Zaloguj się, aby obserwować  
flegma

Czy wy lubicie dyskoteki?

139 postów w tym temacie

Na dyskoteki zacząłem chodzić przed wakacjami i byłem już 8 tygodni pod rząd. Mam dwa swoje ulubione kluby w których jest mnóstwo osób znajomych i nieznajomych co oczywiście również mnie cieszy (jeśli chodzi o dziewczyny:D). W prawdzie muzyka mi nie odpowiada, bo nie lubię disco i techno, ale chociaż można potańczyć w ulubionym gronie, a nie powiem wychodzi mi to całkiem nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:10, Harvenar napisał:

Dyskoteki lubię, fajna muzyka i fajni ludzie. Ale od dyskotek wolę jakiś koncercik metalowy.
Nic tak nie orzeźwia jak pogo w 30 osób :)))


taaak, i ten zapach potu wwiercający się w nozdrza... nie, dzięki - nie skorzystam. byłem raz i już mi wystarczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskoteki?! WTF?!!! W życiu! Koncert metalowy z kumplami-metalami lub sesja RPG na chacie to dopiero jest imprezka!

PZDR dla Gimliego, Pepika i Joka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:19, Harvenar napisał:

Widzę, traumatyczne przeżycia miałeś xP W moim przypadku czułem tylko zapachy różnych szamponów


Najbardziej przy pogo to mi utkwiło w pamięci to, że włosy kumpli mi do oczu wpadały i przez kilka dni wyglądałem jak jakiś demon ze skrajnie czerwonymi gałami :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to baaardzo subiektywna opinia (czyli nie przyjmuję ani słowa sprzeciwu ;)): dyskoteki to marnowanie kasy, czasu, życia a czasem i zdrowia. Ludzie tam marzą tylko o wzajemnym czochraniu się, bez jakiegokolwiek sensu i celu. Grunt to czochrać się jak najmocniej, tzn. zajmować jak najwięcej miejsca i wnerwia innych. Tempo zależy od rodzaju muzyki. Wyróżniamy powolne (uuuuuummmmmmmmpppppp-uuuummmmmmpppppppp-uuuummmmppp), przyśpieszone (łuuup-łuuup-łuuup) po bardzo szybkie z dodatkami (łum-umc- łup-umc bszszszsz umc-uf-ufufu-bszszsz). Metal i klasyk nie pasuje, bo tam jest albo gggrrroooooo lub nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę dyskotek... na pewno nie takich które są u mnie w okolicy. Kiepskie towarzystwo, którekoniecznie musi się schlać, dziewczyny klejące się do grubo starszych facetów (którzy i tak zerwą z nimi po pierwszej wspólnie spędzonej nocy) i jeszcze ta kiepska muzyka (umc-umc łój dana dana... bez komentarza). Poczekam, aż pójdę na studia - może w większym mieście będzie coś do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:22, Naymar napisał:

Najbardziej przy pogo to mi utkwiło w pamięci to, że włosy kumpli mi do oczu wpadały i przez
kilka dni wyglądałem jak jakiś demon ze skrajnie czerwonymi gałami :))))


a wyobraź sobie sciane śmierci w pomieszczeniu 4 na 5 ;P.. Po tym fajnie się wygląda xDDD Wspaniałe przezycie ,bede miał co opowiadac wnukom ;p
grało Confronto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować