Zaloguj się, aby obserwować  
flegma

Czy wy lubicie dyskoteki?

139 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 19:55, tread71 napisał:

Jasne ! Klub nieśmiłych forumowiczów jest otwarty dla wszystkich;]



To ja też się zapisze ;] Nie lubię dyskotek, bo nie lubię tańczyć, a muzyki mogę w domu posłuchać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może gdybym umiał tańczyć lubiałbym dyskoteki, a ponieważ tak nie jest - nie lubię ich :)) proste i logicznie nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dorba z imprezowaniem przesadził sorka :D ale no cos ogolnei lubie tanczyc :D no i jeszcze zalezy jaka dyskoteka bo niektóre sa dosc cienkei anie które fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:42, bakubartek napisał:

ja szczerze przepadam za dyskotekami i wszelkimi beach party :D i wogle lubie imprezowac :D


witaj w klubie przepadający za imprezami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu zaliczyłem już kilka dyskotek, ale nie preferuje takiej formy rozrywki. I tak jak kilku pisali tu
wcześniej też nie umiem tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle zeby zapisac sie na jakis kurs tanca. zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak mam tanczyc to jakos mi nigdy nie idzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię imprezy ale w ścisłym znanym gronie, pogadać przy piwku trochę poskakać. Dyskotek nie lubię bo głośno, muzyka do dupy (kwestia gustu, mi się nie podoba i już), piwo drogie jak ***. Generalnie podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:03, Vader600 napisał:

Ja nie cierpie imprez itp. w sumie to taka royrzwka nic ciekawego nie wnosi.



Wiesz cos takiego tez ktos moze powiedziec o koncertach, a patrzac po niku to raczej na to chodzisz abo zaczniesz chodzic. A czyż nie jest pieknie isc po pogowac na koncercie :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na zlosc snila mi sie dzisiaj dyskoteka. Najpierw podpieralem sciany, potem mnie pobili... W sumie strasznie realistyczny ten sen. :D Dlatego wlasnie nie chodze na dyskoteki. W ogole. Kiedys poszedlem szukac kumpla, to ledwo zdazylem z tamtad wyjsc, bo juz widzialem twarze tych wszystkich dresow, ktore mowily "bierzmy go!". No i muzyka zdecydowanie nie przypadla mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskoteki są super tylko trzeba mieć na nie czas a jak człowiek pracuje to niestety tego czasu nie jest zbyt duż i dlatego bardzo rzadko chodzę na dyskoteki a jak już idę na taką imprezę to bawię się dobrze zresztą jest ze mną moja dziewczyna i jest super lecz nie pije alkocholu bo nie mogę bo zazwyczaj prowadzę ale dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:35, wdowiakm napisał:

Dyskoteki są super tylko trzeba mieć na nie czas a jak człowiek pracuje to niestety tego czasu
nie jest zbyt duż i dlatego bardzo rzadko chodzę na dyskoteki a jak już idę na taką imprezę
to bawię się dobrze zresztą jest ze mną moja dziewczyna i jest super lecz nie pije alkocholu
bo nie mogę bo zazwyczaj prowadzę ale dobrze mi z tym ;)


łoooo... nigdy nie widziałem tak długiego zdania jak w twoim poście... ;)

na dyskoteki nie chodzę - bo nie lubię. kojarzą mi się z pijaną dresiarnią, zapachem potu, g*wnianą muzyką i światłami błyskającymi po oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o szkolne, to już zacznę mieć ich dosyć... Będę szkolnym DJem, i ciągłe puszczanie muzy na laptopie... Najlepsze jest w tym to, że będę mógł grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować