Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 16:42, Dekerinho6 napisał:

Nowy NFS jest bardzo fajny, fajna grafika i fajne autka, bardzo ciekawe wyścigi itp.
Ale ja i tak wolę starego dobrego Most Wandeta ;P


Fajna gra.haha nie no masakra,ty wierzysz w to co piszesz? Fajna grafika?Może i tak ale po ściagnięciu fanowskiego patcha,ciekawe wyścigi-3 stare odgrzewane kotlety i jeden nowy.Szkoda że seria NFS sie nie zakonczyła na Undercover i już teraz EA robi jakiś kolejny szajs z podtytułem Shift :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja juz jestem byłym fanem serii NFS, poprostu mam już dość tego samego ( Czy nie lepszy jest np. Burnout Paradise The Ultimite Box , też od EA, ale jest ciekawszy ) ale musze przyznać że do nfs wrócę chociażby po to aby pośmigać sobie odpicowanym Veyronem po autostradach . . . . ;7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakończeniu wszystkich wyścigów fabularnych będę mógł kontynuować rozgrywkę i ścigać się w wyścigach pobocznych czy moim oczom ukaże się lista płac, a po niej główne menu?

Tak w ogóle to mam małe kłopoty, ponieważ dopiero co odblokowałem drugą część miasta i moje Audi TT zostaje daleko w tyle za Porshakami przeciwników. Problem polega na tym, że wszystkie lepsze samochody w dalszym ciągu mam zablokowane :/ Przykładowo Highway Battle. Jadę bezkolizyjnie, używając nitro, ale przeciwnik w Porshe odstawia mnie na 300 metrów przy drugim zakręcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:47, Sandro napisał:

Czy po zakończeniu wszystkich wyścigów fabularnych będę mógł kontynuować rozgrywkę i
ścigać się w wyścigach pobocznych czy moim oczom ukaże się lista płac, a po niej główne
menu?

Tak w ogóle to mam małe kłopoty, ponieważ dopiero co odblokowałem drugą część miasta
i moje Audi TT zostaje daleko w tyle za Porshakami przeciwników. Problem polega na tym,
że wszystkie lepsze samochody w dalszym ciągu mam zablokowane :/ Przykładowo Highway
Battle. Jadę bezkolizyjnie, używając nitro, ale przeciwnik w Porshe odstawia mnie na
300 metrów przy drugim zakręcie...

Wykonaj wszystkie wyścigi z "mniejszą liczbą". Wtedy osiągniesz wyższy poziom i dostęp do nowych części i samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 07:21, Karanthir666 napisał:

/.../

A możesz mi powiedzieć czy po zakończeniu wątku głównego będę mógł dalej kontynuować grę czy będę musiał zaczynać od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 17:31, Sandro napisał:

A możesz mi powiedzieć czy po zakończeniu wątku głównego będę mógł dalej kontynuować
grę czy będę musiał zaczynać od początku?

Nie mogę, ponieważ do końca nie wytrwałem. Ale zakładam, że będzie można grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 17:31, Sandro napisał:

A możesz mi powiedzieć czy po zakończeniu wątku głównego będę mógł dalej kontynuować
grę czy będę musiał zaczynać od początku?

Będziesz mógł śmiało grać dalej, ciągle pozostaną wyścigi, których wcześniej nie zrobiłeś. A potem zostaje wolna jazda po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem w misji Pułapka (42% kariery). Mam w niej zniszczyć pojazd Zacka ale za cholerę nie mogę tego zrobić. Raz doprowadziłem do tego, że jego samochód przekoziołkował (logicznie rzecz biorąc powinien być rozbity w 3 du.py) i nie otrzymał żadnych uszkodzeń! Czy to jakiś błąd, miał ktoś podobnie? Jaki jest najlepszy sposób na przejście tej misji? Jak coś jeżdżę tym niebieskim Dodgem, bodajże sr8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się tutaj jakoś ustawić poziom trudności, czy jest tylko jedeni i Jak odzyskać samochód zabrany przez policję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 15:47, Sandro napisał:

Czy po zakończeniu wszystkich wyścigów fabularnych będę mógł kontynuować rozgrywkę i
ścigać się w wyścigach pobocznych czy moim oczom ukaże się lista płac, a po niej główne
menu?

Tak w ogóle to mam małe kłopoty, ponieważ dopiero co odblokowałem drugą część miasta
i moje Audi TT zostaje daleko w tyle za Porshakami przeciwników. Problem polega na tym,
że wszystkie lepsze samochody w dalszym ciągu mam zablokowane :/ Przykładowo Highway
Battle. Jadę bezkolizyjnie, używając nitro, ale przeciwnik w Porshe odstawia mnie na
300 metrów przy drugim zakręcie...

hmm dziwne bo ja nie miałem problemów z Porsche przeciwników(jeździłem najlepszym na-ten-moment dostępnym Nissanem) i dziwiłem się ciągle jak to możliwe że rzeczony Nissan miażdży te wszystkie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na PS3 i zastanawiam się, czy po prostu przyciśniecie pedału na maksa przez cała, trasę nie jest niezawodną metodą na wygranie wszystkiego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy można jakoś odzyskać zarekwirowany przez policję
samochód? Bo jeśli nie to delikatnie mówiąc "czapa":) I drugie pytanie do grających
na x-boxie, na czym polega achievment: " Wirus kotka i myszki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 08:00, Dark_elves napisał:

) I drugie pytanie do grających na x-boxie, na czym polega achievment: " Wirus kotka i myszki"?

Cat and Mouse Virus - 5 punktów
Bądź zarażony przez innego gracza virusem Cops and Robbers w evencie Cops and Robbers


Co do odzyskania zarekwirowanej fury, to nie mam bladego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 09:01, Michal_Raven napisał:

Cat and Mouse Virus - 5 punktów
Bądź zarażony przez innego gracza virusem Cops and Robbers w evencie Cops and Robbers


Ale właśnie tego nie rozumiem, jak to zarażony wirusem? To jakaś przenośnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:42, Dark_elves napisał:

Ale właśnie tego nie rozumiem, jak to zarażony wirusem? To jakaś przenośnia?

Najprawdopodobniej tak. Ciężko mi jednak dokładnie określić o co w tym chodzi. Nie ma innego wyjścia jak zagranie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 16:00, Michal_Raven napisał:

> Ale właśnie tego nie rozumiem, jak to zarażony wirusem? To jakaś przenośnia?
Najprawdopodobniej tak. Ciężko mi jednak dokładnie określić o co w tym chodzi. Nie ma
innego wyjścia jak zagranie online.

ok, jakoś poszło graliśmy 3vs.3 i po skończeniu odblokowało się, jednak do teraz
nie wiem co należało uczynić aby tak się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś bodajże zostaje "naznaczony" tym, i teraz przy graniu w Cops and Robbers wirus przechodzi na innych graczy...nie ma to znaczenia innego niż samo zadanie/achievement/nagroda/trofeum/co tam jeszcze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a jest jakieś roziwązanie jeśli wygrałem wszystkie wyścigi, ale chciałbym pojeździć dalej,
żeby mieć wszystkie dominacje, jednak nie stać mnie na lepszy samochód to co mam zrobić?
Myślałem, że gra na 100% da mi dostęp za darmo do wszystkich samochodów, a tutaj taki klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować