Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl!

46 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 16:53, Spector 109948 napisał:

A może Guld Wars?
W sumie wypadałoby zacząć od podstawki która dostała obniżkę "której nie ma"


Ekhm... Obniżkę dostał chyba tylko Eye of the North, który jest dodatkiem, a nie podstawową kampanią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-30% jest liczone od ceny bez wykożystania WPL''nów (czyli ceny bazowej) a nie po ich odjeciu. Fajnie by było gdyby tak było ;) ale promocja ta bedzie obowiazywała w sklepach a tam WPL wykozystac sie niestety nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja w poniedziałek zamówiłem Wiedźmina. Mogłem zaczekać... Na szczęście tak naprawdę potaniał tylko kilka złotych (z 74,90), więc jakoś to przeboleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze przed wakacjami CD Projekt surfuje nam taką wyprzedaż ;)

No cóż, w tej jak dla mnie nic ciekawego nie ma. Nawet obniżona cena Unreal Tournament III na Playstation 3 wcale nie jest taka świetna, więc ja raczej nie skorzystam. Ogólnie rzecz biorąc, to ta noworoczna czy tam wiosenna była większa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW:EotN za 69.90. Tyle samo co w wirtusie. Słabiutka promocja. Co innego jak by nie wliczano w procent zniżek w wPLN, no ale chłit musi być. Z drugiej strony plus dla CDP za nowe pozycje w PK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MÓJ SKARBIE !!!! ! CHODŹCIE TU DO MNIE MOJE GRY !!! ZŁE gram pl CHCIAŁO NAM NAS ODEBRAĆ ! ALE MY SIE NIE DAMY !!!!! BĘDZIEMY WAS MIEĆ !!! Hahahaha ... ostrze już pazurki właśnie zamawiam Frontlines''a FOW i World in Conflict a do tego jeszcze Rainbow Six Vegas 2 ! Jeżeli ktoś już ma ( albo będzie miał ) i będzie grac przez neta to prosze o identyfikacje . PRZEJDZMY DO "obniżki gier" . Miło się patrzy na kolejną już wkacyjnom wyprzedaż , jakies te zniżki są super , tylko część z nich .. Ale mimo tego super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem do PK wchodzi tylko podstawka i faction. Reszta może z czasem dojdzie. Podstawkę mam od premiery. Factiona teraz dokupię:) bo gra jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno ale nie tym razem :/ Ewentualnie wiedźmin którego nie mam do tej pory (ja naprawdę jestem patriotą wcześniej się nie dało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tutaj dla siebie nie mogę znaleźć. Albo ta wyprzedaż jest taka słaba, albo po prostu gry nie w moim guście. Na wakacje prędzej kupie sobie Guild Wars z Platynowej Kolekcji niż coś z tej wakacyjnej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, prawdę mówiąc taka sobie oferta. Większość tych gier można znaleźć na pewnym portalu aukcyjnym w podobnych cenach. Mam ochotę na Wiedźmina po przeczytaniu pierwszego tomu sagi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować