Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

gra przeciętna, jako fan Most Wanted oczekiwałem znacznie więcej. Zawiódł mnie styl jazdy i optymalizacja, mój sprzęt nie jest demonem szybkości ale na najniższych ustawieniach gra potrafi przyciąć a wygląda gorzej niż MW, które chodziło na full. Może za rok będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:03, ibisz napisał:

Ta gra to gniot pod względem optymalizacji... Jak to na moim komputerze (Athlon 64 X2
2Ghz, 2 GB RAM, Zotac 9600GT AMP!) może się ciąć nawet na najniższych...? A grafika jest
słaba nawet na najwyższych ustawieniach i jeszcze nie wiadomo dlaczego dziwnie pojawiające
się i znikające cienie... Przeszedłem Carbona, chociaż był niezbyt dobrą grą (chyba przez
to, że ukończyłem go w czasie niższym niż czas Usaina Bolta na 100m), przeszedłem ProStreeta,
chociaż nie pasował mi ten styl jazdy, ale w Undercoverze odechciało mi się po 2 wyścigach.
IMO najsłabsza część NFS, na szczęście nie kupiłem tego, a pożyczyłem od kolegi (to jest
legalne? :P) Podkreślam, że to tylko moja opinia, żeby nie było tu jakichś chorych akcji
:D


Panie bo masz pan proca z minionej ery i choćbyś tam gtx załączył to będzie cięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:50, mefisto666 napisał:

Panie bo masz pan proca z minionej ery i choćbyś tam gtx załączył to będzie cięło :)

To ja pytam co do tego czegoś potrzeba, jeżeli wszystkie Crysisy, GRiDy czy inne Assassiny nie potrafiły się na chwilę zaciąć ;) Wiem że procesor mam słaby, ale naprawdę nie było gry, która by się tak u mnie przycinała, a na serio grałem w najbardziej wymagające gry, które miały stokroć lepszą grafikę :P W sumie nie tylko ja tak mam, BoloMaster też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale ta pomarańczowa poświata jest koszmarna. W Most Wanted też było coś podobego (visual treatment), ale ustawiłem to na low i wszystko wyglądało normalnie - nawet bump mapping był lepszy i ''głębszy'' na low. A tak w ogóle to znowu zacząłem grać w Most Wanteda. Mimo, że gra ma już 3 lata, to grafika nadal jest bardzo ładna, a grywalnośc miodna. Ta gra dla mnie to ewenement, bo normalnie nie przepadam za zręcznościówkami, ale Most Wanted jest jakiś wyjątkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:17, CBOOL22 napisał:

Wchodze na oficjalną stronę NFS Undercover a tu
"Przed wami najbardziej dopracowany Need for Speed™ w historii"

Takie coś to bardziej do kwasów :) A co do gry - cóż jestem zaskoczony - negatywnie. Kolega przyniósł i graliśmy trochę. Według mnie to co najmniej dziwne, że grze w wersji X360 spada framerate, kiedy GTA IV (ten sam silnik) chodzi normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:09, MLODY2K6 napisał:

Ale co zrobic z tym plikiem Texmod jesli gre mam zainstalowana na d:\gry\...???

TexMod to jest program, tutaj chodzi o to żeby wypakować tą paczkę do folderu z grą, zastąpić pliki, po czym odpalasz Texmoda, aplikację ustawiasz jako NFS''a, i dodajesz tam nizej ten plik z teksturami... PTF czy jakoś tak...
wiem bo w GW ( guild wars) robielm tak z mapami, wiem jak to działa. Tylko że mam problem, bo jak odpalam grę to mam czarny ekran x_X i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:09, MLODY2K6 napisał:

Ale co zrobic z tym plikiem Texmod jesli gre mam zainstalowana na d:\gry\...???

wszystkie pliki z archiwum kopiujesz do głównego katalogu gry.klikasz na ten skrót texmod i szukasz pliku .exe nfsa
gra sie odpali.Żeby miec tekstury HD za każdym razem musisz odpalić z tego skrótu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam texmoda tylko skrot do tego. I tu jest problem ze to skrot a nie program. Czy mozesz podeslac mi ten programik? mlody2k6@vp.pl z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:12, MLODY2K6 napisał:

Ale ja nie mam texmoda tylko skrot do tego. I tu jest problem ze to skrot a nie program.
Czy mozesz podeslac mi ten programik? mlody2k6@vp.pl z gory thx


Masz... tam w paczce jest Folder Texmod
Pomoze mi ktos? :/ Do tego nie dziala mi xfire w grze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:12, MLODY2K6 napisał:

Ale ja nie mam texmoda tylko skrot do tego. I tu jest problem ze to skrot a nie program.
Czy mozesz podeslac mi ten programik? mlody2k6@vp.pl z gory thx


właśnie z tego skrótu się odpala, a folder texmode musisz mieć jeśli ściągnąłeś z tego adresu co podałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o systemie malowania fury ,bo mi nie bardzo przypadł do gustu ciężko kolor odpowiedni wyłapać, wybór koloru w poprzednich częściach był lepszy...

20081129230833

20081129230839

20081129230845

20081129230852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ludzie nie wiem czemu tak narzekacie że gra wam muli.
Mi na E4500,GF 8500GT, 2GB RAM chodzi wszystko na full, AAx6,średnio 25-40FPS(oprócz cieni(wyłączone), i światła(średnie)).
Jeśli gra Wam się mocno tnie, spróbujcie wyłączyć cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 23:13, danielbr napisał:

Jeśli gra Wam się mocno tnie, spróbujcie wyłączyć cienie.


cienie to sie powinno wyłączyć nawet jak sie nie muli! Przeciez są takie syfiaste...juz w w Gothicu z 2002 roku były lepsze a nie takie poszarpane,na Nhancerze dalem AAx16 i nic sie cienie nie zmieniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować