Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.12 do Diablo II już jest!

75 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 18:07, Spector 109948 napisał:

A chyba już nie ma gier od Blizzarda za mnie niż 49zł (pominę tu Antologię Blizzarda która nie jest jedną
grą i, o zgrozo, nie ma Hellfire. Kto był na tyle "mądry"a aby nie dodać Hellfire''a
do Antologii?


Jak sam to napisałeś jest to Antologia Blizzard. Natomiast Hellfire został wydany przez Sierra Entertainment (producentem było Synergistic Software).

A wracając do samego patcha, czy on wnosi coś oprócz możliwości grania bez płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:07, Spector 109948 napisał:

Zapomniałeś o czymś jeszcze - o dodatku do Diablo I o nazwie Hellfire którego nie da
się nigdzie znaleźć prócz stron z gatunku p2p i jemu podobnych.


Z pozoru może to wyglądało że zapomniałem o dodatku do "jedynki" ale nie zapomniałem - nie wspomniałem o nim jak nie wspomniałem o dodatku do "Diablo II" - traktując za oczywistość że oba dodatki powinny być wydane w takim zestawie - a skoro już mowa o dodatku "Helfire" to powinień być dołączony w takim zestawie również ... patch 1.1 (tzn. do dodatku):).

Dnia 18.06.2008 o 18:07, Spector 109948 napisał:

Diablo II na DVD? Genialne obawiam sie tylko że Blizz mruknie i odmówi. Antologii?


Może tak a może nie?:)

Dnia 18.06.2008 o 18:07, Spector 109948 napisał:

BTW. A chyba spolszczenia do "jedynki" można poszukać na stronkach grze poświęconych.


Chodzi mi o zasadę że oficjalnie powinno być wydane spolonizowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A sam patch? Dla mnie zbędny, chyba każdy potrafi sam skopiować pliki MPQ do katalogu z grą i odpalić ew. zrobić obraz płyty i włożyć do Daemona (chyba można tak zrobić?)"

A ...uja :) Gra szuka płyty i jak nie znajdzie wypalonej firmowo - oryginalnej - kopii to kalapitus... Mówiąc najprościej, ten patch znosi wszelkie zabezpieczenia jakimi gra była oblepiona od dnia premiery. I to się chwali, bo odtąd nie będę zmuszony płyty utleniać przy każdym kliknięciu na plik .exe naszego Diabełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie restart rankingu. Miałem już dość tych zadufanych w sobie 95+ lvlowców chodzących na low lvl pvp i jadących wszystkich jak leci. Chociaż dziś patrzyłem to jedna osoba już ma 95 lvl. Ci to są szybcy i chyba nie śpią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że Blizz w końcu dał możliwość grania bez CD.
Blizzard to jedyna chyba firma która wydaje patrze do swoich leciwych już hitów (chociażby StarCraft do którego ostatni patch wyszedł jakoś w zeszłym roku po prawie 10 latach od premiery):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:03, darklordvader napisał:

fajnie że można pykać bez płytki bo czasami w***iało mnie to ciągłe wkładanie i wyjmowanie


Niee, ja się naprawdę robię zboczony, że mi się takie posty kojarzą. ^^

Ale tak przy temacie: czy przypadkiem rok temu, na krótko przed ogłoszeniem prac nad SCII, nie wyszedł patch do Starcrafta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...to trochę jak ułatwianie gry piratom. Co prawda Ci nadal na battle.net sobie nie zagrają, ale problem cracka będą mieli z głowy. Wystarczy wgrać patcha i gra już nie poprosi o płytę :P spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:07, Spector 109948 napisał:

pominę tu Antologię Blizzarda która nie jest jedną
grą i, o zgrozo, nie ma Hellfire. Kto był na tyle "mądry"a aby nie dodać Hellfire''a
do Antologii?


Nie "kto był na tyle mądry" a raczej dlaczego Blizzard sam nie zrobił dodatku do Diablo 1.
Jak sama nazwa wskazuje Antologia Blizzard to gry Blizzarda. Hellfire nie jest grą Blizzarda a Sierry. Z tego powodu nie mogło się ono znaleźć w Antologii.
Druga sprawa to sprawa praw do tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się z patcha cieszę - wreszcie nie będę musiał za każdym raazem wkładać płyty podczas włączania battleneta.

Fajnie że Blizzard pamięta o staruszku, jakim jest Diablo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Nasze 8-letnie Diablo II nie daje o sobie zapomnieć.
Nowy patch zbyt wiele nie zmienia, ale przynajmniej nie trzeba będzie forsować nadgarstka aby włożyć płytę za każdym razem, kiedy będziemy chcieli uruchomić grę. Niby taki drobiazg a cieszy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ten patch można zainstalować na polskiej wersji i czy wymaga on uprzedniego zainstalowania patcha 1.11b. proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować