Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.12 do Diablo II już jest!

75 postów w tym temacie

Moim zdaniem ....coś zaczyna się dziać w Blizardzie, coraz więcej wychodzi plotek,czuć DIABLO 3 w necie ;)
zaskoczą fanów diablo, zapewne dowiemy się czegoś na najbliższych targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo udajesz albo pojęcia nie masz czym jest dobra gra. Wskaż mi choć jeden tytuł na rynku z gatunku diablo podobnych i tu podkreślam DIABLO PODOBNYCH który choć w połowie jest tak dobry jak pierwowzór a potem zamilcz.
PS: Mała pomoc. Niema takiego tytułu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie poprawka wnosi niewiele..do tego trzeba jeszcze kopiowac plik d2xmusic.mpq..ale patch nosi nazwę "1.12a"...może więc niedługo dorzucą coś więcej...może po games Convention ? Po zapowiedzi Diablo 3 zeby ludzie przetrwali jeszcze ten rok/dwa lata ;) albo nic nie dadza tylko przypominaja ludziom o Diablo...taka mala latka..przed duza zapowiedzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra informacja - osobiście nie lubię, gdy w napędzie musi znajdować się płyta CD-ROM/DVD-ROM... Ze względu na to, że korzystam z laptopa i czucie na dłoniach/palcach "wibracji" trochę mnie denerwuje... No, i miłe jest to, że producent nadal pamięta o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ja patcha podsumuje tak
-powysilaj sie na skopiowanie tych plików z płyty (to chyba na 1.11 działało)
-reset spowodował, że maphaki nie działają (tera szukajmy se sprawnego mh)
-blizzard ,,zainteresował" się druga częścią by zachęcić innych graczy do grania i żeby se zapomnieli na razie o D3 (inaczej można by powiedzieć za blizzarda ,,grajcie se dalej w D2 a my se odpoczniemy)

ALE TO TYLKO MOJA OPINIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie, Mój tata jest w Anglii i zapomniał wziąć płyty zostawił niechcący płytę z dodatkiem w Polsce. Dzięki patchu jest szansa, że będzie mógł pograć, jednak mógłby ktoś na neta wpuścić te 2 pliki co są wymagane do działania gry bez płyty?? Oczywiście Diablo 2 wersji polskiej. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 00:36, Dareksdiablo napisał:

To jeszcze ktoś gra w ta zanudzającą na śmierć grę?Norm , kosz ,hel ciągle przechodzenie
tego samego ile można...?


kwestia gustu i tyle, taki gracz moze ciebie zapytac ile mozna biegac z gnatem w lapie i fragowac tylko albo ile mozna tych bramek strzelac ciagle ?:D zalezy kto co lubi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 00:36, Dareksdiablo napisał:

To jeszcze ktoś gra w ta zanudzającą na śmierć grę?Norm , kosz ,hel ciągle przechodzenie
tego samego ile można...?



I mówi to ktoś, kto w nicku ma DIABLO ;) :P

można, można. Wejdź na serw i zobacz ile ludzi jeszcze w to gra :D

Ja mam tylko nadzieję, że w 3 nie wpadną na genialny pomysł pobierania opłat abonamentowych za grę w sieci :/ Bo to by było zwykłe chamstwo i zrobienie milionów fanów w konia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować