsta rap muza wkurwia na maxa odechciewa sie jeździć - jedyna opcja to wyłączenie
tego shitu i zapuszczenie jakiegoś radia
A Ford Mustang Shelby GT 500 w wersji KR jest za drogi!

Jeśli chcecie już jakiegoś NFSa, bierzcie Most Wanted albo Pro Street, niektórym może
podpasuje Carbon. Ale nie to gówno!

nie wiem o co Ci chodzi , u mnie gra chodzi płynnie , wyłączyłem punkbustera, bo mi przycinało przy włączonym, a co do samochodów to zrób fotke auta z undergrounda i z undercovera UDOWODNIJ , że underground ma ładniejsze graficzne samochody, a może masz strasznie stary sprzęt i nie możesz sobie odpalić na wysokich detalach ? to wtedy zrozumie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi wejdzie na kompa ta gra skoro mam procek AMD ATHLON XP 2600+???

Jestem tylko niepewny co do procka, bo reszta sprzętu jest na tyle mocna, że jak bym miał lepszy proc, to byłbym pewnym na 100% że mi wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem EA Black nie powinna wydawac serii NFS-ow co roku, poniewaz to tylko zwadza z boku graczy. Lepiej by EA wysilila troszke wiecej czasu na poswiecenie tej grze by mogli ja dopracowac w pelni. Wystarczy popatrzec np. Carbon i Pro Street nie okazaly sie rewelacja chociaz bardzo wiele postepow zrobiono np.: aerodynamika, model zniszczen, czy odczucie predkosci (PS). Mimo to serie te nie byly powalajace na kolana. Chociaz kazdy ma inny gust. Ale mysle, ze jakby Panowie z EA B posiwecili troszke wiecej czasu grze to od razu mysle ze bylaby o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to gniot pod względem optymalizacji... Jak to na moim komputerze (Athlon 64 X2 2Ghz, 2 GB RAM, Zotac 9600GT AMP!) może się ciąć nawet na najniższych...? A grafika jest słaba nawet na najwyższych ustawieniach i jeszcze nie wiadomo dlaczego dziwnie pojawiające się i znikające cienie... Przeszedłem Carbona, chociaż był niezbyt dobrą grą (chyba przez to, że ukończyłem go w czasie niższym niż czas Usaina Bolta na 100m), przeszedłem ProStreeta, chociaż nie pasował mi ten styl jazdy, ale w Undercoverze odechciało mi się po 2 wyścigach. IMO najsłabsza część NFS, na szczęście nie kupiłem tego, a pożyczyłem od kolegi (to jest legalne? :P) Podkreślam, że to tylko moja opinia, żeby nie było tu jakichś chorych akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować