Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.12 do Diablo II już jest!

75 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Chociaż zza horyzontu lada chwila może wyjrzeć Diablo III, część druga nadal ma się bardzo dobrze, co udowadnia m.in. wydany do niej wczoraj patch z numerem 1.12. Dzięki niemu wszyscy ci, którzy mają na dysku pełną instalację gry razem ze wszystkimi plikami .mpq będą mogli zabijać kolejne hordy potworów bez wkładania płyty do napędu.

Przeczytaj cały tekst "Patch 1.12 do Diablo II już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to kocham Blizzarda :) ... Nie co ze nie trzeba mieć CD, to na dodatek ich gry można przenosić z jednego kompa, na drugi, bez konieczności instalacji xD ( jest to super, zwłaszcza gdy przeinstalowywuje się system ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na finalną wersję patcha 1.69 do NWN, jestem tylko ciekaw czy CDP się nim zainteresuje i postanowi dostosować go do polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gral bym w to ciagle gdyby szlo dac rozdzialke wieksza niz 800x600 np 1280x1024 i jakas HD 1920x1080 bo jak to na LCD odpalam to zal jaka pixeloza sie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle miła wiadomość ^^. Już spieszę odkurzyć mojego druida i hammerdina. Najnowszy patch to całkiem fajne udogodnienie - nie będę musiał już żonglować płytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ile to godzin z mojego życia zabrało Diablo II:D

ciekawe czy trójka będzie jeszcze lepsza ( w przypadku blizzarda to jest dość prawdopodobne a nawet pewne:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Oczywiście to również dobry sposób na ożywienie... sprzedaży "Diablo II"

2.Chciałbym się doczekać aby „CD Projekt” wydał "Diablo II" na DVD - najlepiej w "Extra klasyce Gold" - jeszcze lepiej razem z "jedynką" i do pełni szczęścia spolonizowaną "jedynką":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna firma. Genialne gry, ktore zawsze sa wzorami dla nastepcow.
Jedyne co mnie boli to to, ze nie robia gier na Xboxa. Chociaz nie trace nadziei. Jedno jest pewne, jesli wydadza wyznacza nowe standardy dla gier konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:44, strajker napisał:

1.Oczywiście to również dobry sposób na ożywienie... sprzedaży "Diablo II"

2.Chciałbym się doczekać aby „CD Projekt” wydał "Diablo II" na DVD
- najlepiej w "Extra klasyce Gold" - jeszcze lepiej razem z "jedynką" i do pełni szczęścia
spolonizowaną "jedynką":)


Zapomniałeś o czymś jeszcze - o dodatku do Diablo I o nazwie Hellfire którego nie da się nigdzie znaleźć prócz stron z gatunku p2p i jemu podobnych.

Diablo II na DVD? Genialne obawiam sie tylko że Blizz mruknie i odmówi. A chyba już nie ma gier od Blizzarda za mnie niż 49zł (pominę tu Antologię Blizzarda która nie jest jedną grą i, o zgrozo, nie ma Hellfire. Kto był na tyle "mądry"a aby nie dodać Hellfire''a do Antologii?

BTW. A chyba spolszczenia do "jedynki" można poszukać na stronkach grze poświęconych.

A sam patch? Dla mnie zbędny, chyba każdy potrafi sam skopiować pliki MPQ do katalogu z grą i odpalić ew. zrobić obraz płyty i włożyć do Daemona (chyba można tak zrobić?)

A reklama fajna? Może takich więcej?

A teraz proszę wybaczyć ale idę odszukać mojego druidka elementalistę i zmłócić parę razy Balka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie równie dobrze ten patch mógłby nie wychodzić przecież co to zmiana, że nie trzeba wkładać płytki do napędu....żadna. Szczerze gdy zobaczyłem newsa to się podjarałem jednak gdy go przeczytałem emocje opadły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu będę mógł zagrać normalnie ze znajomym na LAN''ie bez potrzeby pożyczania drugiego oryginału od innego znajomego. :>
Blizzard, dziękować, dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować