Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.12 do Diablo II już jest!

75 postów w tym temacie

Oby było jak z patchem 1.11 :) Czyli czekamy na 1.12b :D Bo nie powiem, że nowy UQ i słówka runiczne by się przydały... Nie wspominając o wyższej rozdzielczości ;)
Aktualnie na nowym ld - soso light 34, pala zeal 67 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:20, Carl92 napisał:

A może by zrobili patch co podnosi rozdzielczość gry? :> Bo nieciekawie się gra w
diablo na 17'' monitorze i to jeszcze LCD.


Wierz mi, jeszcze gorzej gra się na 19" panoramie >_<
Twórcy naprawdę muszą coś z tym zrobić, bo nie gra się zbyt wygodnie w takiej rozdziałce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ,że Blizzard troszczy się o swoich graczy wydając łatki nawet do tak starej gry. Lecz osobiście uważam ,że zamiast tworzenia patchów powinni się zająć Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ten patch można zainstalować na polskiej wersji i czy wymaga on uprzedniego zainstalowania patcha 1.11b. proszę o odpowiedź.
Odpowie ktoś wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno był reset i przy okazji wypuścili nowego patcha. I teraz muszę zmartwić wszystkich mfów i hammerów bo MapHack nie działa z najnowszym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:44, Cremek napisał:

My God czy ktos w ogole jeszcze gra w Diablo 2 ?? - masakra :-)))


Oj żebyś wiedział że grają, a po resecie wróciłem do niej na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol to i wydumali z tym patchem 1.12 myślałem,że tak poważny koncern jak blizzard zrobi coś wiecej w tym kierunku poraz kolejny fani diablo II jak też i ludzie oczekujacy na diablo III zostali i tu wypadało by podkreślić
tak zostali oni Wycyckani......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Mam dylemat. Sam nie wiem czy instalować i na nowo grać. Reset był... nowy patch... choć słyszałem że malutko zmienia, ale... no nie wiem. Chyba się jednak na powrót do Diabełka skuszę, jak co wakacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:52, matrix11111 napisał:

A ja mam pytanie czy ten patch można zainstalować na polskiej wersji i czy wymaga on
uprzedniego zainstalowania patcha 1.11b. proszę o odpowiedź.
Odpowie ktoś wreszcie.


Na tej stronie: http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20758
masz patch 1.12a do wszystkich wersji językowych. Ma też zaimplementowane wszystkie poprzednie poprawki.
Czyli ściągać, instalować, grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wierz mi, jeszcze gorzej gra się na 19" panoramie >_<
Twórcy naprawdę muszą coś z tym zrobić, bo nie gra się zbyt wygodnie w takiej rozdziałce."


Taaa... a mi jakoś nie przeszkadza fakt iż grając w takiego choćby Discworlda [jedynkę, na panoramie 19''] oglądam więcej pikseli na centymetr kwadratowy bohatera niźli uznane jest za normę, swoistą granice dobrego smaku ;) Stara gra z zasady ma być brzydka!!!!!!

Wiecie, co oznaczałoby dla Blizza wydanie patcha na rozdziałkę? Tysiące nowych tekstur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jakieś dodatki typu nowe zadania. Ale i tak diablo 2 już mi się przejadło. Przez mojich kumpli z klasy. Gadają ciągle o tych pierdołach. Połowy tego nie rozumiem. Mowią o zbrojach, mieczach. Diablo jest zniszczone ciągłym dążeniem do super rzeczy. Najlepsze uniakaty kupuje się tam w 3 minuty. A wartość złota to bezwartoścuiowość. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz czekamy jeszcze na podobne patche do WIIBNE i Diablo number one ;).
BTW, przy tej okazji CDP mógłby wrzucić DII do tej wyprzedaży -50%, może bym się wreszcie skusił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielką prośbę do wspaniałych graczy w Dlablo II !!!!!!!!!!!!!!! od niedawna jestem w posiadaniu tej najcudowniejszej najwspanialszej i wszystko naj gry. Pierwszy akt przeszlam bez problemów ( większych bo małe się pojawialy :)) drugi prawie też ale wlaśnie tu pojawia się problem!!!! gram czarodziejką i nie moge sobie poradzic z Durielem:(:(:(:( czy ktoś mi moze podpowiedziec dobry sposób jak go przejść??????????? BŁAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować