Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!

46 postów w tym temacie

gram.pl

W samym środku tygodnia sklep gram.pl wraz z CD Projektem przygotował dla swoich klientów naprawdę mocną niespodziankę. Rusza Wielka wyprzedaż, w ramach których wiele doskonałych tytułów kupić będzie można w niespotykanych dotychczas cenach!

Przeczytaj cały tekst "Ruszyła Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilak RPGów do przejścia ale może się skusze na Maskę Zdrajcy bo zastanawiam sie nad zakupem Neverwinter Night 2. Reszta mnie jakoś nie ciągnie... A może Guld Wars? W sumie wypadałoby zacząć od podstawki która dostała obniżkę "której nie ma" tzn. nie mogę znaleźć jej w podanej cenie niższej o 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, muszę się czepnąć, ale jakaś nędzna ta promocja. :) Podam przykład z grą "Sam & Max", bo chciałem ją sobie zamówić.

Nie przedłużając: od momentu premiery przed kilkoma miesiącami do wczoraj, można było kupić tę grę za 62,90 zł przy wykorzystaniu wPLNów. Dziś, po głośno reklamowanej 30-proc. obniżce, cena tej gry wynosi 59,90 zł (i nie można wykorzystywać wPLNów). 3 zł mniej to - jakby nie patrzeć - nie jest 30 proc.

I tak, wiem, że teoretycznie jesteście w porządku, ale liczyłem na realny upust, a nie ruchy pozorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość gier konsolowych po prostu poraża... Zwłaszcza jeżelii chodzi o PlayStation 2. -.-''
P.S. Jakby ktoś nie zrozumiał, to ironia...
Hm, jednak jeśli chodzi o gry na PeCeta, to z pewnością się skuszę na TimeShifta i Blacksite. Pomijam fakt, ze te gry mi na sto procent nie pójdą nawet na najniższych detalach - ja już taki jestem i muszę mieć te przedmioty zwłaszcza, gdy są w promocji. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by byla super promocja gdyby nie to ze te "%" to tylko zmylka ;p nie dosc ze liczone zle to jeszcze liczone od ceny sugerowanej :p ale coz ... w kazdym badz razie troche taniej jest wiec cos kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z promocyjnych zamawiam jedną, i topsellera też jedną - razem wyjdzie około dziewięćdziesięciu złotych zamiast stu czterdziestu.
Szkoda, że ta promocja nie obowiązuje choćby w empiku, zaoszczędziłbym jeszcze ponad dziesięć złotych.
Do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się skusił na "Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy" i "Wiedźmina" , ale niestety w tym lecie będę miał wielki wydatek jakim jest konsola PS3 (+ jakieś gry na tą konsole) i nie wiem czy znajdzie się kasa na te tytuły. ;P

PS.A może jednak... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:22, Forgotten napisał:

Ja z promocyjnych zamawiam jedną, i topsellera też jedną - razem wyjdzie około dziewięćdziesięciu
złotych zamiast stu czterdziestu.
Szkoda, że ta promocja nie obowiązuje choćby w empiku, zaoszczędziłbym jeszcze ponad
dziesięć złotych.
Do piątku:)


Obowiązuje. Od jutra albo piątku, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:29, Jasió napisał:

Obowiązuje. Od jutra albo piątku, nie pamiętam dokładnie.

Ooo to nieźle. W piątek zawsze jeżdżę na zakupy więc chyba wpadnę( przy okazji) do empiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie skusze sie, niestety nic dla mnie nie przygotowaliście.. ale i tak jestem zadowolony bowiem GRID stał sie moją własnością ( w przyszłym tygodniu po niego przyjeżdżam i nie muszą czekać na mnie żadne niespodzianki ;) i basta!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować