Zaloguj się, aby obserwować  
flegma

Czy wy lubicie dyskoteki?

139 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 22:21, Godfater napisał:

Dyskoteki? Niet... ale kluby/puby z klimatem, dobrą muzą i krwawą mary/Ginem, bardzo chętnie
:)

Taaak. I z bilardem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to nie dla mnie. Muza mi nie pasuje, nie przepadam też ogólnie za takimi imprezami(siedzenie w tłumie to nie dla mnie bo jestem typem samotnika,ale już koncerty to co innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie ... jak jakaś w miarę ambitna muzyka to jeszcze. Ale nic nie zastąpi koncertu! :) Można Mosh''y robić lub Pogo! Jest świetnie, klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dyskotekami niespecjalnie przepadam, bo zwykle muzyka jest dla mnie beznadziejna. Poza tym jeśli chodzi o dyskoteki szkolne, to zwykle obsługuję nagłośnienie (Mr. DJ ;]), a to nie jest tak pasjonujące jakby się mogło wydawać -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moje klimaty ;] Chociaż jutro z kumplami robimy dyskotekę w kiblu ! Na znak protestu że nie chcą nam sali udostępnić ! Będzie przypał ale damy rade liczą się cele Od czegoś takiego zaczynała się każda rewolucja ;] (jestem z nimi solidarny dlatego to robie nie dlatego że lubię dyskoteki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam wogóle za dyskotekami. Jakoś nie bawi mnie muzyka jaką puszczają ;) Ale jedynym plusem na dyskotekach to są laseczki w krótkich mini spodniczkach;) Jedyny plus Dyskotek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:59, mateuszbanach0 napisał:

Zależy, ja wolę jednak na kompie posłuchać muzy, choć to nie to samo.

No masz rację zgadzam się z tobą w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że raczej kluby, nie dyskoteki:) Mam kilka swoich ulubionych klubów i jak mam tylko trochę wolnego czasu to śmigam na browara na miasto, nie kręcę się z jakąś ekipą znajomych, zawsze ktoś się znajdzie na miejscu:) No i oczywiście muzyka klubowa to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 10:40, oOreVenOo napisał:

Jak to powiedział bohater filmu xXx - "I live for this shit!". Imprezy to jest to a dzisiaj
właśnie mam imprezkę, niah niah!


Słowo impreza można różnorako interpretować :) Bo imprezy to ja też lubię :P i nie znam osoby która nie lubiłaby się na swój sposób rozerwać. Ale osobiście wolę prywatki w ścisłym gronie przyjaciół :) Czasami sami zorganizujemy coś większego - wynajmujemy salę, mamy sprzęt (improwizorka ale jest) spraszamy przyjaciół, a przyjaciele zapraszają swoich przyjaciół :D Ale większych dyskotek typu Protector, Manhattan to jakoś nie mogę przełknąć. Oczywiście nie zapominajmy o "wiejskich przytupankach" gdzie panuje chamstwo i brak kultury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 11:40, 88Bonzo napisał:

Oczywiście nie zapominajmy
o "wiejskich przytupankach" gdzie panuje chamstwo i brak kultury :/


No potupaje, gdzie króluje muzyka disco polo to mizerna zabawa. Przynajmniej dla mnie... A większe dyskoteki są w prządku moim zdaniem... Oczywiście raz na jakiś czas:) A to z tego względu, że częściej są jakieś większe eventy i szansa, żeby pobawić się przy muzie granej przez porządnego Djeja, albo bardziej znanego. Tak to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 23:48, tread71 napisał:

> Ja nie lubię dyskotek głównie dlatego, że nie umiem tańczyć :/. A jak już zaczynam coś
próbować,
> to mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą i musi to strasznie głupio wyglądać. Dlatego

> staram się omijać dyskoteki łukiem jak najszerszym :).
Założymy jakieś kółko samopomocy ? ;] Ja mam dokładnie to samo ( może to jakaś choroba jest
? ;] )


hehe, ja też tak mam.
Szczególnie gdy u nas w gim. wszystkie uber-tuning-techno-żel-laski-ziomy to jakieś 70-80% społeczeństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować